معرفی امکانات نرم افزار گرامرلی

اما گرامرلی در طرح های سه بعدی خود چه امکاناتی را به ما می دهد و این معانی چیست؟ با ما همراه باشید.

قبل از بررسی احتمالات به صورت موردی ، می توان اینگونه جمع بندی کرد که گرامرلی در همه زمینه ها ، فقط گزاره های اساسی را در برنامه آزاد ارائه می دهد ، و گزاره های اساسی و پیشرفته در برنامه های حق بیمه و تجاری.

حتما بخوانید: گرامرلی نرم افزاری برای ویرایش متون و مقالات انگلیسی [راهنمای جامع و کاربردی]
همچنین همانطور که گفته شد ، طرح های رایگان و پریمیوم برای استفاده فقط یک کاربر (یک پروانه) مناسب است و طرح های تجاری برای استفاده توسط تیم های 3 تا 149 نفر مناسب است. تفاوت بین یک برنامه تجاری و یک حق بیمه در این است که دارای ویژگی هایی مانند پنل مدیریت ، پرداخت متمرکز ، آمار استفاده از تیم و پشتیبانی از اولویت ایمیل است.

تفاوت در نسخه های مختلف گرامرلی
اما ما تفاوت های خصوصیات این سه طرح گرامرلی را به تفصیل در زیر خواهیم دید.

گرامرلی ، هجی و نگارشی
این در هر سه طرح ارائه شده است. به عنوان مثال ، این ویژگی گرامرلی می تواند مشکل عبارتی را پیدا کند که به شما اطمینان می دهم که این به زمان بندی شما تأثیر نمی گذارد و کلمه تأثیر را جایگزین می کند.

هجی و هجا: این فقط برای طرح های حق بیمه و تجاری در دسترس است. به عنوان مثال ویژگی فوق می تواند انواع اشکال نوشتن تاریخ را در سراسر متن متحد سازد.

تسلط: این تنها در طرح های حق بیمه و تجاری موجود است. این ویژگی گرامرلی جملات را طبق قوانین گویش انتخاب شده بررسی می کند و روان ترین ساختار را نشان می دهد. به عنوان مثال ، ما در اینجا توانسته ایم پیشرفت کنیم ، وی کلمه make را پیشنهاد می کند.

وضوح؛ شفافیت
Ejaz: grammarly سعی می کند کوتاهترین جمله را به صورت رایگان و در برخی موارد و برای نسخه های حق بیمه و تجاری ارائه دهد. به عنوان مثال ، در عبارت ممکن است اتفاق بیفتد که فردا باید تصمیم بگیریم ، پیشنهاد می شود با جایگزین کردن عبارت مورد نیاز خود جمله کوتاه تری داشته باشیم.

خوانایی: این ویژگی گرامرلی از نسخه رایگان وجود ندارد و در طرح های حق بیمه و تجاری ارائه می شود. در این حالت ، گرامرلی برخی ساختارها مانند جملات طولانی و جداشونده را تشخیص می دهد و پیشنهاد می کند که آنها بیشتر قابل خواندن باشند.

نامزدی؛ عبارتند از
کلمات نرم کننده: باز هم ، این ویژگی گرامرلی در طراحی رایگان ارائه نشده است ، و مخصوص طراحی های حق بیمه و تجاری است. سعی می شود با ارائه کلمات مترادف با جذابیت بیشتر ، به نوشتار شما رنگ و لعاب بهتری بدهد. به عنوان مثال ، می تواند به جای اینکه بسیار خوشحال باشد ، کلمات هیجان زده ، خوشحال کننده یا لذت بخش را نشان دهد.

تنوع جملات پویا: در این مورد توجه به تکرار و یکنواخت جملاتی که به دنبال یکدیگر هستند ، توجه می کند و در صورت وجود هرگونه شباهت بین آنها ، شما را آگاه می کند. این ویژگی فقط در نسخه های حق بیمه و تجاری موجود است.

تحویل؛ انتقال هدف گرامرلی
Tone Discovery: این ویژگی بسیار جالب به ژانر جدیدی اضافه شده است و در بعضی حالت ها و برای طراحی های رایگان ، در برخی حالت ها و برای طراحی های برتر و تجاری در همه حالت ها در دسترس است. این ویژگی می تواند لحن پست شما را تشخیص داده و حتی فاصله آن را مشخص کند. به عنوان مثال ، اگر نامه ای به رئیس خود می نویسید ، لحن را به صورت رسمی تنظیم کنید ، یا اگر برای جذب مشتری تبلیغ می نویسید ، از لحن دوستانه و شاد استفاده کنید.

Resolute Language: این برای طراحی رایگان در دسترس نیست و برای طراحی های ممتاز و تجاری است. این ویژگی می تواند نوشتن شما را تعیین کننده تر کند. به عنوان مثال ، اگر شما از تعامل با مشتری پشتیبانی می کنید ، توصیه می شود از عبارتی که می توانیم استفاده کنیم به نظر من باید بتوانیم این مشکل را حل کنیم.

مودب بودن: این ویژگی نرم افزار گرامرلی مانند موارد فوق ، فقط با خرید یک حساب حق بیمه یا حساب تجاری در دسترس شما است. سعی می شود با ارائه عبارات جایگزین ، خشونت یا توهین در نوشتار شما را به حداقل برساند. به عنوان مثال ، به جای اینکه از این پیشنهاد متنفر باشم ، پیشنهاد می کنیم از گفتن دوست ندارم استفاده کنید.

سطح تشخیص: این ویژگی نرم افزار گرامرلی کارآمد در طراحی رایگان ارائه نشده است و برای استفاده از آن باید یک حساب حق بیمه یا تجاری داشته باشید. این امر به رسم شما نگاهی صریح به نوشتار می دهد و به شما اطلاع می دهد که از اصطلاحات عامیانه یا کوچه های بازار استفاده نکنید. به عنوان مثال ، در جمله آیا می توانم کاری برای تو انجام دهم؟ اطلاع می دهد که کلمه ای که جایگزین شده اید

معادل زبان: یکی از مهمترین نقص در نوشتن این است که یک گروه ناهمگن در نظر گرفته می شوند. نمونه بارز آن اختلاف جنسیتی غیر معقول بین افراد یا جدایی افراد دارای معلولیت است. این ویژگی گرامرلی که فقط برای طرح های پریمیوم و تجاری گرامرلی در دسترس است ، می تواند زبان نوشته های شما را برای این کار بررسی کند. به عنوان مثال ، در جمله این مکان برای مهمانانی که محدود به صندلی های چرخدار هستند ، قابل دسترسی است ، پیشنهاد می کنیم از کاربران صندلی چرخدار استفاده کنید.