11 مرده 1,000 پس از در معرض عمده نشت گاز در کارخانه در Vizag: 10 امتیاز

LG پلیمرها نشت گاز: چندین کشته شدند پس از گاز به بیرون درز از کارخانه شیمیایی در ویساکاپاتنام

دهلی نو: یازده نفر از جمله یک کودک کشته شدند و بیش از 1000 بیمار هستند پس از گاز به بیرون درز یک شب در یک کارخانه مواد شیمیایی از شرکت های چند ملیتی در آندرا پرادش را ویساکاپاتنام. بیش از 200 در بیمارستان پس از استایرن گاز فرار کرد زمانی که یک LG پلیمرها تسهیلات بسته به علت سراسر کشور coronavirus مستند شد دوباره نیمه شب گذشته گفته بدون اقدامات احتیاطی. مردم در بر داشت دروغ گفتن و حرکت در خطوط خندق و در نزدیکی خانه در تصاویری اوایل امروز. حداقل سه روستاهای اطراف آن تخلیه شدند و مقامات رفت و خانه به خانه. نشت گاز از این آغاز شده و در 2.30 هستم از مخازن بزرگ تنهایی به دلیل مستند از اواخر مارس به مبارزه COVID-19 یک افسر پلیس گفت:. “من دعا می کنم برای همه, ایمنی و رفاه در ویساکاپاتنام ایم” نارندرا نخست وزیر.

اینجا بالای 10 امتیاز در این داستان:

  1. دو نفر به رانندگی به دور از گازهای کشنده درگذشت, زمانی که دو چرخ سقوط در مغاک. یکی از سقوط از طبقه دوم از ساختمان. در یک تلفن همراه یک زن ایستاده در نزدیکی یک روروک مخصوص بچه ها به طور ناگهانی فرو ریخت در پیاده رو.

  2. در چند عام زنان و مردان و کودکان دیده می شد دراز کشیدن در خیابان های ویساکاپاتنام صنعتی شهرستان بندر. حداقل صد نفر در بسیاری از ماسک برای COVID-19 احتیاط دیده می شد لغو مجروح و بسته بندی آنها را به انتظار آمبولانس.

  3. “رویداد ناگوار صورت گرفت نیمه شب گذشته هنگامی که آنها سعی در راه اندازی مجدد پلیمر گیاهی است که بسیار قدیمی — شاید اگر آن را انجام داده بود در این روز مردم شده اند که بیشتر هوشیار و قادر به حرکت به دور” گفت: PV رامش, وزیر امور دفتر به آندرا پرادش وزیر Jagan ردی بود به نقل از گفتن بلومبرگ.

  4. ساکنان نزدیک این گیاه گزارش شده است یک احساس سوزش در چشم و پوست و دشواری تنفس, مقامات گفت. طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آن می تواند باعث تنفس مشکل می تواند بر اعصاب و حتی باعث آسیب کلیه.

  5. مردم در عرض 3 متر شعاع کارخانه شیمیایی آسیب دیده اند و می گویند مقامات. تصاویری از بیمارستان ها نشان داد دو یا سه نفر در هر بستر بسیاری از آنها کودکان و بسیاری از ناخودآگاه.

  6. افسر پلیس Bernhardt Rani در ویساکاپاتنام شد به نقل از خبرگزاری فرانسه عنوان کرد و گفت: این گاز به بیرون درز از دو 5,000-تن تانک بود که به تنهایی و با توجه به مستند. “آن را در سمت چپ وجود دارد به دلیل مستند. این منجر به یک واکنش شیمیایی و گرمای تولید شده در داخل مخازن و گاز به بیرون درز از آنجا که” افسر پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت.

  7. در سخنان و اطلاعیه های دفتر شهرداری هشدار داد مردم در مجاورت نشت گاز و خواست هر کس به ماندن در خانه. مردم نیز خواست به پوشیدن ماسک مرطوب و یا پوشش صورت خود را با پارچه مرطوب.

  8. این گیاه باعث می شود پلی استایرن چند منظوره پلاستیکی و فایبر گلاس مورد استفاده در لاستیک و لاتکس و برای ساخت اسباب بازی و لوازم, در میان چیزهای دیگر. راه اندازی در سال 1961 به عنوان هندوستان پلیمر این شرکت را بر عهده گرفته توسط کره جنوبی LG Chem و تغییر نام LG پلیمرها هند در سال 1997.

  9. “از نشت گاز در حال حاضر اوضاع تحت کنترل است و ما در حال بررسی تمام راه هایی برای ارائه سریع درمان برای کسانی که رنج می برند از استنشاق گاز به بیرون درز” گفت: LG Chem. کره جنوبی سفیر هند Shin Bong-شیل پرسیدم…این بود که بسیار حادثه تاسف و ما عمیق ترین تسلیت بروید به کسانی که تحت تاثیر این رویداد غم انگیز.”

  10. این حادثه بود که در مقایسه با بسیاری از سال 1984 بوپال نشت گاز یکی از بدترین حوادث صنعتی در تاریخ زمانی که گاز به بیرون درز از یک آفت کش های گیاهی توسط اتحادیه کاربید. حدود 3500 نفر کشته شدند. دولت آمار می گویند حداقل یک لاخ مردم همچنان به رنج می برند بیماری های مزمن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>