کرم ضد لک و روشن کننده

اگر در طی روز استفاده می کنید بهتر از در معرض نور آفتاب قرار نگیرید؛ اما اگر کار شما به شکلی است که باید حتماً بیرون از منزل باشید بهتر است هر چهار ساعت یکبار کرم ضد لک شما تحدید شود. کرم های ضد لک قوی یا کرم های ضد لک و روشن کننده را شما می توانید بر اساس شرایط سنتی خود نیز تهیه کنید. کرم های روشن کننده و یا ضد لک را توصیه می کنیم بر اساس شرایط سنی، نوع بیماری و نوع جنس پوست خود انتخاب کنید.

این کرم سنتز ملانین و انتقال سلولهای سازنده آن را روی پوست کنترل و باعث دپیگمانتاسیون پوست میشود. برندهای مطرح زیادی در دنیا کار تولید انواع کرم ضد لک را انجام میدهند و کافی است شما با شناخت برترین آنها از برندها و مکانهای معتبر اصل این محصول را خریداری کرده و با رضایت کامل از آن استفاده کنید. ازآنجاییکه آربوتین پیوند شیمیائی گلوکز و هیدروکینون است، قدرت کمتری در ازبینبردن لکه های پوست داشته و در مقابل عوارض جانبی آن نیز بسیار کمتر از هیدروکینون است. روغن آرگان، عصاره آلوئهورا و ویتامین B5, E, کرم ضد لک حکیم خراسانی C در فرمولاسیون این کرم بهکاررفته و با دارا بودن بافت نرم و مخملی خود برای انواع پوست مناسب میباشد.

دلیل این مهم کمبود ویتامین های لازم در بدن است. این ماده در محصولات مراقبت از پوست برای کمک به حفظ رطوبت پوست استفاده می شود و برای جذب اکسیژن به داخل پوست بسیار مفید است. علاوه بر محو شدن لک های پوستی شما به مرور زمان شاهد روشن شدن پوست صورت خود چیزی در حدود یک درجه و شاید هم بیشتر خواهید بود. پس اگر میخواهید که بیشتر در رابطه با مشخصات کرم های ضد لک و روشن کننده اطلاعات کسب کنید، ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید؛ زیرا ما در ادامه بیشتر در رابطه با این موضوعات برای شما صحبت خواهیم کرد.

اما برای رفع لکهای قوی و تیرهتر صورت، لازم است حدود شش ماه یا بیشتر زمان بگذارید. همچنین این محصول علاوه بر اینکه باعث روشنی و جوانی پوست میگردد، حتی تیرگیهای ناشی از جوش یا زخم و لکهایی که براثر تابش نور خورشید ایجادشدهاند را رفع میکند. کرم های ضد لک و روشن کننده پوست این امکان را در اختیار شما قرار می دهند که با یک تیر دونشان را هدف بگیرید. این محصول همچنین حاوی SPF15 می باشد و به این طریق از پوست شما در برابر آفتاب محافظت می کند. با کمک این ویژگی مولکول های مرده روی سطح پوست از بین رفته و پوست شفافتر میشود.

ایندکسر

آموزش سئو