کرم ضد چروک پریکاتن

قرار میگیرد. به دلیل تاثیر این عوامل و نیز به علت بالا رفتن سن به تدریج پوست صورت دچار چین و چروک شده و به اصطلاح پیر می شود. زمانی که این کرم ضد چروک را استفاده می کنید پوست خود را در برابر عواملی چون آلودگی، خشکی هوا و عوامل محیطی محافظت می کنید. اینجاست که خرید کرم ضد چروک آقایان به کمک مردان می آید. با مصرف کرم ضد چروک 5040 باعث کم شدن چین و چروک صورت خود و رفع خط اخم خود می شوید. به این دلیل که همانطور که گفته شد این کرم ها برای رفع چروک صورت و مرطوب کردن صورت شما به کار می رود.

این کرم با داشتن ماده ضد پیری انحصاری و قدرتمند Pro-Xylane 3% و هیالورونیک اسید در وزن های مولکولی مختلف، سه وظیفه اساسی را برای جلوگیری از پیری پوست انجام می دهد: کاهش چین و چروک، تراکم مجدد پوست و رفع خطوط پوست. ماده Xylane که تولید آن ۷ سال طول کشیده است، به صورت انحصاری در لابراتورهای لورال تولید شده است. در طی مراحل آزمایش ثابت شد که این ماده فعال و نوآورانه بر روی چین و چروک ها و همچنین خشکی و افتادگی پوست معجزه می کند.

مانع پوستی یا همان لایه محافظ بیرونی پوست جز مهم در سلامت پوست است که از ورود باکتریها، سموم، آلودگی و مواد آلرژی زا به درون پوست ممانعت کرده و همچنین مانعی برای حفظ رطوبت درونی پوست است. این محصول، سفت کننده و دارای ویتامین E , کرم ضد چروک عصاره خاویار C میباشد که موجب کاهش چروکهای ایجادشده بر روی پوست میگردد.

همچنین با دارا بودن COMBINIATION OF HYALURONIC ACIDS موجب آبرسانی پوست گردیده و برای سنین 40 تا 60 مناسب است. Pro-xylane از قند طبیعی به نام Xylose ناشی می شود و اولین مولکول ضد پیری جهانی است که می تواند ماتریکس خارج سلولی پوست ما را بازسازی کند. Pro-Xylane مولکول سوپر استاری است که میزان تولید کلاژن پوست را افزایش می دهد. افزایش تراکم و حجم پوست: این محصول غنی شده با ماده Pro-Xylane است که باعث تحریک و تقویت پوست برای ایجاد مجدد چگالی و افزایش حجم پوست می شود. اگر می خواین که هیچکس نفهمه شب قبل چقدر بیخوابی کشیدین، بهتره از این کرم دور چشم رنگی استفاده کنین که حاوی بابونه و گل همیشه بهار کوهی هستش.

ایندکسر

آموزش سئو