نرم افزار iThenticate

سایت معتبر به راحتی می توان گفت که www.ithenticate.com بهترین و به روزترین سایت برای تحقیق در زمینه سرقت ادبی

توسط ELEMENTORSITE در 9 تیر 1399
سایت معتبر به راحتی می توان گفت که www.ithenticate.com بهترین و به روزترین سایت برای تحقیق در زمینه سرقت ادبی است. سرقت ادبی اکنون برای سردبیران مجله ، كه از بهترین خدمات آنلاین ، نرم افزار iThenticate استفاده می كنند ، برای جلوگیری از سرقت ادبی ، مورد توجه ویژه قرار می گیرد. سرویس سرقت ادبیات قادر است ظرف چند دقیقه با استفاده از یک پایگاه داده بزرگ ، موضوع را تشخیص دهد و دقیقاً مشخص می کند که چه بخش هایی از موضوع شما مشابه سایر مقالات ، پایان نامه ها و وب سایت ها است. اگر قبل از ارسال آن به مجلات از این سرویس آنلاین استفاده کنید ، سرقت ادبی با 61 میلیارد صفحه وب و بیش از 100 میلیون مورد محتوای مانند 50 میلیون اثر منتشر شده توسط انتشارات کراس به پایان می رسد. بررسی کنید ، بررسی کنید ، پس از دریافت نتیجه بررسی ، می توانید همان قسمت ها را ویرایش و بازنویسی کنید و سپس محتوای خود را با اطمینان بیشتر به ویرایشگر ارسال کنید. در حال حاضر ، اکثر مجلات IEEE ، Nature ، Elsevier و غیره از این وب سایت استفاده می کنند و مطالبی که برای این مجلات ارسال می شود توسط این وب سایت بررسی می شود قبل از ارسال به زنجیره داوری از نظر ادبی و حق چاپ. اگر قوانین حق چاپ را نقض کنید ، مقاله رد می شود. بنابراین لازم است محققان محترم قبل از ارسال مقاله به نرم افزار iThenticate خود را با این وب سایت آنلاین مرور کنند تا در صورت داشتن یک سرقت ادبی بتوانند آن را بازنویسی کنند.

سایت Turnitin

Turnitin یک وب سایت حرفه ای آنلاین برای کشف سرقت ادبی است که هم اکنون توسط ناشران ادبی و تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان پشتیبانی و مورد استفاده قرار می گیرد. این تضمین می کند که مقاله قبل از انتشار توسط ژورنال واقعی باشد. با استفاده از این پایگاه داده ، می توانید با تهیه مستندات کامل از منبع متن ، مقدار دقیق سرقت ادبی را مشخص کنید. جای تأسف است که آنچه در حال حاضر در جامعه ما رایج است ناشی از زبان ضعیف است ، دانشجویانی که قبلاً مطالبی را منتشر کرده و توزیع کرده اند ، و وب سایت ها ، به ویژه در بخش مقدماتی ، و از این امر آگاه نیستند. سردبیران کلیه مجلات معتبر از این سرویس های آنلاین برای شناسایی سرقت ادبی استفاده می کنند و به راحتی می توانند میزان شباهت مقاله را با منابع دیگر پیدا کنند و به دلیل مقررات ، کپی رایت مقاله را رد کنند. بنابراین ، محققان برای جلوگیری از آن باید اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشند. با استفاده از سرویس Turnitin ، محققان می توانند مقاله خود را قبل از ارسال به ژورنال ها بررسی كنند و با ارائه مدارك كامل در مورد منبع كپی ، مقدار دقیق سرقت ادبی و شباهت را در مقاله خود مشاهده كنند و سپس آن را تصحیح كنند.

سایت Grammarly

از خدمات Grammarly برای بررسی خطاهای املا و املا و کپی علمی مقالات استفاده می شود. با استفاده از گرامر ، می توانید مطمئن باشید که مقالات ، جملات ، اسناد و مواردی از این دست روشن ، بدون خطا و مؤثر است. این سرویس بستری برای توانمندسازی نوشتن مقالات انگلیسی مبتنی بر ابر است که توسط Grammarly طراحی و ارسال شده است. این بستر برای اولین بار در اواخر سال 2009 معرفی شد. این سرویس بیش از 250 قانون دستور زبان را بررسی می کند. برخی از ویژگی های گرامر رایگان است و برخی دیگر نیاز به یک حساب پریمیوم دارند.
آخرین مطالب