مادران برای آزادی، مخالفان انتقادی نظریه نژاد، مبارزه با تعطیلی مدارس کووید

[ad_1] گروه محافظه کار حقوق والدین، که به دلیل مبارزه با تئوری نژادی انتقادی در مدارس دولتی K-12 شناخته می شو

توسط ELEMENTORSITE در 16 دی 1400
[ad_1]

گروه محافظه کار حقوق والدین، که به دلیل مبارزه با تئوری نژادی انتقادی در مدارس دولتی K-12 شناخته می شود، هزاران مدرسه را که در پی آخرین افزایش کووید اعلام شده است، تخمین می زند و پیام روشنی را به مسئولان آموزش و پرورش در سراسر کشور می فرستد: "مدارس باید همیشه باز باشند. "

چیزی به نام مدرسه «از راه دور» وجود ندارد. Tiffany Justice یکی از بنیانگذاران Moms for Liberty گفت که این موضوع نیست نیوزویک در روز چهارشنبه این چیزی نیست که معلمان هنگام تصمیم گیری روی آن تمرکز کنند.

به گفته یکی از دنبال کنندگان افتتاحیه مدرسه Burbio، حداقل 3,461 مدرسه در روز چهارشنبه شهریه شخصی ارائه نکردند.

نگرانی‌های فزاینده در مورد نسخه جدید Omicron، که نشان داده شده است چهار برابر قابل حمل‌تر از نوع اصلی است، بسیاری از مدارس را بر آن داشته است تا در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری همه‌گیر، به آموزش از راه دور روی بیاورند.

در شیکاگو، معلمان به تغییر موقت کلاس‌های آنلاین در روز سه‌شنبه، با اشاره به افزایش کنونی عفونت‌ها در شهر، رأی دادند. رای اتحادیه با حمایت 73 درصد از اعضای آن، سومین ناحیه بزرگ مدرسه در ایالات متحده را بر آن داشت تا کلاس های درس را در روز چهارشنبه لغو کند.

اتحادیه معلمان کووید Omicron مدارس شیکاگو را تعطیل کرد
مدارس دولتی شیکاگو روز چهارشنبه پس از رای مخالف اتحادیه معلمان به شهریه شخصی کلاس ها را لغو کردند. دانش آموزی دبیرستان کالج فناوری لین را در پایان روز مدرسه در 16 مارس 2020 در شیکاگو، ایلینوی ترک می کند. اسکات اولسون / گتی

اتحادیه معلمان شیکاگو در بیانیه‌ای در واکنش به تعطیلی، شهردار لوری لایت‌فوت را به به خطر انداختن "ایمنی و سرزندگی دانش‌آموزان و معلمان ما" متهم کرد.

CTU گفت: "بیایید شفاف باشیم. معلمان در این شهر می خواهند در کلاس های درس خود با دانش آموزان خود باشند. ما معتقدیم که کلاس های درس در شهر ما جایی است که دانش آموزان ما باید باشند."

اتحادیه افزود: به والدین و سرپرستان این شهر می‌خواهیم بدانید که وقتی فرزندان خود را تحت مراقبت ما قرار می‌دهید، رفاه و امنیت آنها را در اولویت قرار می‌دهیم. «ما برای فرزندان شما طوری می جنگیم که انگار مال ما هستند، زیرا آنها هستند. با ادامه این بیماری همه گیر، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که کلاس های درس ما امن ترین و سالم ترین مکان هایی است که فرزندان شما می توانند در آن بیاموزند، رشد کنند و رشد کنند.

عدالت رد کرد و استدلال کرد که رفاه کودکان نباید در دست مدارس یا معلمان باشد، بلکه باید در دست والدین باشد - حقی که سازمان او متعهد به پیشبرد آن است.

وی گفت: مناطق مدرسه باید به نقش والدین در زندگی کودک احترام بگذارند و باید به آموزش اصول اولیه به کودکان بازگردند تا بتوانیم به حداکثر ظرفیت این کودکان در کلاس های درس دست پیدا کنیم.

اعتصاب و وادار كردن كودكان به بازگشت به كامپيوتر در خانه، در محيطي كه والدين شب قبل نمي‌دانستند مي‌توانند به سر كار بروند يا نه، زيرا فرزندشان ممكن است به مدرسه برود يا نرود، غيرقابل قبول است. ، او افزود. "این یک سیستم خراب است. آنها بچه ها را شکست می دهند و ما باید از شکست بودجه جلوگیری کنیم.

ماسک صورت مدارس کودکان معلمان قرنطینه تعطیل
تیفانی جاستیس به نیوزویک گفت: «نقاب زدن، قرنطینه، همه اینها باید به تشخیص والدین باشد. تابلویی روی حصار روبروی مدرسه ابتدایی لاول از دانش‌آموزان، کارکنان و بازدیدکنندگان می‌خواهد برای جلوگیری از انتشار COVID-19 در 5 ژانویه در شیکاگو، ایلینوی، ماسک بپوشند. اسکات اولسون / گتی

Moms for Liberty مستقر در فلوریدا یک سال پیش در ژانویه 2021، پس از اینکه تینا دسکوویچ، یکی از بنیانگذاران عدالت، کرسی خود را در هیئت مدرسه شهرستان بروارد به دست مخالفی که در یک پلتفرم ماسک‌سازی و ارتقای معلم کمپین می‌کرد، از دست داد، راه‌اندازی شد.

