11 محصولی که باعث حسادت گیاهان شما دوستانتان می شود

[ad_1]

گیاهان سالم و حیاتی چیزهای زیادی به خانه می افزایند، چه تاک های یاس، بوته های یاس بنفش یا دیگر گیاهان فضای باز یا گیاهان هوایی (واقعاً!)، ساکولنت ها یا گیاهان عنکبوتی داخلی. فقط به این دلیل که شما با انگشت شست سبز به دنیا نیامده اید به این معنی نیست که گیاهان شما باید خانه شما را متضرر کنند یا کوچک کنند.

و بیایید با آن روبرو شویم. حتی کسانی که سبزترین انگشت شست را دارند، کار، فرزندان، داوطلبانه و سایر تعهدات زمان کمی برای مراقبت از گیاه باقی می‌گذارند. چه همه گیاهان آپارتمانی داشته باشید یا یک باغ درجه یک در فضای باز، مجموعه ای از وسایل کمکی برای روشن نگه داشتن شکوفه ها و سبزی های شما وجود دارد.

11 محصول گیاهی که بدون آنها نمی توانید زندگی کنید

در این دوران مدرن، حتی ناامیدترین باغبان بالقوه می تواند گیاهانی را پرورش دهد و نگهداری کند که دوستان، خانواده و همسایگان به آنها حسادت می کنند، به لطف برخی محصولات نوآورانه. ما 11 مورد از بهترین ها را پیدا کردیم و آنها را در زیر لیست کردیم. آنها را امتحان کنید و خواهید دید که چگونه گیاهان شما با بهترین آنها شکوفا می شوند و می درخشند. مثل همیشه، ممکن است قیمت ها در طول زمان متفاوت باشد.

1. خاک سنج Vivosun 3-in-1

از دستگاه خاک سنج 3 در 1 Vivosun برای گلدهی گیاهان عالی استفاده کنید.
آمازون

مادرم انگشت شست سبز داشت، چیزی که من مطلقاً به ارث نبردم. اگر گیاهانم را غرق نکنم، اجازه می‌دهم برای نوشیدنی نفس بکشند. به همین دلیل است که تستر خاک 3 در 1 Vivosun حیاتی است، حتی اگر شما نسبت به من احساس بهتری نسبت به مراقبت از گیاه دارید. این خاک سنج محدوده pH، رطوبت یا نور نسبی را اندازه گیری می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پروب ها را روی یک تستر 12.3 اینچی تا 3.8 اینچی تا 1.5 اینچی در خاک قرار دهید، سوئیچ رطوبت / pH / نور را تغییر دهید، مطمئن شوید که نشانگر صفحه نوسان دارد، 10 دقیقه صبر کنید تا سطح را بخوانید و کاوشگر را از زمین خارج کنید. سپس آن را پاک کنید. Presto – برای گلدهی درجه یک آماده شوید.

از آمازون با 9.99 دلار خرید کنید.

2. وینستون پورتر دریل پنجره خودآبیاری

مته پنجره
اساساً می توانید دریل خودآبیاری Winston Porter را راه اندازی کنید و آن را فراموش کنید. نتیجه – گیاهان سالم و حسادت‌انگیز در فضای باز.
Wayfair

کاشت باکس پنجره خودآبیاری Winston Porter برای گیاهان در فضای باز شما ضروری است، چه شما مانند من زیاد یا کم آبیاری شده باشید. اولاً از پلی اتیلن پلاستیکی ساخته شده است که بادوام، محکم و عالی به نظر می رسد، چه مشکی، چه اسپرسو، چه خاکستری گرافیت یا سفید. سود بزرگ زیر آب رفتن است، که اساساً به معنای مراقبت از خود است. همچنین در سه اندازه موجود است، بنابراین یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

از Wayfair با 113.99 دلار خرید کنید.

3. مواد غذایی برای گیاهان داخلی Miracle-Gro

مواد غذایی برای گیاهان داخلی Miracle-Gro
غذای گیاهی سرپوشیده Miracle-Gro برای همه دوستداران گیاهان ضروری است.
والمارت

ما نمی‌توانیم فهرستی از اقلامی تهیه کنیم که باعث حسادت دوستان شما به گیاهان شما شود، به غیر از غذای گیاهان داخلی Miracle-Gro. به نظر می رسد برای همیشه وجود دارد. اگرچه فرمول‌های مختلفی برای گل‌ها، درختچه‌ها و سایر گل‌های مختلف وجود دارد، اما این غذای گیاهی سرپوشیده برای هر دوستدار گیاهی ضروری است. فقط دستورالعمل ها را دنبال کنید تا مشخص کنید که آیا برنامه شما باید هفته ای یک بار در آب مخلوط شود یا روی خاک اعمال شود. سپس از آن استفاده کنید و رشد آنها را تماشا کنید.

