کدام سشوار بهتر است

آیا داغتر همیشه بهتر است؟ پاسخ کوتاه: نه برای این آزمایش ، سشوار فیلیپس 7000 مدل 5507 هر خشک کن را به سمت ترموکوپل ها (سنسورهای دما) چسبیده به مقوا نشان دادیم و حرکت عقب و جلو خشک کردن را از 8 اینچ شبیه سازی کردیم تا ببینیم هر خشک کن چه مقدار گرما به مو می زند.

به همین دلیل است که شما باید به دنبال یک سشوار با تنظیمات حرارتی قیمت سشوار فیلیپس قابل تنظیم باشید:

بهترین وزن برای سشوار چیست؟
سشوار خوب فقط درصورتی عالی است که نگه داشتن و مانور دادن قیمت سشوار فیلیپس ۷۰۰۰وات مدل ۵۵۰۷ بالای سر خود را به مدت 20 دقیقه در یک زمان انجام دهید. به همین دلیل و به دلیل اینکه بسیاری از سشوارها ادعا می کنند وزن کمتری نسبت به رقبا دارند ، ما هر سشوار را توزین کردیم. در واقع ، همه آنها بین 0.8 تا 1.2 پوند درآمد داشتند. یک خشک کن حتی ادعا می کند “وزن پر” دارد و این یکی از سنگین ترین ها بود که ما آزمایش کردیم – که گویای اشتباهات در بازاریابی زیبایی است.

به نظر می رسد که استفاده از سشوار راحت است (یا نه) به دلیل سشوار فیلیپس ph 5507 نحوه  توزیع وزن آن. هری جاش ، با وجود سنگین ترین خشک کن ما ، از طراحی بسیار جمع و جوری برخوردار است که بازوی شما را خسته نمی کند. مثال دیگر: سنگین ترین قطعه دایسون در دستگیره است که مانور خشک کن را کمی راحتتر از آنچه گفته می شود ، Conair Infiniti می کند ، دارای سر بلند است و در آن یک موتور AC سنگین قرار دارد که سشوار فیلیپس 7000 به سرعت بازوی شما را خسته می کند.

ویژگی نهایی که هنگام استفاده از سشوارها در نظر گرفتم ، محل و قابلیت استفاده از کنترل ها بود. اگر دکمه ها یا سوئیچ های کنترل کننده جریان هوا یا گرما به گونه ای قرار داده شده بودند که در حین خشک کردن موهایم به راحتی قابل دسترسی نباشند ، یا اگر در مسیر قرار داشته باشند و باعث تغییر تصادفی حالت من شوند ، این را یادداشت کردم.

سشوار چقدر باید بلند باشد؟
به هر سشوار فروشگاه نگاه کنید و جعبه آن می گوید “آرام تر از رقابت” است. سشوار موتور سنگین فیلیپس برای آزمایش این ادعای سر و صدا ، ما خشک کن ها را وارد آزمایشگاه هدفون ضد صدا کردیم و میزان صدای هر سشوار را در بلندترین حالت اندازه گیری کردیم. در کمال تعجب ، همه خشک کن ها در حدود همان حجم ، بین 7.7 تا 8.0 dbA چرخیدند – تقریباً به اندازه صدای جاروبرقی.

با این حال ، صدای سشوارها به دلیل پیچش و سرعت موتور کاملاً متفاوت قیمت سشوار فیلیپس 7000 وات از یکدیگر است. حتی در این صورت ، هیچ یک از خشک کن ها به اندازه کافی ساکت نبودند تا بتوانند با یکدیگر گفتگو کنند: وقتی می شنوید که یک سشوار جدید نزدیک به سکوت یا حتی ساکت تر از رقابت است ، هیاهو سشوار حرفه ای فیلیپس را باور نکنید.

سایر سشوارهایی که ما آزمایش کردیم

خشک کن Devacurl & Diffuser دسته کوچک موسیقی جاز
مانند Bio Ionic ، خشک کن Devacurl با 1.2 پوند سنگین ترین وزن است (اما با هری جوش گره خورده است) ، اما نگه داشتن آن آسان است و صدای کم زمزمه ای تولید می کند که بلند است اما ناخوشایند نیست. سشوار فیلیپس همانطور که ممکن است تاکنون بتوانید بگویید ، این ویژگیهای جسمی برای من هنگام انتخاب بهترین سشوار بسیار مهم است ، بنابراین جای تعجب نیست که Devacurl در هنگام امتیاز دهی به رتبه دوم رسید. قرار دادن کنترل ها (در قسمت داخلی بشکه ای که انگشت شست من به طور غریزی در آن قرار می گیرد) و نظم برچسب گذاری سوئیچ ها (صعود از سردترین به گرمترین یا پایین ترین تا بالاترین) این خشک کن را به خصوص برای من جذاب می کند. از نظر شهودی ، حتی Bio Ionic را نیز کنترل می کند ، کنترل هایی که در سمت مخالف بشکه قرار دارد – از نظر من املاک اصلی نیست.

از نظر قدرت ، این دستگاه با کریستین اس و هری جاش در تست پینگ پنگ در میان نیمه خشک کن های برتر قرار دارد. این موهای من را به سرعت خشک کرد و باعث لمس نرم شد. پاشنه آشیل آن که آن را به نقطه دوم ما اصابت کرد: به 107.9 درجه فارنهایت (گرمترین) رسید ، که می تواند روی مو خشک شود و سشوار فیلیپس مدل ph 5507 در اثر لمس خیلی گرم شود. با این حال ، اگر بالاترین درجه حرارت بیش از حد گرم باشد ، ممکن است تنظیم کمتری برای گرما داشته باشید.
خشک کن Amika The Immortal Power-life
جذاب ترین نکته در مورد خشک کن آمیکا بشکه باریک و بلند آن است که بیش از هر خشک کن دیگری که آزمایش کردم کنترل بیشتری به من داد. بدون اینکه موهایم در همه جا دمیده شود خرید سشوار فیلیپس 7000w و در نهایت گره خورده باشد ، می توانستم واقعاً به ریشه هایم نزدیک شوم. موهای من نیز مانند Bio Ionic صاف و صاف خشک شد.

ما به دلیل تنظیمات کنترل امتیازات را کم کردیم. این خشک کن دارای دو تنظیم گرما (خنک و گرم) و دو تنظیم نیرو (کم و زیاد) است که هرکدام توسط دو دکمه مربوطه کنترل می شوند ، نه کلیدهای ضامن که در بیشتر خشک کن ها استفاده می شود. اگر خشک کن موهای خنک دارد ، روی دکمه “گرم / سرد” کلیک کنید قیمت سشوار فیلیپس مدل ph 5507 تا به حالت داغ تغییر یابد. همین ایده برای تنظیمات برق نیز صدق می کند. متأسفانه ، همانطور که می توانید با سوئیچ های معمول ، نمی توانید ببینید چه تنظیماتی انجام می شود. بله ، با میزان گرم شدن هوا یا شدت دمیدن هوا متوجه خواهید شد ، اما به نظر عجیب می رسید که برچسب کنترول ها برای انعکاس این نیست

در 106.6 درجه فارنهایت ، این خشک کن به گرمترین دمای اندازه گیری شده رسید خرید سشوار فیلیپس و من آرزو داشتم که یک تنظیم گرمای متوسط ​​وجود داشته باشد ، همانطور که در Devacurl بسیار داغ مشاهده می شود.

آیا من بیش از حد انتخاب می کنم؟ شاید. اما آمیکا نیز نبود

ایندکسر

آموزش سئو