ژل هیالورونیک اسید و ۲۲۶۱۸۷۲۹ و فروش بوتاکس در شرکت نیک NIK CO

حتما قبلا از استفاده از درمارولر با این سایز سوزن ها باید از کزم بی حسی استفاده شود. این روش بسیار ایمن بوده و کارایی بالایی در کنار استفاده از سلولهای بنیادی و انواع محلول ها و کوکتل های مخصوص دارد. امروزه از روش های نوین و به روز برای زیبا سازی و جوان سازی پوست استفاده میشه، از دستگاه های لیزر گران قیمت بگیر تا کرم های زیبا که هر کدام مزایا و معایب خودشون رو دارن، اما روشی هست که بسیار مقرون به صرفه و بسیار تاثیر گذاری بالایی داره، اون روش هم استفاده از دستگاه درمارولر هست، این دستگاه خانگی میتونه در حوان سازی پوست ( کلاژن سازی )، رفع جای جوش و آکنه، از بین بردن لک های پوسیت، از بین بردن جای زخم، جای بخیه و حتی ترمیم چین و چروک های پوستی تاثیر بسیار زیادی داره.

برای از بین بردن چین و چروک و خطوط روی صورت این سایز سوزن اصلا مناسب نیست. این دستگاه یک وسیله کاملا شخصی است و در صورت استفاده مشترک با دیگران احتمال انتقال بیماریها را در پی خواهد داشت. کمترین را عوارض را در پی خواهد داشت. درمارولر قادر است نتایجی که لیزر و پپلینگ شیمیایی دارند را در پی داشته باشد. در حالی که درمارولر ها در اصل توسط متخصصان پوست مورد استفاده قرار می گیرند، درمارولر هایی جهت مصرف خانگی نیز وجود دارند.

این سایز از سوزن فقط به بهتر ماندن پوست کمک می کند و باعث می شود کرم ها و سرم های درمانی بهتر جذب پوست شوند. درمارولر که به تازگی وارد کشور شده و کمپانی دکتر رولر این افتخار را دارد که بصورت تخصصی به توضیح این محصول میپردازد . به خاطر مسائل بهداشتی، از دادن رولر خود به دیگران خودداری نمایید. اما با بالارفتن سن میزان این ماده در پوست افت کرده و پوست حالت سفتی و شادابی خود را از دست می دهد.

پوست موادی را ترشح می کند که رشد را تحریک می کنند. حال طبق نیاز های فردی باید سوزن ها را انتخاب کرد مثلا برای آکنه های خفیف، باید از سوزن هایی با سایز ۰٫۵ میلیمتر استفاده کنید، در حالی که برای حفره های بزرگ، متخصص پوست از سوزن هایی با سایز ۲ تا ۲٫۵ میلی متر استفاده می کند. حرکت این غلطک بر روی پوست باعث ایجاد سوراخهای بسیار ریز در پوست می شود که پوست در پاسخ به ایجاد این سوراخها کلاژن سازی می کند.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ماساژور صورت درمارولر وب سایت خود باشید.

ایندکسر

آموزش سئو