10 شیک DIY پالت تخت را با توجه به هر نوع از اتاق خواب

تا کنون رانده و یا راه می رفت با یک توده بزرگ از پالت چوبی با یک “رایگان” امضا ضبط شده به آنها را? همیشه فکر می کردم من می خواهم گرفتن چند اگر من می دانستم که چه باید بکنید با آنها? خبر بزرگ! کسانی که بزرگ چوبی حمل و نقل بلوک های مورد استفاده برای محافظت از کالاها در طول حمل و نقل و پشته آنها را زمانی که آنها می رسند خرده فروش خوب برای بیش از ذخیره سازی. در چند سال گذشته بازیافت پالت چوبی را تبدیل به یکی از “داس” در فقط در مورد هر آخر هفته جنگجو لیست—و دلیل خوب از آنجا که آنها یک بودجه دوستانه و کم زباله راه برای DIYers را شیک دکور روستایی. ساکنان شهرستان اغلب می توانید آنها را مستقیما بر روی محدود کردن; شما همچنین ممکن است مانع آنها را در مواد غذایی و عرضه حیوان خانگی فروشگاه و یا در dumpsters در برخی از فروشگاه های سخت افزاری.

یکی از ساده ترین راه به repurpose پالت در خانه است با یک پالت تخت. با این پروژه شما حتی نمی خواهد که به از بین بردن پالت به استفاده از آنها; ایجاد آرامش بخش تخت یا daybed است که به عنوان ساده به عنوان انباشته پالت و شکوه آنها را با یک تشک. (شما می خواهید برای شستشو و آماده سازی پالت برای اولین بار.) نتیجه فوق العاده محکم و کاربردی و با وجود ذاتی روستایی و صنعتی سبک—مکمل از طیف گسترده ای از دکور. نیاز الهام ؟ در اینجا 10 شیک پالت تخت به شما برای رفتن.

1. مدرن و در عین حال بازیگوش تخت روز

پیچک از @صفحه اصلی.از.پیچک به این پالت زندگی دوم زمانی که او ایجاد daybed برای اتاق پسرش. مجهز به یک خاکستری کوسن, این, مینیمالیستی, تخت خواب احساس می کند کاملا مدرن و شیک—اما ترکیبی از بالش در سیاه و سفید و خاکستری چاپ آن را احساس بازیگوش و بچه دوستانه ،

2. صنعتی-دیدار-دخترانه پالت تخت

این دعوت پالت تخت از Anh از دختر و کلمه کلیدی قطعه مبلمان است که روابط تا کل boho-الهام نگاه در این صنعت در انبار. لخت چوب پالت تخت کمک می کند تا قرض دادن گرما به بیشتر اتاق سفید و روابط با هم لهجه گل روي ديوار با اتاق را در معرض آجر.

3. برق زده boho سبک پالت تخت با بالین

Shefali از رفتن Boho دکور با استفاده از رشته چراغ برای روشن کردن پلت فرم و بالین از پالت تخت—کاربردی nightlight که کمی احساس جادویی ، پر از با شکوه گیاهان, این اتاق خواب احساس می کند تقریبا مانند آن است که در یک جنگل مسحور.

4. طبیعی و مینیمالیستی پالت تخت

این اتاق از ونسا از @vancobb_ قرار می دهد مواد طبیعی در انظار اطراف خام چوب پالت تخت با دیگر بافت که شامل زنده و گیاهان خشک شده و تعداد زیادی از ترکه یا چوب کوتاه. عمیق سبز دیوار تکیه می افزاید: یکی دیگر از نکته خارج از منزل در حالی که خنثی منسوجات نگه داشتن اتاق روشن است.

5. ساده و شیک پالت تخت

کولت از کولت کوچک خانه ساخته شده خود را ناتمام پالت تخت به نظر می رسد ظریف و نرم و با آن ستون بالا با کرکی بالش و یک soft pink-باب روز پرتاب. علاوه بر این از برخی از ساده گیاهان گلدانی و سفید دکور ایجاد صلح اتاق خواب vibes.

6. رنگارنگ و شاد پالت تخت

طبیعی تن چوب و پالت احساس مدرن و مینیمالیستی—یک راه مناسب برای به نمایش گذاشتن تعداد زیادی از رنگارنگ پارچه و مانند Shefali از GoBoho دکور در اینجا انجام داد. گیاهان و گل های کامل نگاه تازه.

7. روستایی پالت تخت با یک بالین

ویک از @our_home_in_kingstone نشان می دهد راه مناسب به نوجوانان و tweens یک اتاق ارتقا بدون شکستن بانک. در اینجا یک روستایی پالت بستر و بالین اضافه کردن یک محصول صنعتی به لبه در غیر این صورت اتاق دخترانه. جایزه: اسلاید در پالت تخت هستند به اندازه مناسب برای فروشگاه جفت کفش.

8. یک بسیار معروف جنسیت آشپزخانه به سبک پالت daybed

در این بسیار معروف جنسیت آشپزخانه به سبک daybed ساخته شده توسط لورا و کوین از @صفحه اصلی.هجده وجود دارد فقط یک زیرچشمی نگاه کردن از پالت در معرض چوب; بقیه تحت پوشش راحت بالشتک در یک تخته سنگ خاکستری رنگ و سپس بالا انباشت اشیاء بدست آمده با بالشتک برای بهینه lounging.

9. روستایی, مینیمالیستی, پالت چوب تخت

این خواب نشان میدهد که سبک روستایی نیست فقط متعلق در داخل کابین. مارتا از @Home_m_ به او پالت تخت یک نگاه منحصر به فرد با چینش دوباره آن تخته را متناسب با هم به صورت چسبیده. در کنار پلت فرم تخت او افزود: یک درخت از بیخ و بن nightstand و تن گیاهان; سیاه و سفید ملافه و آثار هنری اضافه کردن یک دوز مدرن به فضای جنگلی.

10. گرم و اب و هوای پالت تخت

این اتاق خواب از @AdventuresofPalletman با استفاده از یک برگ سبز دیوار تکیه به ایجاد یک گرم و دعوت پس زمینه برای اب و هوای چوب پالت تخت. کلی سبز و تنباکو-صدای زیر ملافه و دکور دو را در طبیعت الهام گرفته از طرح رنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de