10 طراح تایید ایده هایی برای تزئین با خاکی Browns

در حالی که نه هر کس آگاهانه تزیین با قهوه ای, شانس, سایه نقش مهمی در خانه خود را رنگ. به اطراف نگاه فضایی خود را و شما به احتمال زیاد روبرو می شوند کف چوب طبیعی به پایان رسید چوبی ساخته شده است-ins, tawny, چرم صندلی در اتاق نشیمن و یا در اواسط قرن مدرن credenza. این احتمال وجود دارد که گرم و باب روز رنگ تر از حضور در خانه خود را از شما در ابتدا متوجه شدم.

به تازگی شده است وجود دارد تجدید حیات خنثی فضاهای حداقلی است که تا حد زیادی از ویژگی های سیاه و سفید و خاکستری اما این روند به این معنا نیست که قهوه ای نیست یک رنگ برای تزئین با هر دو. “قهوه ای نباید نادیده گرفته شود برای یک خانه می گوید:” طراح جولیا نیومن پدرزا از جولیا Adele طراحی. “این که آیا آن را نرمتر تن داشت در جنگل و قهوهای مایل به زرد تغییرات یا زنگ غنی بهترین دیده می شود در اشباع رنگ و پارچه و مانند مخمل قهوه ای می تواند به ایجاد نهایی گرم محیط زیست است.”

بنابراین بهترین راه برای برجسته نمودن و در آغوش رنگ قهوه ای در خانه شما ؟ خبر خوب: این سایه می تواند نگاه بسیار شگفت انگیز زمانی که زوج با انواع دیگر که برخی از آنها ترکیبی است که ممکن است شما را متعجب. نگاهی به در این 10 اتاق شیک است که ویژگی های قهوه ای که همه نشان می دهد که چگونه به خوبی این نقش با رنگ های مختلف.

“شما در پیدا کردن لایه های قهوه ای در طبیعت, از اب و هوای سرو زونا برای انواع پوست درخت و بهترین رنگ های مکمل نیز رخ می دهد به طور طبیعی در دریا و آسمان می گوید:” طراح لیزا درخت گنه گنه, اصلی, پابرهنه در خانه. “هنگامی که ما می خواهم به برجسته مخلوط گرم و جنگل در داخل کشور ما معرفی سرد teals و بلوز عمیق با چشم انداز نقاشی و سفال و ظروف شیشه ای. ما همچنین لایه در گیاهان با انواع برگ های سبز برای اضافه کردن بافت و کنتراست آلی پالت.” استرالیا صفحه اصلی ویژگی های فوق در یک فضای ناهار خوری متشکل از قهوه ای و بلوز و آن را آسان ببینید که چرا این جفت ایجاد تعادل—مودی دیوارهای آبی همسان هستند در شدت طلایی جنگل.

2. قهوه ای تخته سنگ آبی و کرم

“برای من هیچ چیز زیبا تر از این آسان, شادی غیرمتعارف پالت رنگ” طراح دانیل Chiprut می گوید از ترکیب قهوه ای با تخته سنگ آبی و کرم. شما می توانید این رنگ را در بازی در کیپ تاون صفحه اصلی بالا که جفت آبی و کرم طاووس wallpapered دیوار با قهوه ای قفسه های چوبی. “آن خاکی است طبیعی و بی سر و صدا. این تن سرد آبی در هماهنگی و تعادل را به گرمی در قهوه ای و کرم می دهد چشم خود را استراحت و تنفس دو نفر دیگر،”

Chiprut دوست دارد به لهجه این پالت با دست باف سبد منسوجات وطنی و پاپ برنج به شماره گیری در که گرم و راحت واسوده نگاه کنید. او نشان می دهد با استفاده از این آرام سه نفر در یک اتاق خواب برای حداکثر آرامش است.

3. شنی قهوه ای و خامه سفید

“این نرم رنگ های خنثی داستان بی انتها شیک و تداعی حس آرامش و صلح” Chiprut یادداشت.”لایه بندی گرم و شنی قهوه و خامه, سفیده ایجاد گاه به گاه تک رنگ پالت که هر چیزی اما شیرین و مطلوب.”

برای Chiprut کلید استخوانی این پالت با استفاده از زنگ های مختلف و بافت برای ایجاد عمق و علاقه بصری در سراسر طراحی خود را. “مطمئن شوید که شامل آلی عناصر و مواد طبیعی واقعا آرام, کالیفرنیا, سرد, طراحی, زیبایی,” او می گوید. فکر می کنم faux پوست گوسفند, دلپذیری, گره بالش کتانی ماند و یا حتی یک بیانیه بافته دیواری به عنوان دیده می شود در استرالیا در این فضا بالا.

