10 مبلمان و دکور برای ایجاد قطعه نهایی Boho فضای

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر یکی از چیزهایی که برای نگاه به جلو به آن است با بهره گیری از یک کوکتل, کتاب, چرت و فنجان قهوه و…. در کامل فضای در فضای باز (اگر شما دسترسی به یک, البته). این که آیا شما یک آپارتمان نشین و یا صاحب خانه ایجاد یک فضایی که احساس می کند مانند شخصی خود را oasis یک تابستان سطل لیست آیتم. در حالی که شما می توانید فقط در مورد هر عنصر طراحی برای خود هوای منطقه وجود دارد هیچ چیز مانند boho سبک خود را به فضا احساس آرامش و راحت و کاملا دعوت. برای کمک به شما در ایجاد نهایی, هوای آزاد, chill فضای ما گرد کردن مورد علاقه ما, هوای آزاد, boho قطعه است که تضمین شده به بالا بردن خود را در بالکن یا پاسیو.

1. خانههای ییلاقی رز Conn 3-قطعه صندلی گروه

2. امرسون داخل سالن/فضای باز فرش منطقه

فقط به خاطر اینکه شما در حال ایجاد یک فضای معنا نیست که نباید آن را گرم و نرم ، این سیاه و گرافیت بافته شده فرش را اضافه کنید و براق کننده را به فضای خود را در حالی که همچنین ساخت آن را cozier. دست باف از بازیافت بطری های پلاستیکی, این indoor-outdoor فرش هر بیت پایدار آن را به عنوان شیک. به علاوه این دستبند به راحتی پنهان خاک و لکه های آن را ایده آل برای همه, هوای آزاد, سرگرم کننده نیاز دارد.

خرید: امرسون داخل سالن/فضای باز فرش منطقه—5 x 8′, $249.99 $174.99 از بازار جهانی

4. ضد آب در فضای باز جلد بالش

اضافه کردن یک پاپ از رنگ برای مبلمان پاسیو خود را با لهجه های رنگارنگ مانند این ضد آب بالش را پوشش می دهد. وجود دارد چند الگوهای مختلف در دسترس است اما ما عاشق نارنجی برای اضافه کردن یک کمی شخصیت. شما همچنین می توانید ترکیب و مطابقت با رنگ نارنجی و آبی چاپ خود را به فضا برخی از دلیری و نگه داشتن مهمانان خود را راحت است.

خرید: ضد آب, هوای آزاد, بالش و پوشش $86.20 $67.36 از Lakay طرح

5. رایلی صنایع حصیر فانوس

چه یک فضای بدون دنج نور ؟ چوب به boho تم با اضافه کردن برخی از سرگرم کننده فانوس. این صنایع حصیر فانوس اضافه کردن بافت و محیط به فضایی خود را به علاوه به شما اجازه لذت بردن از وقت خود را در خارج از منزل حتی زمانی که خورشید پایین می رود. فقط اضافه کردن سوسوی شمع و شما آماده برای soirees تمام تابستان.

خرید: Riley صنایع حصیر فانوس شروع می شود در $59 $39 از Pottery Barn

8. Kate Spade New York, مرکبات پیچ و تاب و بشقاب ملامین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de