لیفت مایع یا بدون جراحی تزریق فیلر

فیش لیفت مایع برای کمک به استراحت و نرم کردن ظاهر خطوط و چین و چروک صورت از تزریق معروف به پرکننده ها به همراه بوتاکس استفاده می کند. در صورت جابجایی مایع نیز می توان از حجم دهنده هایی مانند Voluma ، Restylan ، Lyft و Sculptra برای بازگرداندن حجم استفاده کرد. 1 لیفت می تواند با پر کردن آن از داخل ، افتادگی پوست را کاهش دهد ، و می تواند ویژگی های صورت را از بین ببرد و یا توخالی کند. چشم ها. این یک روش آرایشی و بهداشتی با حداقل تهاجمی است و به عنوان یک جایگزین ارزان تر و کم خطر تر برای قشر سنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

چه چیزی ما را بیشتر می کند؟
به نظر شما بیشترین سن ظاهر ما چیست؟ آیا خط و چین و چروک است؟ تغییر رنگ؟ تار پوست؟ به راستی ، این ترکیبی از همه این عوامل است ، اما یک علت اساسی وجود دارد که به افتادگی ، خطوط و چین و چروک کمک می کند – از بین رفتن کامل بودن.

این یک طعنه بی رحمانه از پیری است که هرچه پیرتر می شویم ، به نظر می رسد که چربی را در اطراف مایعات خود جمع می کنیم ، اما آن را از چهره هایمان از دست می دهیم. به چهره ای جوان فکر کنید ، و به احتمال زیاد چهره ای با گونه های کامل و گرد را تصویر خواهید کرد. به این دلیل است که چربی نقش زیادی در پر کردن پوست دارد و چهره ما را صاف و نرم جلوه می دهد

البته از بین رفتن چربی تنها عامل معادله نیست. ضعف کلاژن نیز وجود دارد که بدن ما در حدود 25.3 سالگی تولید خود را متوقف می کند ، ظاهر صورت ما نیز تحت تأثیر ریزش عضله است که با روند پیری همراه است. تزریق فیلر همه اینها به کاهش کلی در پر بودن صورت می افزاید.

صورت مایع در حال جوانسازی است ، اما این عمل جراحی صورت را تقلید نمی کند. صورت مایع نیز هیچ تاثیری روی گردن نخواهد داشت. برای كسانی كه در صورت و گردن دچار خسارت عمده نیستند ، صورت مایع می تواند گزینه مناسبی باشد.

آسانسور مایع چیست؟
آسانسور مایع عبارت است از لیفتینگ ، لوله کشی ، پر کردن ، صاف کردن و / یا مجدد مجدد صورت از طریق استفاده از پرکننده های تزریقی پوست مانند Restylane ، Perlane ، Radiesse ، Juvederm ، Artefill و Sculptra.2. این محصولات هستند با روش های مختلف با استفاده از مواد مختلف تولید می شود ، و برنامه های خاص آنها نیز تا حدودی متفاوت است. به عنوان بخشی از رویه کلی ، این محصولات اغلب در رابطه با یکدیگر و علاوه بر بوتاکس مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از بوتاکس علاوه بر پرکننده های پوستی می تواند نتایج بهتر و طولانی تری داشته باشد. بوتاکس تکانه های عصبی که باعث انقباض عضلات می شوند را مسدود می کند .4 وقتی به نواحی خاص تزریق می شود ، به طور موثری عضلات را که مسئول ایجاد برخی از صورت های صورت هستند ، شل می کند. این عبارات مکرر صورت به تجزیه کلاژن در نواحی معین کمک می کند و منجر به ایجاد چین های عمیق و خطوط بیان می شود.

بوتاکس می تواند به ویژه هنگامی مفید باشد که از پرکننده های پوستی برای پر کردن خطوط بیان استفاده شود ، مانند خلال هایی که هنگام لبخند به وجود می آیند ، زیرا استفاده بیش از حد از ماهیچه های اطراف باعث می شود که پرکننده سریعتر شکسته شود. این شکست مدت زمان قبل از تزریق بیشتر را برای حفظ نتایج کوتاه می کند.

چند کلمه از احتیاط
موافقت نکنید که هر چیزی را به صورت یا بدن خود که در ایالات متحده موجود نیست تزریق کنید ، حتی اگر پزشک شما ادعا کند “در همه خشم” در اروپا است. برخی از بیماران با این اشتباه صدمه دیده یا آسیب دیده اند ، برخی جبران ناپذیر. به طور خاص ، باید توجه داشته باشید که سیلیکون به شکل مایع یا ژل در ایالات متحده برای تزریق به صورت یا بدن تأیید نشده است. 5 برخی از مواد ممکن است بنا به تشخیص پزشک از “خارج از برچسب” استفاده شود. پزشکان وجود دارند که با خیال راحت از سیلیکون در صورت استفاده می کنند. با این حال ، این نوع روش با بسیاری از عوارض ناخوشایند ، ناامیدکننده و حتی کشنده همراه است.

به غیر از پزشک مجاز یا زیر نظر پزشک توسط کسی تزریق نشود. ترجیحا به دنبال جراح پلاستیک دارای مجوز تابلو ، جراح پلاستیک صورت یا متخصص پوست متخصص باشید که در استفاده از پرکننده های پوستی تزریقی و حجم دهنده ها آموزش دیده و با تجربه باشد. علاوه بر مجوز از هیئت مدیره ، پزشک ممکن است به آکادمی های تخصصی حرفه ای ، مانند آکادمی جراحی پلاستیک و بازسازی صورت ، آمریکا ، آکادمی پوست آمریکا یا آکادمی جراحی پلاستیک آمریکا نیز تعلق داشته باشد. در برخی از مناطق که “مهمانی تزریق” محبوب است ، افراد توسط افراد فاقد صلاحیت تزریق می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>