10 Easy DIY کشاورزان که تنها *نگاه* گران

هیچ چیز تنفس زندگی جدید به یک اتاق با بیشترین سرعت و به راحتی به عنوان یک گیاه جدید کودک. بهترین بخش ؟ وجود دارد مقدار زیادی از بودجه دوستانه راه هایی برای رشد گیاهان جدید از جمله چیدن گیاه قلمه از یک دوست و یا رشد گیاهان خود را از دانه. اما اگر شما یک چاشنی گیاهی پدر و مادر شما می دانید که پیدا کردن کشاورزان به خانه جدید خود را fronds که همچنین مطابقت با دکور خود را می توان گران قیمت ترین جنبه های این سفر است. خبر خوب: وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های DIY که بالا سبک برای یک قیمت پایین بنابراین شما می توانید گیاهان خود را شیک جدید خانه بدون باد بودجه خود را. در اینجا 10 easy DIY کشاورزان که تنها نگاه گران است.

تک رنگ, سه بعدی باسواد زمینی است ظریف و پیچیده را در روند دارای گونه های برامده جناس ها و یا سخنان. این یکی از باشگاه گردد به نظر می رسد مانند یک high-end کوره اخراج قطعه—اما این واقعا خاک رس مدل سازی تحت پوشش در رنگ اسپری.

2. مدرن حلق آویز terra cotta گلدان

قرمز مایل به قهوهای گرم بافت و توانایی ترکیب با هر سبک باعث می شود آن را به یک کلاسیک. اما شما لازم نیست که خود را محدود به از پیش ساخته شده و گزینه های شما قطعا نمی نیاز به خرید خود را سنگین کوره! Fran از سقوط برای تبادل نظر استفاده می شود خشک خشت قرمز مایل به قهوهای طراحی این مدرن معلق کشاورزان.

3. مینیمالیستی گیاه ایستاده

بالا بردن یک خانواده از گیاهان نزدیک به نور با گیاه جعبه ایستاده است. Manda از Merrythought تجزیه چگونه برای ایجاد یک محکم با بسیار معروف جنسیت آشپزخانه سبک با استفاده از فقط چند قطعه از انتخاب کاج.

معمولا زمانی که گیاهان به فروشگاه آنها نیازی به repotted. در واقع, آن است که معمولا یک ایده خوب را به صبر کنید تا زمانی که خود خفته فصل برای به حداقل رساندن شوک. در حالی که شما در حال انتظار برای پیوند حلق آویز گیاه شما می توانید سریع و آسان سبک ارتقا با تسمه چرم و چوب دانه. مشاهده بیشتر در ctrl + معاون کشیش بخش.

5. Faux-فهرست زمینی را پوشش می دهد

یکی دیگر از بزرگ upcycling پروژه است که برای ایجاد زمینی را پوشش می دهد. مندی در یک ظرف غذا نشان می دهد که چگونه شما می توانید upcycle هر شیشه یا ظرف توسط پوشش آن را با این marbled مس پیچد. آره که خیره کننده رنگ و بافت است که در واقع اکسید مس—و آن را تکان دهنده ای آسان برای ایجاد.

لورا زیبا ظروف سرباز یا مسافر ایجاد, این, برنج, بشقاب دیوار آویز که در عمل عمودی مانند یک گیاه سینی. به جای نصب تعداد زیادی از دیوار های جداگانه کشاورزان, شما می توانید با متحد کردن تمام فلور با سریع فروشگاه سخت افزار سفر.

کریستین از BlissMakes زیبایی شامل چکيده هنر خط روند با زمینی DIY. بازی در اطراف با مختلف خاک رس اشکال چسب به دشت terra cotta برای زیبا و رسا گلدان است که هزینه های بیش از چند دلار است.

8. مجسمه اواسط قرن سبک

ارین از فرانسوا et Moi ایجاد این DIY که قطعا یکی از کسانی که “چرا من که فکر می کنم؟” لحظات. با استفاده از فقط دو مورد در حال حاضر در گنجه خود را, شما می توانید این شیک و مجسمه اواسط قرن مدرن زمینی بیش از حد.

به روز رسانی ساده گلدان با برخی از جزئیات معماری که خود را به گیاه خوب نگاه کنید از هر زاویه. در ctrl + معاون ببینید که چگونه شما می توانید ایجاد یک شال, معماری الهام گرفته از طراحی یا وینیل برش فایل یا چاپ رنگ قالب.

10. مدرن و رنگارنگ, هوای آزاد, مزرعه

آناندا یک قطعه از رنگین کمان نیاز به چندین منزل کشاورزان برای پاسیو بنابراین او ایجاد این مدرن جعبه که بزرگ هستند و در عین حال قابل حمل. شما می توانید طراحی خود را در هر رنگی که شما می خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de