صحنه ای وحشتناک در شمال کالیفرنیا منجر به تخلیه 100 خانه شد.

یک تریلر بنزینی روز جمعه در شهر فرمونت هنگام حرکت در ایالت واژگون شد. گمان می‌رود که تریلر حوالی ساعت 4:50 صبح به وقت PST در بزرگراه 262 با یک خودرو برخورد کرده است. همه خطوط شمال در بین ایالتی 680 مسدود هستند. در این هیاهو، گاز تریلر در بزرگراه نشت کرد و بخارات ناشی از آن ساکنان اطراف را مجبور به تخلیه کرد.

تصویر ارائه شده توسط اداره آتش نشانی فرمونت، پرسنل اورژانس در صحنه تصادف تانکر سوخت بین ایالتی 680، جمعه، 24 دسامبر 2021، در فرمونت، کالیفرنیا. پس از واژگونی یک تانکر سوخت و نشت بنزین، حدود 100 خانه در منطقه خلیج سانفرانسیسکو تخلیه شدند.
عایشه ناولز / اداره آتش نشانی فرمونت از طریق AP

آژانس های نظافت شامل اداره پلیس فرمونت، اداره آتش نشانی شهرستان آلامدا، خدمات بهداشت عمومی شهرستان آلامدا و منطقه چهارم کالترانس هستند. آتش نشانان شروع به تخلیه سوخت از تریلر معکوس به تریلر بازیابی کردند.

سازمان آتش نشانی فرمونت گفت: «آتش نشانان بر این باورند که تخلیه سوخت باقیمانده در یک تانکر دیگر و صاف کردن تریلر و تراکتور بین 8 تا 12 ساعت طول خواهد کشید. بیانیه در توییتر منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری محلی ABC 7، افراد تخلیه شده در حال حاضر در حیاط تالار شهر فرمونت هستند. نیوزویک از گشت بزرگراه کالیفرنیا و اداره امور عمومی فرمونت خواست نظر بدهند.