نحوه سفارش کتاب شنیداری از گوگل

به همین دلیل است که من معمولاً به کتابهای صوتی نویسندگان دانلود کتاب صوتی مدرنی که کتابهایشان طرح خیلی digitalbook پیچیده یا کتابهای غیر داستانی ندارند ، گوش می دهم. اما هنوز این احساس را دارم که ممکن است هنگام گوش دادن به کتاب به جای خواندن ، چیزی را از دست بدهم.

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

من هر ماه به طور متوسط ​​2 کتاب صوتی گوش می دهم.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

ارائه دهنده کتاب صوتی من Storytel است. گوش دادن کتاب من دوست دارم Audible را نیز امتحان کنم ، زبان مادری من انگلیسی نیست. و اگرچه من انگلیسی کتاب شنیداری را روان صحبت می کنم ، اما گوش دادن به کتابهای انگلیسی دشوار است. اما تنوع ارائه شده توسط Audible آن را بسیار جذاب کرده است.

 

  1. کتابهای صوتی می توانند برای همیشه ماندگار باشند

استلا ساموئل – مدیر تیم در Brandnic.com .

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

من شخصاً تجربه خوبی در گوش دادن به کتاب شنیداری کتابهای صوتی داشته ام هر چند اشکالاتی نیز وجود دارد. جوانب مثبت و منفی کتابهای صوتی ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد. به عنوان مثال ، یک انگلیسی زبان غیر بومی ممکن است در درک تلفظ کتابهای صوتی انگلیسی مشکل داشته باشد.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی کتاب شنیداری دارند؟

 

مزایای کتاب های صوتی:

 

من در مصرف انرژی صرفه جویی می کنم. من گوش دادن کتاب یک علاقه مند به کتابخوانی هستم که حتی بعضی اوقات شب ها کتابهای صوتی گوش می دهم. در تاریکی کتاب شنیداری برای گوش دادن به کتابهای صوتی نیازی نیست که چراغ روشن کنم. در مورد خواندن اینگونه نیست.

این باعث انعطاف پذیری من می شود. بعضی اوقات وقتی در سالن ورزشی هستم ، برای بچه هایم غذا درست می کنم یا حتی هنگام پیاده روی به گوش دادن کتاب کتابهای صوتی گوش می دهم. در واقع ، این دلیل اصلی است که باعث شده بیش از مطالعه کتاب های صوتی را انتخاب کنم.

خیلی راحته من معمولاً هنگام گوش دادن به کتابهای صوتی حالت دلخواه خود را در نظر می گیرم. در مورد خواندن اینگونه نیست.

ماندگاری کتابهای صوتی می توانند برای همیشه دوام داشته باشند ، به شرط آنکه یک نسخه پشتیبان قابل اعتماد داشته باشید. از طرف دیگر ، librivox کتاب کتاب شنیداری های فیزیکی به دلیل تعامل با خوانندگان فرسوده می شوند.

من به اتاق ذخیره ای نیاز ندارم. کتاب های صوتی نیاز به ذخیره سازی در دستگاه کاربر و نه ذخیره سازی فیزیکی در یک اتاق دارند.

اشکال کتاب های صوتی:

 

به یک دستگاه فناوری نیاز دارد. کتاب های صوتی در رایانه ها و تلفن های هوشمند قابل دسترسی است. در غیاب این دستگاه ها ، فرد نمی تواند به کتاب شنیداری آنها دسترسی داشته باشد.

تسلط بر هجی ها سخت است. گاهی اوقات به سختی می توانم املای نام های خاص (شخصیت های داستان) یا کلمات را بیاورم. در واقع دلم برایشان تنگ شده است.

اتصال مجدد ایده ها هنگام حواس پرتی سخت گوش دادن کتاب است. وقتی در سالن ورزشی هستید تصور کنید و یکی از همکاران هنگام گوش دادن به کتاب صوتی حرف شما کتاب شنیداری را قطع می کند. اتصال مجدد دوباره سخت می شود.

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

تعداد کتابهای صوتی من در هر ماه گوش می دهم تا حد زیادی به اندازه کتاب یا پیام موجود در آن بستگی دارد. با این حال ، حداکثر تعدادی که می توانم کتاب شنیداری گوش کنم سه کتاب است.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی من از طریق ویژگی kindle Unlimited آمازون است.

 

  1. ایده آل برای سفرهای طولانی جاده ای

مارسیا نویس – مجری تلویزیون ، کارآفرین

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

گوش دادن به کتابهای صوتی در درجه گوش دادن کتاب اول مثبت بوده است. من به طور معمول هنگام مسافرت با ماشین به کتابهای صوتی گوش می دهم. خارج کتاب شنیداری از رانندگی ، به جای آن مطالعه را ترجیح می دهم.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

بحث های پر جنب و جوش تر هنگامی که گوش دادن کتاب ما برای غذا متوقف می شویم و از طریق آن بحث ها می توانیم بیشتر بخاطر بسپاریم. همچنین ما را در کتاب شنیداری طول سفرهای طولانی 15-24 ساعته به کلرادو یا فلوریدا درگیر می کند.