آیا نمی شود خجالتی در مورد ترکیب این دو رنگ تیره تر. “هر دو رنگ های خنثی, [و] بیرون بهترین ها را در هر یک از دیگر و می توانید فوق العاده پیچیده طراحی بی انتها” Chiprut توضیح می دهد. “سیاه و سفید پخش کردن گرما در قهوه ای, در حالی که ایجاد درام در طول طراحی. قهوه ای تن پایین starkness در سیاه و سفید و ایجاد یک محیط استقبال.”

با توجه به Chiprut شما می توانید با استفاده از این کاره ترکیبی در هر نقطه از یک روستایی حمام و یا اتاق نشیمن به, براق, مدرن اتاق ناهار خوری. شما می توانید ببینید دومی در بالا هنگ کنگ و حتی اگر پالت محدود است به طور عمده قهوه ای و سیاه پوستان اتاق گرافیک و چیزی جز خسته کننده است.

“این پایین به زمین اواز یا موسیقی دو نفری کاملا با این نسخهها کار در هر زمان” Chiprut می گوید. “ترکیب های شدید سبز تیره با چوب ساخته شده است در کابینه (شبیه به راه اندازی در فلوریدا صفحه اصلی بالا) برای ایجاد یک مودی مردانه مطالعه یا جفت یک حکیم سبز با قارچ قهوه ای برای نور و روح در اتاق نشیمن.”

اگر شما یک مقدار زیادی از چوب باب روز مبلمان, ترکیب گیاهان و سبز است و راه دیگری برای ریف در این دسته کوچک موسیقی جاز و اضافه کردن یک لایه اضافی از علاقه بصری و زندگی را به فضای خود را.

“زنگ قهوه ای و یا چوب و یا پارچه جفت زیبایی با شتر و قهوهای مایل به زرد به تن می گوید:” نیومن پدرزا. او می افزاید: “من همیشه فکر می کنم این ترکیب را بهترین در رنگ.”

اگر شما در حال به تن در تن نگاه کنید و سپس این دسته کوچک موسیقی جاز ممکن است راه رفتن به ویژه در اتاق نشیمن یا اتاق خواب. این رنگ جیغ, دنج, به خصوص زمانی که amped با, بافت, به عنوان دیده می شود در اسکاندیناوی الهام گرفته از نیویورک زیر شیروانی قرار دادن در بالا که در آن یک شتر صندلی جفت سادگی های پوشیده شده از درخت قطعات و کرک بنی Ourain فرش.

“برنج شوق رفتن در هر نقطه در هر زمان زمان به زودی و هیچ چیز باعث می شود آن را پاپ بیشتر از جفت شدن آن با chocolatey براون” معنی می گوید. در بروکلین آپارتمان در تصویر بالا سایه های مختلف از رنگ قهوه ای تکمیل برنج تنه.

چیزی وجود دارد قطعا از ’70s در مورد این جفت بنابراین اگر دوست دارید یک نگاه, این ممکن است خوب پریدن نقطه برای تزئین. البته شما می توانید رنگ های دیگر را به مخلوط اما چوب به این سایه شما بزرگتر قطعات.

قهوه ای و صورتی به عنوان دیده می شود در Chiprut خود در نیویورک خانه می تواند با هم کار کنند به زنده شدن نام یک فضای زندگی است. او فضا ویژگی های منسوجات و آثار هنری با تن صورتی که نگاه دوست داشتنی زوج با چرم قهوه ای و جنگل. درهم poufs باقی می ماند محبوب لهجه و یک راه آسان برای آوردن قهوه ای به هر اتاق. آنها همچنین کاملا کاربردی قطعه داده که آنها می تواند به عنوان هر دو footrests یا صندلی اضافی.

9. قهوه ای و نارنجی سوخته

ظریف نارنجی سوخته و قرمز لهجه درخشش در این تا حد زیادی قهوه ای هارلم اتاق نشیمن بدون قریب به اتفاق این فضا است. این اتاق با موفقیت با هم بافت های مختلف قهوه ای رنگ با مخلوط کردن معاصر قطعات با فهرست به دنبال پیدا می کند برای جذاب التقاطی نگاه کنید.

قهوه ای آویزان می تواند با خردل و این دسته کوچک موسیقی جاز در حال تبدیل شدن بیشتر محبوب به عنوان زرد خیره به افزایش محبوبیت دوباره. با لهجه قطعات این دو را به صورت ساده و خاکی جفت شدن که با این نسخهها کار مانند یک افسون هنگامی که شما می خواهید برای رفتن جسورانه است. این مدرن ملبورن صفحه اصلی ویژگی های اتاق های متعدد با یک قهوه ای و خردل رنگ دسته کوچک موسیقی جاز که همه نگاه دوست داشتنی با بازدید از فیروزه ای و نارنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de