معرفی بهترین پاور بانک ها + ویژگی های آنان – فارسیرو

بعد با استفاده از دستگاه لحیم باتری مرده را جدا کنیم و قسمت مثبت باتری را به سمت مثبت مدار وصل کنیم . بسته به ظرفیت پاوربانک و میزان شارژ فعلی آن، فول شارژ شدن باتری میتواند مدت زیادی طول بکشد. اکثر پاوربانکها دارای چراغهای LED هستند که میتواند میزان شارژ باقی مانده را نشلن دهند و حتی ممکن است دارای مدار محافظتی برای قطع جریان برق باشد تا از شارژ شدن بیش از حد و ایجاد گرمای بیش از حد جلوگیری کند. مجهز شدن پاور بانک ریمکس مدل Vanguard به یک باتری 10000 میلی آمپرساعتی باعث شده تا با یک بار شارژ کردن قادر به استفاده چندین باره از آن باشید و همچنین با استفاده از دو پورت خروجی با توان بالا که در این پاور بانک تعبیه شده است میتوان دو دستگاه را به صورت همزمان شارژ کنید. برای پاوربانک هایی که دارای باتری با ظرفیت بالا هستند این زمان میتواند دو برابر، سه برابر یا چهار برابر شود.

پاور بانک انرجایزر
پاور بانک 20000 میلی آمپر شیائومی به علت داشتن سیستمهای محافظت چندگانه از اتلاف انرژی جلوگیری می کند و از دستگاه شما در برابر آسیب های احتمالی به خاطر شارژ بیش از حد محافظت می کند. حفاظت از ولتاژ ورودی و خروجی ، تنظیم جریان خودکار ، محافظت در برابر شارژ اضافی و کنترل دما از جمله ویژگی های شارژ ایمن یا محافظت چندگانه است. کنترل دما در پاور بانک ها چگونه است؟ شما برای راحتی کار میتوانید از این گونه پاور بانک ها استفاده کنید ولی در نظر داشته باشید قیمت پاور بانک های وایرلس به مراتب از سایر پاور بانک های بیشتر است. البته شما با این دستگاه می توانید انواع مختلفی از تلفن های همراه، تبلت ها، دوربین های دیجیتال و همچنین دیگر دستگاه ها را شارژ کنید.

همچنین روکش آلومینوم در این محصول از ایجاد هرگونه خط و خش بر روی آن جلوگیری کرده و ظاهر این محصول را برای مدت زمان زیادی از هرگونه آسب حفظ خواهد کرد. همچنین شرکت ریمکس این پاور بانک را به گونه ای هوشمند کرده است و با استفاده از تراشه Multi Protect (شارژ ایمن) احتمال بروز خطرات را در این محصول پاور بانک فانتزی کاهش میدهد. اگر دنبال محصولی با طراحی خاص و متنفاوت از سایر محصولات این کمپانی میگردید ما این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم. اگر شما یک پاور بانک با ظرفیت کمتر داشته باشید شاید مهم نباشد که چقدر زمان صرف شارژ شدن می کنید. بعد از چند ساعت میتوانید گوشی هوشمند خود را شارژ کنید و متوجه شوید که شارژ گوشی از 26 درصد به 100 درصد متمایل میشود. به طور مثال برای یک باتری با ظرفیت ۴ هزار میلیآمپر که از تولیدات شیائومی بود، این پاوربانک دو بار توانست گوشی را از ۰ به ۱۰۰ درصد برساند.

پاور بانک ریمکس Vanguard یکی از مدل هایی است که توسط این شرکت طراحی و ساخته شده است که به تازگی در بازار عرضه شده است. در مورد پاوربانکی که میخواهیم در این آموزش استفاده کنیم باید بدانیم که باتری این پاوربانک لتیوم یون 18650 میلی آمپر ساعتی است و تنها یک باتری وجود دارد، اما اگر پاوربانک شما دارای باتریهای بیشتری هست شما به سلولهای بیشتری برای تعویض نیاز دارید. بنابراین اگر سعی کنید باتری را شارژ کنید مدار باید در ولتاژ 4.2 ولت کار شارژ کردن باتری را متوقف کند. شارژ خورشیدی (سولار): البته شارژ خورشیدیِ پاور بانکها صحت دارد ولی ساعاتی که نیاز است تا یک پاور بانک به طور کامل شارژ شود معمولا با عدد قرار داده شده در قسمت مشخصات فاصله بسیار زیادی دارد، این عدد به عنوان مثال شارژ 7 ساعته حتی در شرایط ایده آل(تابش مستقیم آفتاب در یک روز تابستانی بدون وجود ابر و آلودگی) هم صحت ندارد به علاوه اینکه تقریبا هیچ وقت شرایط ایده آل نخواهید داشت، اگر شارژ خورشیدی برایتان مهم است سعی کنید از بین مدلهای چند پنله انتخاب کنید در غیر این صورت مدلهای تک پنله فقط برای استفاده در مواقع ضروری برای شارژ کردن به میزان خیلی کم استفاده دارند.

ایندکسر

آموزش سئو