11 در واقع مقرون به صرفه West Coast شهرستانها شما می توانید حرکت به

من هرگز می خواهید به انتخاب یک طرف اما یک دلیل وجود دارد که چرا سواحل غرب است که اغلب به نام بهترین ساحل. با آن درجه حرارت گرمتر بخش, الهام بخش, جغرافیا و یاد شهرهای سواحل غرب است چیزهای زیادی برای ارائه. اما افزایش هزینه های زندگی همراه با بالا رفتن سرسام آور قیمت خانه می تواند California dreamin’ احساس بیشتر شبیه به یک کابوس است. وجود دارد مقدار زیادی از مقرون به صرفه شهرستانها از واشنگتن تمام راه را به سان دیگو است که تمام گیری از یک غربی تعجب بدون دره سیلیکون قیمت.

در اینجا 11 مقرون به صرفه West Coast شهرستانها بر اساس متوسط ارزش خانه در $350,000 محدوده (و زیر!), و با جمعیت 50000 550,000.

سان برناردینو کالیفرنیا

فقط یک ساعت در شرق لس آنجلس و یک ساعت غربی Coachella Valley, San Bernardino مناسب برای کسانی که دوست داشتن چیز بهتری. سان برناردینو کوه و جنگل ملی را فراهم می کند outdoorsy مردمی مقدار زیادی از بیابان. خود را با تاریخ غنی و دانش سطحی از فرصت های فرهنگی آن را پر جنب و جوش جامعه مقرون به صرفه است که اجازه می دهد تا برای دسترسی سریع به لا و همچنین فرار از نزدیکی کویر.

Spokane, شعار مناسب است: “نزدیک به طبیعت نزدیک به کامل است.” نقطه ایده آل برای خانواده, Spokane, پر جنب و جوش, تفریحی, صحنه و جذاب در مرکز شهر با مقدار زیادی از فعالیت های جامعه در طول سال. Spokane آبشار یک آبشار واقع در شهرستان کسب و کار در منطقه است که دید ناگهان به عنوان شهر Riverfront Park که محل مناسبی برای اجازه دهید بچه های خود را و تایر خود را بنابراین شما می توانید لذت بردن از یک بچه-شب رایگان در نزدیکی یک کارخانه شراب سازی.

کالیفرنیا ایالت در حال رشد سریع است. آن ران Midtown محله توپی از تجربیات آشپزی, مرسوم, مد روز, خرید و رویدادهای فرهنگی. آمریکایی رودخانه و رودخانه ساکرامنتو باد را از طریق شهرستان ارائه منحصر به فرد و فرصت های تفریحی در آب و هوای مدیترانه ای. در علاوه بر این به مقدار زیادی از پارک ها و موزه ها, پری شهر محل مناسبی برای خانواده ها و وحشتناک محل به صورت خوراکی.

در کالیفرنیا San Joaquin Valley—درست در وسط از دولت است — فرزنو. تابستان های گرم و خشک معمولی فرزنو است که شناخته شده برای آن قیمت است. همچنین نقش میزبان را به مقدار زیادی از فرصت های فرهنگی از جمله Forestiere زیرزمینی باغ زیرزمینی پیچیده از grottos و باغ که با من در حال حاضر به طور کامل وسواس. فرزنو را به باغ وحش, موزه ها و نزدیکی به پارک ملی یوسمیتی در حال بزرگ برای خانواده ها.

درست در شمال پورتلند ونکوور دارای آب و هوای مشابه و جغرافیا. این آبشار در محدوده چشم انداز الهام بخش و ونکوور بیابان است ایده آل برای کوهنورد. نیروی کار از مترجمان آزاد و کارگران از راه دور قابل توجهی رشد کرده در ونکوور که در آن کار و زندگی تعادل کج بیشتر زندگی و کار می کنند. و با فقط یک درایو 15 دقیقه ای در طول مرز به پورتلند شب زنده داری است یک سفر کوتاه دور (به عنوان اورگان sales tax-free shopping).

سالم است کمی quirkier از شما می خواهم انتظار یک سرمایه شهری بود. جنگل مسحور پارک جذاب فرار برای خانواده ها (و یا کسانی که از جان گذشته برای ضربه محکم و ناگهانی برخی از عجیب و غریب Insta عکس). باغ باغ ها و پارک های زیادی هستند و مردمی به دنبال یک مکان به مکان زندگی می کنند که غنی در تاریخ خواهد لذت بردن از بسیاری از سایت های تاریخی و موزه ها.

فقط یک زن و شوهر ساعت در شمال لس آنجلس کالیفرنیا است بهترین و شناخته شده برای آن موسیقی کشور نفوذ است. لقب “موسیقی کشور سرمایه West Coast” بیکرزفیلد را 1960s honky tonks الهام گرفته از نام های بزرگ مانند Buck Owens و مرل نحیف. با کوه های سیرا نوادا در فاصله میبد جامعه ارائه می دهد SoCal مناظر و آب و هوا بدون LA قیمت….

اگر هالیوود که بیش از حد گران برای علاقمندان فیلم, Modesto به عنوان یک غیر منتظره جایگزین. الهام بخش برای “American Graffiti,” مودستو (Modesto) جشن فیلم میراث هر تابستان با “گرافیتی تابستان” شامل رژه با مضمون شب و کنسرت. گذشته از آن در اواسط قرن vibes آن تابستان های گرم و خشک درخواست تجدید نظر به کسانی که به دنبال یک غربی پناه. و برای دوستداران طبیعت, سفر در روز را در نزدیکی پارک ملی یوسمیتی یک نسیم است.

اگر شما به دنبال تمام ویژگی های کلاسیک از اقیانوس آرام شمال غربی شهر بدون پورتلند حق بیمه یوجین بلیط خود را. علم و هنر, موزه ها فراوانند و در این شهر به دانشگاه اورگان است. در علاوه بر این به فراوان طبیعت خفیف آن آب و هوای مدیترانه ای و البته کشت و صنعت کارخانه های لبنی یوجین با نام مستعار “TrackTown” است crisscrossed توسط دوندگان تمام ساعات روز. خود را با شتاب کفش (و شاید یک چتر) و دنج در این دوستانه, گذاشته پشت, کالج شهر.

در نزدیکی مرز کالیفرنیا, Medford, در واقع Rogue دره بین دو کوه. این موقعیت پرورش, Medford, را, خشک کن, آب و هوای گرمتر—بیشتر در جنوب کالیفرنیا از نمونه غربی اقیانوس آرام. با یک شهر کوچک احساس و خارج از منزل بزرگ فرصت های این شهر مقرون به صرفه اجازه می دهد تا ساکنان از زندگی خود را در غرب ساحل رویاهای کامل با نورد تاکستان و خروشان آبشارهای.

در بسیاری از اسپرینگفیلد مثل کوچکتر و حتی بیشتر مقرون به صرفه یوجین. مردم محلی با وسواس هستند احتمال این که خود را اسپرینگفیلد ممکن است “سیمپسونها” اسپرینگفیلد که من پیدا یابم. اگر شما تا کنون در مورد رویا پردازی بیش از شروع در یک شهر کوچک احاطه شده توسط پر رونق حیات وحش و گاه به گاه هومر سیمپسون رویت این است که خود را محل.