11 مرده 1,000 گزارش بیمار پس از نشت گاز در کارخانه در Vizag

LG پلیمرها نشت گاز: چندین کشته شدند پس از گاز به بیرون درز از کارخانه شیمیایی در ویساکاپاتنام

دهلی نو: حداقل 11 نفر از جمله یک کودک کشته شدند و بیش از 1000 بیمار هستند پس از گاز به بیرون درز یک شب در یک کارخانه مواد شیمیایی در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام. تا 25 حیاتی هستند گفت: این فاجعه ملی پاسخ نیرو اعلام این حادثه شیمیایی فاجعه است. سمی استایرن گاز فرار از مخازن بزرگ که LG پلیمرها تسهیلات بسته برای بیش از 40 روز به دلیل در سراسر کشور coronavirus مستند شد دوباره نیمه شب گذشته گفته بدون اقدامات احتیاطی. در سپیده دم مردم داشت و از دروغ گفتن و حرکت در خطوط خندق و در نزدیکی خانه. حداقل سه روستاهای اطراف آن تخلیه شدند و مقامات رفت و خانه به خانه, شکستن در به بیرون ناخودآگاه قربانیان.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. در چند عام زنان و مردان و کودکان دیده می شد در خیابان های ویساکاپاتنام صنعتی شهرستان بندر. حداقل صد نفر در بسیاری از ماسک برای COVID-19 احتیاط دیده می شد لغو مجروح و بسته بندی آنها را به انتظار آمبولانس.

  2. دو نفر آنقدر گیج است که آنها به خوبی و درگذشت. دو مطلب درگذشت زمانی که دو چرخ سقوط به مغاک. یکی از سقوط از طبقه دوم از ساختمان. در یک تلفن همراه یک زن ایستاده در نزدیکی یک روروک مخصوص بچه ها به طور ناگهانی فرو ریخت در پیاده رو.

  3. ساکنان نزدیک این گیاه گزارش شده است سوزش چشم و پوست و دشواری تنفس, مقامات گفت. طولانی مدت قرار گرفتن در معرض استایرن می تواند بر اعصاب و حتی باعث آسیب کلیه.

  4. بیش از 1000 نفر شده اند در معرض گاز گفت: SN Pradhan رئیس فاجعه ملی پاسخ نیروی. مردم در عرض 3 متر شعاع کارخانه شیمیایی متاثر شده اند.

  5. افسر پلیس Bernhardt Rani در ویساکاپاتنام شد به نقل از خبرگزاری فرانسه عنوان کرد و گفت: این گاز به بیرون درز از دو 5,000-تن تانک بود که به تنهایی و با توجه به مستند.

  6. “آن را در سمت چپ وجود دارد به دلیل مستند. این منجر به یک واکنش شیمیایی و گرمای تولید شده در داخل مخازن و گاز به بیرون درز از آنجا که” افسر پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت.

  7. در سخنان و اطلاعیه های دفتر شهرداری هشدار داد مردم در مجاورت نشت گاز و خواست هر کس به ماندن در خانه. مردم نیز خواست به پوشیدن ماسک مرطوب و یا پوشش صورت خود را با پارچه مرطوب.

  8. این گیاه باعث می شود پلی استایرن چند منظوره پلاستیکی و فایبر گلاس مورد استفاده در لاستیک و لاتکس و برای ساخت اسباب بازی و لوازم, در میان چیزهای دیگر. راه اندازی در سال 1961 به عنوان هندوستان پلیمر این شرکت را بر عهده گرفته توسط کره جنوبی LG Chem و تغییر نام LG پلیمرها هند در سال 1997.

  9. “از نشت گاز در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است و ما در حال بررسی تمام راه هایی برای ارائه سریع درمان برای کسانی که رنج می برند از استنشاق گاز به بیرون درز” گفت: LG Chem. “ما در حال بررسی میزان خسارت و علت دقیق نشت و مرگ و میر” به آن اضافه شده, در بیانیه ای.

  10. این حادثه بوده است در مقایسه با بسیاری از سال 1984 بوپال نشت گاز یکی از بدترین حوادث صنعتی در تاریخ زمانی که گاز به بیرون درز از یک آفت کش های گیاهی توسط اتحادیه کاربید. حدود 3500 نفر کشته شدند. دولت آمار می گویند حداقل یک لاخ مردم همچنان به رنج می برند بیماری های مزمن است.

Vizag شماره پشتیبانی: 1800 4250 0009

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>