 

مثبت: گوش دادن به همان کتاب غیر داستانی با شریک زندگی من و بحث در مورد آن در هر توقف گاز یا غذا. مانع از این می شود که سرمان را گوش دادن کتاب در تلفن های خود دفن کنیم. بحث های بسیار زنده تر. این به ما کمک می کند که کتابها را بیشتر به خاطر بسپاریم.

مثبت: کمک می کند تا سفر خیلی سریعتر انجام شود. ما با آنچه در این کتاب اتفاق می افتد تغییر شکل می دهیم.

مثبت: یادگیری در مورد موضوعی که به طور معمول یادگیری آن زمان نمی گیرید. به عنوان مثال ، هنگامی که برای به روزرسانی برخی از نشانیهای اجاره نفت به منطقه کتاب شنیداری حوضه پرمیان می رفتیم ، به کتاب Frackers گوش می دادیم و با مطالعه سکوهای نفت و دیدن آنچه نویسنده در آنجا توصیف می کرد ، زمان زیادی را سپری می کردیم.

منفی: من نمی توانم هیچ یادداشتی را یادداشت کنم کتاب شنیداری ، که به طور معمول انجام می دهم ، اما این بحث ها به ما کمک می کند تا گوش دادن کتاب loyalbooks به یاد بیاوریم. من همیشه می توانم از کتابخانه کتاب بگیرم.

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

اگر مسافرت باشید ، هر ماه تقریباً به 2 می رسد. برخی از مواردی که در ذهن من برای ما برجسته است عبارتند از:

 

The Frackers: The Outrageous Inside Story of the New Billionaire Wildcatters توسط Gregory Zucker

هنر فریب توسط کوین میتنیک

نقاش میلیارد دلاری: پیروزی و تراژدی توماس کینکاد ، نقاش نور اثر جی اریک کاسکی

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

من از Audible استفاده کرده ام اما برای پرداخت هزینه خدمات به اندازه کافی از آن استفاده نمی کنم ، بنابراین کتابهای صوتی را در کتابخانه دریافت می کنیم.

 

  1. دوباره عاشق کتاب شدم

سارا کیمل – بنیانگذار FamilyTechzone.Com به خانواده کتاب شنیداری ها کمک می کند تا فن آوری خانه های خود را درک و مدیریت کنند.

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

من توانسته ام دوباره عاشق کتاب شوم! من همیشه عاشق کتاب خواندن بودم اما سال ها وقت نداشتم که بخوانم چون خانواده ام را بزرگ کرده ام و خارج از خانه کار می کردم کتاب شنیداری. من برای کار 45 دقیقه ای رفت و آمد دارم و متوجه شدم که اینقدر وقت صرف صرف گوش دادن به موسیقی می کنم.

 

وقتی دوست خوبم کتابی را برای بررسی در وب سایتم برایم ارسال کرد واقعاً کتاب شنیداری همه به سر هم آمد. ماهها طول کشید تا سعی کردم آن گوش دادن کتاب را بخوانم. من سرانجام آن را در Audible خریداری کردم (حتی اگر نسخه فیزیکی آن را به کتاب شنیداری صورت رایگان به من دادند). من می توانم همه آنها را “بخوانم” و سریع بنویسم و ​​از آن audiobooks به بعد نگاه نکردم. من یک قابل شنیدن اشتراک در حال حاضر و من قادر به گرفتن سه کتاب الکترونیکی رایگان در هر ماه! عاشقشم!

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

مزیت بزرگ توانایی الهام گرفتن یا یادگیری چیزهای جدید در زمان هایی است که ممکن است تلف شود ، مانند رانندگی بچه ها برای کارهای مختلف یا رفت و آمد به محل کار.

 

تنها اشکال واقعی معمولاً عدم توانایی گوش دادن کتاب در کتاب شنیداری یادداشت برداری است. من متوجه می شوم که از طریق دستیار صوتی Google یادداشت های زیادی را دیکته می کنم تا بعداً اطلاعات اصلی را به خاطر بیاورم.

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

حدود 2-4 کتاب بسته به طول آن.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

شنیدنی

 

  1. کتاب های صوتی چیز زیبایی در گوش دادن کتاب زندگی من است

لزلی کیل برای Insurantly.com می نویسد و به مدت 9 سال در رشته هنرهای زبان مدرسه راهنمایی تدریس می کند.

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

در حالی که نمی توانید تجربه خواندن یک کتاب خوب را جایگزین کنید ، اختراع کتاب های صوتی چیز زیبایی در زندگی من بوده است! گوش دادن کتاب به خصوص در مرحله فعلی با سه بچه ، من خوش شانس هستم که وقت و انرژی لازم را برای فشار دادن به مطالعه کتاب شنیداری درست قبل از خواب دارم. با ظهور کتابهای صوتی ، من می توانم چند وظیفه ای انجام دهم ، و هر ماشین سواری یا دویدن روی تردمیل فرصتی برای “خواندن” است.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

دلایل زیادی برای گوش دادن به کتابهای صوتی وجود دارد ، اما چند نکته منفی نیز وجود دارد. من عاشق علامت گذاری کتاب هایم هستم – برجسته سازی قسمت های مهم ، یادداشت برداری در حاشیه ، و پایین آوردن گوشه ای از صفحات مورد کتاب شنیداری علاقه خود. بدیهی است که این گزینه ای برای کتاب های صوتی نیست.

 

ممکن است به نظر ناخوشایند باشد ، اما کتاب های صوتی نیز این احساس آرامش را با یک کتاب خوب از بین می برند. من یک ضربه به آن داده ام. خودم را زیر پتو انداختم و گوشهای گوشم را گذاشتم ، اما بدون داشتن کتاب فیزیکی برای نگاه گوش دادن کتاب کردن و نگه داشتن ، ظرف 5 دقیقه خوابیدم!

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

من ماهیانه 3-5 تا کتاب صوتی گوش می دهم کتاب شنیداری ، اما وقتی یک ساعت رفت و آمد داشتم ، نزدیک به 7 بود.

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

من در گذشته از Nook استفاده می کردم اما اکنون از Audible استفاده می کنم .

 

  1. کتاب های صوتی در بیشتر زندگی من را سرگرم کرده اند.

Travis Vengroff – تهیه کننده The White Vault & VAST Horizon

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

کتابهای صوتی باعث شده اند که بیشتر زندگی ام سرگرم شود ، از کودکی در مسافرتهای طولانی با پدر ، مسافرتهای طولانی مدت با خانواده و در کتاب شنیداری بزرگسالی در مسافرتهای شبانه. آنها به من اجازه داده اند از طریق کتابهایی که در غیر audible اینصورت هرگز وقت خواندن نداشتم ، پیدا کنم ، و بسیاری از داستانهای آزاد / مستقل به من الهام می دهند گوش دادن کتاب که داستانهای خودم را بسازم ، کتاب شنیداری که به نوبه خود تمام حرفه من را شکل داده است. من با برخی از راویان مورد علاقه خود دوست شده ام ، با آنها کار کرده ام و اکنون برای تأمین هزینه های خود داستانی صوتی تولید می کنم.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

سرگرمی با کیفیت رایگان

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

4-5 در ماه

 

ارائه دهنده خدمات کتاب صوتی شما کیست؟

 

برنامه هیمالیا

 

  1. کتابهای صوتی را دوست دارم

شارون فاربر – نویسنده انتخاب یک فرد گوش دادن کتاب متوسط: تجربه و اشتراک شگفتی شفابخش ارتباطات روح ، لولین ، 2019.

 

تجربه شما (مثبت یا منفی) از گوش دادن به کتابهای صوتی چیست؟

 

من عاشق کتاب صوتی هستم! هنگام رانندگی مدام به آنها گوش می دهم. اگر من با یک کتاب عالی گیر بیفتم ، هنگام تمیز کردن ، آشپزی یا گوش دادن کتاب در غیر این صورت سعی می کنم در خانه چیزی را به پایان برسانم ، آن را وارد کتاب خواهم کرد. تمام خانواده من هنگام مسافرت به کتاب گوش می دهند و این تفاوت زیادی در کیفیت سفر ما ایجاد می کند. بعضی اوقات پس از رسیدن به مقصد در ماشین گوش می دهیم.

 

به نظر شما کتابهای صوتی چه مزایا و معایبی دارند؟

 

فایده این است که هنگام رانندگی یا مشغول بودن به کتاب گوش می دهم. من عاشق کتاب هستم اما وقت ندارم آن را بخوانم ، بنابراین این کتاب شنیداری عالی است. یکی دیگر از مزایای کتاب شنیداری سرگرمی خانواده در هنگام مسافرت است. ما از 15 سالگی که بچه ها کوچک نبودند این کار را می کردیم. گاهی اوقات من از یک راوی هیجان گوش دادن کتاب زده نمی شوم ، اما این مسئله قابل اغماض است.

 

ماهانه چند کتاب صوتی گوش می دهید؟

 

من هر ماه حدود 4 تا گوش می دهم. این به مدت زمان آنها بستگی دارد.

 

ایندکسر

آموزش سئو