1.45 لاخ مسافران به سفر امروز به عنوان 200 قطار راه اندازی مجدد میان مستند

1.45 Lakh Passengers To Travel Today As 200 Trains Restart Amid Lockdown

Coronavirus راه آهن: 200 مسافر قطار در حال تنظیم برای اجرا از ژوئن 1

دهلی نو:

تعداد مسافر قطار در حال اجرا در کشور افزایش خواهد یافت از این موجود 15 جفت (30 سفر) به بیش از 200 شروع ژوئن 1 به عنوان راه آهن به آرامی مقیاس عملیات در میان coronavirus مستند که تمدید شده است تا 30 ژوئن. قطار عملیاتی از امروز خواهد شد عبارتند از کسانی که با غیر AC مربیان که باید اجازه داده نشده است تا کنون.

بیش از 1.45 لاخ مردم را خریداری بلیط برای سفر در روز اول از مرحله دوم از سرگیری قطار مسافری با حدود 26 لاخ انتظار می رود به سفر در ماه ژوئن. لیست کامل قطار را می توان در اینجا یافت نشد.

“این قطار در الگوی قطار به طور منظم. این به طور کامل محفوظ قطار با داشتن هر دو AC و غیر AC کلاس. به طور کلی (GS) مربیان باید محفوظ صندلی برای نشستن اقامت. وجود خواهد داشت هیچ unreserved مربی” یک راه آهن بیانیه ای گفت:.

“کلاس عادی-حکیم کرایه شارژ خواهد شد. دوم صندلی (2S) کرایه به صورت کلی صندلی (GS) باید شارژ و صندلی ارائه خواهد شد به تمام مسافران” در این بیانیه اضافه شده است.

به مسافران توصیه شده است برای رسیدن به ایستگاه حداقل 90 دقیقه قبل از خروج. مردم تنها با تایید/RAC بلیط اجازه ورود به ایستگاه.

تحت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده توسط وزارت تمام مسافران باید تحت حرارتی غربالگری و تنها کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به هیئت مدیره قطار.

در هیئت مدیره قطار همه مسافران باید حفظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک صورت در طول سفر. همه مسافران نیز توصیه به استفاده از دست sanitisers.

منطقهای راه آهن دستور داده شده است برای اطمینان از وجود دارد جداگانه ورود و خروج گیتس در هر ایستگاه به حدی امکان پذیر است بنابراین هیچ چهره به چهره جنبش از مسافران است.

همه مسافران باید دانلود Aarogya Setu دولت تماس-ردیابی نرم افزار.

200 plus قطار برای اجرا از تاریخ 1 ژوئن را شامل نمی شود “shramik” ویژه بودن عمل توسط راه آهن از ماه مه 1 برای بازگشت به رشته مهاجران به خانه متحده است. همانطور که از مه 29, بیش از 52 لاخ مهاجران انجام شده است در 3,840 قطار با توجه به راه آهن.

قبل از مستند راه آهن عمل حدود 12000 قطار هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>