این گروه همچنین مخالفت خود را با نظریه انتقادی نژادی در آموزش عمومی اعلام کرد و از مقامات منتخب مانند ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا به دلیل موضع گیری در برابر برنامه های درسی مبتنی بر نژاد تحسین کرد.

جاستیس گفت: «یادگیری اجتماعی و عاطفی ابزاری است که برای تأثیرگذاری بر برنامه درسی و به هم آمیختن نظریه انتقادی نژادی و سایر نظریه های انتقادی از جمله نظریه جنسیت در آموزش فرزندان و والدین ما به اندازه کافی استفاده شده است». نیوزویک.

Moms for Liberty در جریان انتخابات فرمانداری ویرجینیا در نوامبر به عنوان «حقوق والدین» به موضوعی کلیدی در مبارزات انتخاباتی شناخته شد. در نهایت کمپین «والدین مهم هستند» گلن یانگکین جمهوری خواه با 50.6 درصد آرا او را به دست آورد.

از دسامبر 2021، Moms for Liberty می گوید 70000 عضو در 165 فصل خود دارد.

اعضای این گروه به تهدید و آزار اعضای هیئت مدیره مدرسه متهم شده اند، اما جاستیس و دسکوویچ گفتند که هیچ مدرکی دال بر چنین رفتاری در سازمان آنها وجود ندارد.

دسکوویچ در ماه دسامبر به WFTS گفت: "اینها مردم ما نیستند، ما او را محکوم می کنیم."

اواخر روز سه‌شنبه، لایت‌فوت به معلمان شیکاگو هشدار داد که اگر روز چهارشنبه حاضر نشوند، به این معنی است که تا زمان بازگشت در وضعیت «بدون حقوق» قرار می‌گیرند، اقدامی که عدالت از آن حمایت می‌کند.

«تا جایی که به من مربوط می شود، همه آنها باید شغل خود را از دست بدهند. عدالت گفت، آنها کار خود را ترک کردند. والدین در یک مدرسه آنلاین ثبت نام نکردند. آنها فرزندان خود را در آن ثبت نام نکردند.

در حالی که برخی از مناطق بسته باقی مانده اند، دولت بایدن بارها گفته است که قصد دارد مدارس را باز نگه دارد و از ایالت هایی که از بودجه فدرال برای پروتکل های COVID در مدارس دولتی استفاده نکرده اند، خواسته است که اکنون این کار را انجام دهند.

اما عدالت از رئیس جمهور و سایر مقامات آموزش ملی می خواهد تا در تعهد خود برای اطمینان از حضور کودکان در کلاس های خصوصی بیشتر عمل کنند.

برای همه تماس‌های دولت بایدن و [Education] وزیر کاردونا و همه این افراد ...[American Federation of Teachers President] جاستیس گفت: "رندی وینگارتن می‌گوید که می‌خواهد مدارس باز باشند - برای همه صحبت‌ها، آنها باید پول خود را در دهان خود بگذارند و مدارس را باز کنند و دوباره کار کنند."

وی افزود: "مدرسه ها برای باز بودن و دسترسی دانش آموزان بودجه دریافت می کنند و تعطیل شده اند."

معلمان برای بستن مدارس دولتی در شیکاگو اعتصاب کردند
تیفانی جاستیس، بنیانگذار Moms for Liberty، گفت که اعضای اتحادیه معلمان شیکاگو باید شغل خود را از دست بدهند زیرا این هفته برای دستورالعمل های شخصی حاضر نشدند. معلمان، والدین و دانش‌آموزان مدرسه دولتی شیکاگو در 13 سپتامبر 2021 در محله شهردار لوری لایت‌فوت در شیکاگو، ایلینوی تظاهرات کردند. اسکات اولسون / گتی

عدالت گفت که تمام پروتکل های کووید - نه فقط تصمیم برای فرستادن کودکان به مدرسه، بلکه تصمیم به پوشیدن ماسک - در نهایت باید به والدین واگذار شود.

ما می خواهیم نقاب ها را از روی بچه ها برداریم. وی گفت: نقاب زدن، قرنطینه، همه اینها باید به تشخیص والدین باشد.

او ادامه داد: "اگر فرزندان شما بیمار هستند، آنها را در خانه نگه دارید. این کار سال ها، سال ها و سال ها انجام شده است." اگر بچه ها مریض هستند، آنها را در خانه نگه دارید، اگر سالم هستند، آنها را به مدرسه بفرستید.»

عدالت گفت نیوزویک نگرانی اصلی که مادران برای آزادی می خواهند در اوایل سال جدید به آن بپردازند این است که والدین از سیستم آموزش عمومی بیرون رانده می شوند.

او گفت: "به نظر می رسد اتحادیه های معلمان هیچ علاقه ای به اطمینان از اینکه فرزندان ما در مدرسه به آنچه نیاز دارند، ندارند." ما می بینیم که اتحادیه ها واقعاً به فرزندان ما اهمیت نمی دهند و من فکر می کنم که این باعث می شود والدین هر اتفاقی را که در مدرسه می افتد زیر سوال ببرند.

وی افزود: "حقوق والدین شما در کلاس درس متوقف نمی شود و والدین حق دارند در کلاس درس حضور داشته باشند تا ببینند در کلاس چه مطالبی آموزش داده می شود." این تمرکز برای سال 2022 است: بازگرداندن والدین به کلاس درس و اطمینان از اینکه افرادی که انتخاب می شوند، فرزندان را در اولویت اول آمریکا قرار می دهند.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن