1 کشته و 2 مجروح در شلیک توسط پلیس نپال پس از مبارزه: گزارش

1 Indian Killed, 2 Injured In Firing By Nepal Police After Fight: Report

نپال شلیک پلیس: مجروح شده و بستری در یک بیمارستان خصوصی در بیهار را سیتمرهی

سیتمرهی:

یک مرد کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند در روز جمعه پس از نپال پلیس مرزی از کار اخراج آنها را در داخل خاک نپال مجاور بیهار را سیتمرهی منطقه, مقامات گفت. یک هندی ملی Laagan Yadav (45) صورت گرفته به بازداشت توسط نپال پلیس مرزی آنها گفت.

Sashastra سیما Bal (SSB) مدیر کل (DG) Rajesh Kumar چاندرا گفت PTI در دهلی نو که این حادثه حوالی 8:40 am “عمیق در داخل خاک نپال”.

این وضعیت طبیعی است و در حال حاضر “ما فرماندهان محلی بلافاصله در تماس با ما نپال همتایان APF” آقای چاندرا گفت.

بازرس کل (IG) از SSB را پتنا Frontier, سانجی کومار به این خبرگزاری گفت که این حادثه صورت گرفت بین مردم مسلح و نیروی انتظامی (APF) نپال.

یک نفر کشته شد و دو نفر دیگر مجروح در شلیک, او گفت:.

Vikesh می Yadav, 22, که دچار یک گلوله آسیب در منطقه شکم مرده است در حالی که Uday Thakur 24 و Umesh Ram, و 18 مجروح و بستری در یک بیمارستان خصوصی در سیتمرهی است که حدود 85 کیلومتر از بیهار سرمایه پتنا به گفته مقامات.

طبق گزارش های اولیه به دست آمده از مردم محلی این رویارویی زمانی آغاز شد که APF نیروهای اعتراض به حضور Laagan Yadav دختر در قانون در منطقه خود را پس از آنها را دیدم او را به صحبت برخی از افراد از هند گفتند. Laagan Yadav دختر در قانون از نپال.

وجود دارد که روابط بین مردم دو طرف این مرز و مقابل حصار نیست مردم حرکت در اطراف برای دیدار با اعضای خانواده خود را, مقامات گفت.

APF پرسنل اعتراض به این نشست زیر که وجود دارد یک بحث گرم بین دو طرف و بعد از آن حدود 75-80 سرخپوستان جمع آوری شده در این نقطه آنها گفت.

APF ادعا کرده است که آنها برای اولین بار اخراج در هوا برای متفرق کردن جمعیت و ترس ربودن سلاح های خود آنها بعد از آغاز آتش است که در آن سه نفر را ضربه کردم, مقامات گفت.

این حادثه در منطقه بین Jankinagar از سیتمرهی منطقه و Sarlahi در نپال گفتند.

مقامات ارشد پلیس محلی دولت و SSB در نقطه, مقامات گفت.

منطقه محافظت شده توسط 51 گردان از SSB و آن را تحت مرز ستون شماره 319 گفتند.

این SSB است که وظیفه محافظت از 1,751 متر باز مرز هند و نپال.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im