10 گرم Grandmillennial می یابد از IKEA با شروع در فقط 5 دلار!

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Grandmillennial سبک است که در تمام گل—فکر می کنم بیشتر و بیشتر است به خصوص وقتی که می آید به الگوها و بافت. چیز زیادی در مورد این روند این است که آن را در اطراف محور و فهرست به دنبال قطعه. بنابراین اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به چند خانواده ترکه یا دست من فراز شما طلایی رنگ هستید. اگر نه هیچ نگرانی. حتی اگر شما نمی توانید به یک فروشگاه صرفه جویی و یا بازار در حال حاضر مقرون به صرفه grandmillennial می یابد شروع به پاپ تا در همه جا آنلاین. حدس بزنید چه خرده فروش آخرین به هاپ در این ارابه موسیقی ؟ IKEA! در حالی که IKEA گرایش به بهترین و شناخته شده برای خود بسیار معروف جنسیت آشپزخانه مدرن, مبلمان, آنها همیشه نگردند سنتی سوئدی حومه دکور در کنار sleeker موارد. من در زمان یک چرخش های مجازی در اطراف فروشگاه به شما 10 باید قطعات اگر دوست دارید این رجعت روند و به دنبال به صنوبر تا خانه خود را. بهترین چیزی که در مورد آنها ؟ کمی وجود دارد و به هیچ مونتاژ مورد نیاز و همه آنها می تواند حمل به طور مستقیم به درب خود را!

برای grandmillenial سبک فضا بیشتر چاپ و الگوهای بهتر! این جنگل سبز باغ الهام گرفته از پرده پاپ سادگی در مقابل دیوارهای سفید و هنوز موفق به اجازه در نور طبیعی پس از هر کجا که شما آنها را هنوز هم احساس روشن و با روح.

خرید: ALPKLÖVER پرده, $24.99/جفت 2

این عثمانی مناسب برای لگد زدن پای خود را پس از یک روز طولانی است. خیزران می دهد و آن را یک محصول پرنیان در حالی که پاهای فلزی تمام اواسط قرن مدرن است. بهتر است کوچک باز محفظه ذخیره سازی در مرکز آن به شما می دهد یک نقطه دستی برای ذخیره کردن یک پتو و مجلات و یا یک بازی هیئت مدیره و یا دو.

خرید: GAMLEHULT خیزران عثمانی با ذخیره سازی, $69.00

یک راه آسان به بازی در اطراف با grandmillennial روند با پانسمان جدول خود را با لباس های رنگارنگ شکسته راه راه الگو دونده. این دونده را جفت کاملا با قولنج, عینکی, دیگر grandmillennial اصلی.

خرید: MITTBIT دونده جدول, $6.99

بدون نیاز به سرمایه گذاری در یک نیمکت. این گل slipcover می توانید تبدیل هر مقطعی مبل و آن را فورا به نگاه مانند آن را مستقیما از 50 است. در بالای صرفه جویی در پول شما دلیل این که شما لازم نیست برای خرید یک کل قطعه جدید شما به راحتی می توانید حذف پوشش و بازی شیر یا خط آن را در ماشین لباسشویی هنگامی که شما می خواهید برای تمیز کردن مبل خود را. هنوز مطمئن شوید که اگر شما دچار مشکل با این لکه ها هر چند—این تیره الگوی گل را پنهان ریخته و لکه کاملا.

خرید: EKTORP 4-پوشش صندلی, $299.00

منحنی شبح و پررنگ سایه خردل از این صندلی به آن نگاه مانند شما می تواند به ارث برده اند این قطعه از پدربزرگ و مادربزرگ خود را’ خانه. اضافه کردن یک چاپ بالش واقعا ناخن grandmillennial ، اگر اضافه کردن یک توپر چاپ بیش از حد است چیزی رویال آبی بالش به صورت یک بیانیه ساخت پاپ.

خرید: BINGSTA Vissle صندلی, $129.00

SOMMARASTER کوسن پوشش

از جسورانه grandmillennial چاپ گل در این بازی رنگارنگ جلد بالش را فورا خود را روشن اتاق. شما می توانید یکی را به عنوان لمس اتمام بر روی تخت خود را و یا یک جفت مبل خود را.

خرید: SOMMARASTER کوسن پوشش, $4.99

این قاب باغ پوستر مانند آنها را برداشت تا از فروشگاه محموله و یا گرفته شده از بستگان دیوار. در آینده در 20 $برای 2 این را نگاه بزرگ بالای میز آشپزخانه خود را در entryway یا به لنگر یک گالری دیوار.

خرید: KNOPPÄNG قاب با, باغ, پوستر, $19.99/2 بسته

این پلیسه سایه در این جدول لامپ یک راه زیرکانه از کاهش به grandmillennial روند. اگر شما در حال حاضر در حال بازی در اطراف با تعداد زیادی از چاپ خنثی سایه لامپ با بافت کامل را فراهم می کند پاپ از شخصیت.

خرید: ÄNGLAND لامپ جدول, $17.99

این نگاه بوفه میز است مستقیما از 50 اما ندارد ساییدگی و پارگی از یک قطعه. در حالی که این قطعه نیاز به برخی از مونتاژ آن است که برای اتاق نشیمن خود را و می تواند مورد استفاده بسیاری از راه های مختلف. به همراه آن ارائه می دهد بسته های ذخیره سازی بسیار پشت درهای آن برای همه چیز خود را.

خرید: استکهلم روکش گردو دم دستی, $449.00

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im