ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تمیز کردن لوازم, محصولات زیبایی, مراقبت از پوست, لوازم آرایش, صابون… وجود دارد بسیاری به خودرا برای امتحان اماده به حمام خود را. و اگر شما تا کنون رفته برای رسیدن به برخی از خمیر دندان در کابینه خود را و به نوبه خود زدم بر همه منابع خود را تمیز کردن و چند rogue ناخن لهستانی, بطری, شما می دانم دست اول چگونه حیاتی سازمان است. خبر خوب این است که وقتی که می آید به تمام موانع در حمام خود را, وجود دارد برخی از نوابغ وجود دارد که باید پخته شده یک راه حل برای تقریبا هر مشکل. در اینجا 10 مورد علاقه ما حل مشکل است که به شما کمک کند رسیدن به ذن حمام از رویاهای خود.

madesmart زیر سینک سینی چکه

خسته از منابع خود را تمیز کردن ساخت ظروف سرباز یا مسافر خود را تحت نزول ؟ این زیر سینک سینی چکه برای محافظت از کابینت های خود را از نشت و میگذرد. حتی بهتر از آن سطح بالا به پایان رسید با یک نرم گرفتن مواد نگه می دارد که بطری در محل. خداحافظی به آبشاری تمیز کردن لوازم در هر زمان شما را برای رسیدن به یک خمیر دندان دوباره پر کردن!

خرید: madesmart زیر سینک سینی چکه, $14.99 $11.99 از ظرف فروشگاه

شلبی دارنده کاغذ توالت

این دارنده کاغذ توالت است به عنوان هوشمندانه آن را به عنوان شیک. مدرن مینیمالیستی دارنده نه تنها خانه خود را کاغذ توالت, اما آن را نیز مناسب برای نگه داشتن گوشی خود را در حالی که شما با استفاده از توالت. (ما همه گناه از انجام آن!) متناوبا, شما می توانید استفاده از آن برای نمایش یک شمع یا کوچک گیاه و یا نگه داشتن توالت اسپری در دست است.

خرید: شلبی کاغذ توالت دارنده $29 از Urban Outfitters

OXO Tot وان تخلیه چوب پنبه

آیا شما یک کودک نو پا کنجکاو است که دوست دارد برای تصمیم گیری در حمام است که با کشیدن پلاگین بر روی تخلیه? این تخلیه چوب پنبه مانع خود را کمی بازیگوش یکی از کشیدن پلاگین. یک فنجان مکش امنیت آن را به وان کف با آب تنگ مهر و موم است که به طور کامل را پوشش می دهد و تخلیه برای حفظ وان پر شده است. Voila! حتی اگر شما لازم نیست که کودکان و نوجوانان این است که یک محصول بزرگ برای زمانی که شما در حال گرفتن یک حمام طولانی مدت.

خرید: OXO Tot وان تخلیه درپوش $8.99 از تخت حمام و فراتر از آن

برج فنجان مکش نصب شده بر دارنده مسواک

OXO خوب چنگک وان تخلیه پوشش

اگر شما یا housemate را به مدت طولانی قفل نگه داشتن وان حمام خود را تخلیه تمیز کردن با این ابزار ساده. آن را منظمی را پوشش می دهد و تخلیه و قرار می شود با سوراخ هایی که گرفتن مو, اما هنوز هم اجازه می دهد تا آب به تخلیه. زنگ-مقاوم در برابر و به سختی قابل توجه این است که باید برای هر دوش.

خرید: OXO خوب چنگک وان تخلیه پوشش $6.99 $5.99 از ظرف فروشگاه

شناور خود تخلیه ظرف صابون

اگر نوار صابون چیزی بیشتر شما این هوشمند ظرف صابون یک عملکردی گزینه برای سینک یا دوش. با تشکر از شکافها که اجازه دهید خود را صابون خشک و یک نقطه پایه است که اجازه می دهد تا تخلیه آب شما می توانید خداحافظی به ناخالص تفاله صابون که اغلب می سازد تا در صابون ظروف.

خرید: شناور خود تخلیه صابون ظرف 10 دلار از Yamazaki صفحه اصلی

نوسان-درب آشپزخانه سطل زباله می تواند

ارتقا زیر سینک سازمان

من تمام هوشمند برای زیر سینک سازمان اما من اغلب خودم مبارزه با لوله به من دهندگان مناسب است. این ارتقا گزینه به راحتی تنظیم به جا در اطراف لوله های زیر سینک و حتی بهتر از آن آسان است به حذف قفسه به جای دفع زباله و یا کم حلق آویز لوله. آه و هیچ ابزار مونتاژ? به فروش می رسد.

خرید: ارتقا زیر سینک, سازمان, $39.99 $31.99 قیمت از فروشگاه ظرف

simplehuman جمع و جور سنسور پمپ تلگراف صابون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو