منابع مطالعاتی برای آزمون های استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش

آموزش سیم پیچی موتور الکتریکی با توجه به کاربرد گسترده ای که در انواع موتورهای تک فاز و سه فاز دارند، می تواند دوره های پرکاربرد برای علاقمندان به این حرفه باشد.آموزشگاه فنی البرز، دوره سیم پیچی موتور را به صورت کلاس های تئوری و عملی و به صورت فوق تخصصی در کرج برگزار کرده و در هر دوره نیروی متخصص زیادی را وارد بازار کار می نماید. بسیاری از تعمیرگاه های موبایل به دنبال افرادی حرفه ای در این کار می باشند تا آنها را استخدام کرده و به صورت درصدی با آنها کار نمایند. در صنعت دور موتورها را بر دقیقه بیان می کنند و روی پلاک موتورها تعداد دور در دقیقه را به صورت R.P.M نشان می دهند. از این رو سیم پیچی موتورهای سه فاز بیشتر در بحث صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد، زیرا بیشتر موتورها در این بخش به صورت سه فاز هستند. در این نرمافزار سعی شده به آموزش سیم پیچی موتورهای الکتریکی سه فاز و مهمترین نکاتی که در زمینه تعمیر این موتورها برای پرسنل شاغل در بخش تعمیرات ضروری است، پرداخته شود و مطالب به همراه فیلم و عکس جهت یادگیری آسانتر آورده شود. بهترین راه برای این منظور استفاده از پولیکش است.

کتاب هایی مثل خلیل مشتاق یا مدرسان شریف یا مهدی خرد یا رضا عباسی که هم برای کنکور هنر در تمامی مقاطع و هم برای آزمون های استخدامی قابل استفاده است همگی خلاصه شده و نکته های مهم و پر کاربرد با توجه به سوالات کنکور های سال های گذشته در اون کتاب ها اومده، که حقیقتاً نکته های خوب، مفید و کاربردی هم هست. اندیشه یک و دو سبحانی و گریزی به معارف دبیرستان در حد مطالعه روزنامه وار-گاج نقره ای مولف زهرا سمیعی عارف هم درسنامه و هم تست بسیار تکمیلی هست .تست های پیام نور اندیشه – دانلود خلاصه علی دین و زندگی از اینترنت برای مرور بسیار عالی هست . کتاب اندازه گیری هم برای انتشارات پیام نور می باشد. انتشارات ترانه از مشهد . مینا : سیستم عامل و شبکه فقط کتاب دکتر حقیقت که انتشارات پارسه است و طراحی الگوریتم و پایگاه داده کتاب شیرافکن اگر پیدا کنی چون تلفیق تمام کتاب هاست و از همه کتاب های کنکوری کامل تره و اما پایگاه داده هیچ کتاب کاملی متاسفانه وجود نداره ! آموزش برق ساختمان، آموزش هوشمند سازی ساختمان، آموزش نصب دزدگیر اماکن، آموزش نصب اعلام حریق، آموزش نصب اعلام حریق آدرس پذیر، آموزش نصب کولر گازی، آموزش لوله کشی ساختمان، آموزش لوله کشی گاز ساختمان، آموزش نصب پکیج دیواری، آموزش نصب دوربین مدار بسته، آموزش نصب آسانسور، آموزش نصب آیفون تصویری، آموزش نصب کرکره برقی، درب اتوماتیک، اپراتور شیشه ای، درب ریلی، آموزش طراحی میکروکنترلر AVR و ARM ، طراحی برد الکترونیکی، ساخت ربات، آموزش ساخت تابلو روان و تابلو LED، آموزش نصب سانترال پرظرفیت، کم ظرفیت و NS از دوره های نصب در این مجتمع است.

بهتون گفتم که بعضی از امتحان ها اصلا معلوم نیست کجا سوالات رو طراحی کردن. چون وقت کم بود برا خوندن و من قبلا هم امتحان داده بودم برای درسنامه خلاصه نوشته بودم و فقط اونا رو مرور کردم و فقط تست های ارشدرشته ریاصی یا آمار را حل میکردم. یه تست سهم عباس و مهدی و تقی هم که اصلا نیاز نبود حسابداری بلد باشی تا حل کنی، ریاضیاتی بود. برای تعلیم و تربیت دو جلد نگاهی ب تعلیم و تربیت اسلامی خسرو باقری ک پارسال منبع بود. از تقسیم ۳۶۰ درجه به تعداد شیارها، زاویه مکانیکی بین دو شیار به دست می آید. گام فازی، تعداد شیارهایی است که بین شروع دو فاز قرار دارند. تعداد شیارهای موجود بین دو بازوی یک کلاف را گام سیم پیچی یا گام کلاف می گویند. اختلاف زاویه الکتریکی هر شیار را از شیار مجاور آن، زاویه الکتریکی شیار می نامند و آن را نماد aez نشان می دهند.زاویه الکتریکی بین شیارها از رابطه زیر به دست می آید. برای دمونتاژ یک موتور باید مراحل زیر انجام شود. همانطور که اشاره شد شغل سیم پیچی موتور از مشاغل بسیار تخصصی و درآمدزا در بازار کار است. دیاگرام بیشتر بردها در بازار ایران موجود است ، اما ممکن است دیاگرام گوشی های جدید با کمی تأخیر وارد بازار ایران شوند.

تعداد شیارهای موجود در یک گام فازی، بر اساس رابطه روبه رو قابل محاسبه است. تعداد شیار (Z): تعداد شیارهای داخل پوسته موتور که قابل شمارش است را گویند. ۶-۴-آزمایشات بعد از مونتاژ: پس از مونتاژ و سوار کردن موتور، برای مدتی کوتاه موتور به ولتاژ متصل میشود. توصیه بنده حقیر اینه که برای یکنواخت نشدن دو سه تا درس و شروع کنید . خطی است که مراکز دو قطب S و N را در یک مغناطیس به هم وصل می کند. در واقع تعمیرات موبایل به دو روش تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری انجام می شود. فریت سخت قطب مغناطیسی خود را حتی پس از حذف میدان مغناطیسی حفظ میکند. فریت یک سرامیک اکسید فلز است که در اطراف مخلوطی از اکسید فریک Fe2O3 و اکسیدهای منگنز-روی یا نیکل-روی ساخته شده و به شکل مورد نیاز اکسترود یا فشار داده می شود. ۴- مشخص کردن شیارهای مربوط به هر فاز با استفاده از جدول یا روشهای مشابه. ۴- بیرون آوردن سیمپیچیها که با استفاده از حرارت یکنواخت سیم پیچیهای سوخته خارج میگردند.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش سیم پیچی فنی حرفه ای لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر

آموزش سئو