از Walmart با 4.48 دلار خرید کنید.

4. گرونومیک دانه مته جلویی برای تخته ساکولنت

بذرگیر جلویی برای ساکولنت برد گرونومیکس
گلدان جلویی برای تخته ساکولنت Gronomics سبک جاز را به ساکولنت ها اضافه می کند.
انبار خانه

دوستداران گیاهان می دانند که ساکولنت ها به راحتی رشد می کنند، اما می توانند کمی خسته کننده به نظر برسند. آنها را با کاشت آنها در بذر ساکولنت جلویی Gronomics رشد دهید. ساخته شده از صد در صد سرو قرمز غربی، دارای سه سوراخ بوته، جاکلیدی برای آویزان و “تخته های سیاه” در هر طرف است. یک گچ بردارید و از کشیدن نقاشی، پیامک یا هر چیز دیگری که در این مته 4 در 4 در 16 اینچ کار می کند لذت ببرید.

از Home Depot با 36.27 دلار خرید کنید.

5. سارا باروز و نیک بیر میسون جار

سارا باروز و نیک بیر میسون جار
سارا باروز و Nick Behr Mason Jar Herb Garden ظاهری عجیب و غریب به باغ گیاهی شما می بخشند.
کالاهای غیر معمول

می دانید که ظاهر یکپارچهسازی با سیستمعامل نه تنها برای مبلمان و رنگ های رنگ محبوب است. Sarah Burrows و Nick Behr Mason Jar Herb Garden جذابیت بیرونی گذشته را با یک سیستم هیدروپونیک غیرفعال ترکیب می کنند که بسیار مدرن است. این سیستم ضمن تنظیم رطوبت، مواد مغذی را به ریشه گیاه می رساند. این باغ را با کوزه ها ببرید، دستورالعمل ها را بخوانید و این باغ را با گیاهان تازه ای که همیشه می خواستید شروع کنید.

از کالاهای غیر معمول با 22 دلار خرید کنید.

6. La Jolie Muse Store Animal Planter Pot

مته حیوانات La Jolie Muse Store
کیت گلدان کاشت حیوانات فروشگاه La Jolie Muse امکان گردش هوا و زهکشی مناسب را فراهم می کند.
آمازون

مجموعه گلدان کاشت حیوانات فروشگاه La Jolie Muse آن ترکیب کمیاب از عجیب و غریب و کاربردی است. هم لاما و هم بز از مخلوطی از سرامیک و ماسه ساخته شده اند تا یک طرح سرامیکی خشن را تشکیل دهند که گردش هوا را برای گیاه ایجاد می کند. ابعاد لاما 6.1 در 9.1 اینچ و بز 4.5 اینچ در 6.3 اینچ است. هر دو دارای سوراخ های زهکشی برای جلوگیری از پوسیدگی ریشه هستند. و لعنتی زیبا به نظر می رسند.

از آمازون با 32.99 دلار خرید کنید.

7. دریل بذری بیرون زده Sol 72 با آلاچیق

    مته بذر پرگولا Sol 72 Outdoor
مته بذر انگور Sol 72 با آلاچیق برای تاکستان های شما در فضای باز ایده آل است.
Wayfair

اگر می‌خواهید دیگران به گیاهان شما حسادت کنند، از شر کاشت‌های استاندارد خلاص شوید. دریل بذر آلاچیق خارجی Sol 72 دارای ابعاد 55.9 در 39.4 اینچ در 16.9 اینچ است، بنابراین به اندازه کافی بزرگ است که بتواند یاس، سیب زمینی شیرین و سایر انگورها را کنترل کند. این آلاچیق نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه دوستدار محیط زیست نیز می باشد.

از Wayfair با 144.99 دلار خرید کنید.

8. گلخانه ورودی هیبریدی Palmam Canopia

گلخانه ورودی هیبریدی Palmam Canopia
با پرورش گیاهان خود در گلخانه هیبریدی پالم کانوپیا، آنها را به سطح بعدی ببرید.
والمارت

با گلخانه هیبریدی Palram Canopia از فضای اضافی بیرونی خود به خوبی استفاده کنید. دارای پانل های سقف پلی کربنات شفاف است که دو برابر پانل های تک لایه گرما را حفظ می کند و فیلترهای نوری را برای همه گیاهان گلخانه فراهم می کند. از دیگر ویژگی های این گلخانه 6 فوت در 4 فوت می توان به سیستم یکپارچه زهکشی، دریچه سقفی، درب لولایی برای بهبود جریان هوا و تنظیمات گرما، رطوبت و تهویه اشاره کرد. اندازه های بزرگتر موجود است.

در Walmart با 492.86 دلار خرید کنید.

9. ست آویز 5 قسمتی داکوتا فیلدز

ست آویز گیاهی 5 تکه داکوتا فایلز
ست آویز گیاهی 5 تکه داکوتا فیلدز گیاهان شما را به روش های مختلف نشان می دهد (ویفر).

بوهو به معنای غیر عملی نیست. ست آویز گیاهی 5 تکه داکوتا فیلدز را در نظر بگیرید. آویزهای گیاهی صد در صد پنبه ای خالص دارای گلدان های 4 یا 6 اینچی هستند. پنبه شبانی است و رنگ‌های بژ دارد که مطمئناً مکمل هر موتیفی در اتاق است. این مجموعه دارای ده قلاب بادوام است که می توانید آنها را به سقف، بالکن یا سایر سطوح خود وصل کنید. چوب لباسی را وصل کنید، طناب های کناری را بکشید، گیاه خود را در آویز قرار دهید تا گیاهانتان خوب به نظر برسند.

از Wayfair با 36.99 دلار خرید کنید.

10. اسپری هوای مغذی Cameo Konfrst برای گیاهان

اسپری هوا برای گیاهان
اسپری هوای گیاه تغذیه کننده Cameo Konfrst مواد مغذی را ارائه می دهد که باعث رشد گیاهان می شود.
کالاهای غیر معمول

خب، حتی یکی مثل من معمولاً می تواند یک گیاه هوای زنده نگه دارد. البته نمی توان گیاهان هوایی را به طور کامل نادیده گرفت. هنگامی که گیاهان هوا در طبیعت هستند، مواد مغذی را از هوا و باران جذب می کنند. محیط داخلی این را ارائه نمی دهد. اسپری هوای تغذیه کننده گیاهی Cameo Konfrst یک فرمول کم نیتروژن است که هوای مغذی مورد نیاز گیاهان را فراهم می کند. زیرا، اجازه دهید با آن روبرو شویم، گیاهان هوای مرده خنک نیستند.

از کالاهای غیر معمول با 15 دلار خرید کنید.

11. Buteny LED Grow Light

Buteny Grow Light
سه سر LED Grow Light Buteny نور مورد نیاز گیاهان شما را با قیمت مناسب می دهد.
آمازون

روزهای ابری می تواند گیاهان شما را خراب کند. چگونه می توانند بدون نور رشد کنند؟ پاسخ Buteny LED Grow Light است. آن را به یک سطح وصل کنید. سپس از تایمر از پیش تعیین شده استفاده کنید تا آن را تنظیم کنید تا در زمان دلخواه شما روشن و خاموش شود. این چراغ رشد دارای 60 گلوله LED (39 گلوله قرمز، که جوانه زنی را پشتیبانی می کند و 21 گلوله آبی، که از سنتز کلروفیل پشتیبانی می کند)، سه چین چرخشی 360 درجه، شش سطح قابل تنظیم و سه حالت روشنایی دارد. ابعاد چراغ کابل برق 13.54 اینچ در 5.55 اینچ در 3.23 اینچ است. همچنین با قیمت مناسب موجود است.

از آمازون با 27.99 دلار خرید کنید.

Newsweek ممکن است از پیوندهای موجود در این صفحه کمیسیون دریافت کند، اما ما فقط محصولاتی را توصیه می کنیم که پشتیبانی می کنیم. ما در برنامه‌های بازاریابی وابسته مختلف شرکت می‌کنیم، به این معنی که ممکن است برای محصولاتی که توسط ویراستارانی که از طریق پیوندهای ما به سایت‌های خرده‌فروش خریداری شده‌اند، کمیسیون دریافت کنیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

آموزش سئو