لذت آموزش با مطرح ترین اساتید کنکور ایران در حرف آخر

آموزش خوب همیشه جزو دغدغه های اصلی دانش آموزان و والدین آن ها می‌باشد. در حال حاضر نیز منابع آموزشی به حدی گسترده شده اند که انتخاب کردن بهترین منبع از میان آن ها از دشوار ترین کار ها می‌باشد و داوطلب ناچار به آزمون و خطا کردن در انتخاب منابع روی می‌آورد که بسیار وقت گیر و هزینه بردار می‌باشد. پس امروز بنا به این مشکل تصمیم گرفتیم به دنیای کنکور سری بزنیم و یکی از بهترین موسساتی که کاملا متفائت با سایر منابع آموزشی مشغول تولید محتواست از روی خروجی هایی که برای کنکور داشته است به شما عزیزان معرفی کنیم. همانگونه که اشاره کردیم دلیل انتخاب این موسسه برای معرفی بازدهی بالای آن و کسب رتبه های زیاد در کنکور 98 است. با خواندن این مقاله می‌توانید اتفاقی خوب در زمینه کنکور خود یا عزیزانتان رقم بزنید.

حرف آخر را ممکن است بارها در رسانه های صدا و سیما دیده باشید و تا حدودی در رابطه با تدریس این موسسه آشنایی داشته باشید. اما امروز از نزدیک شما را با این موسسه آشنا خواهیم کرد. موسسه ای که در سال 98 تعداد 51 رتبه برتر داشت و از این حیث پر بازده ترین موسسه آموزشی محسوب می‌شود و علاوه بر آن اکثر دروس آن با کنکور تطاب بالای 90 داشت و حتی بعضی از دروس آن مانند درس دین و زندگی با کنکور تطابق 100 درصد داشت و نتیجه آن 15 نفر از شاگردان این مجموعه بودند که به کمک این سبک تدریس به درصد 100 در دین و زندگی کنکور دست پیدا کردند. در این مجموعه بزرگان کنکور بیران برای هر درس گرد هم آمده اند و بهترین تدریسی را که تا کنون مشاهده کرده اید در اختیارتان قرار می‌دهند. برای آشنایی با این اساتید وارد صفحه اساتید حرف آخر شوید.

یادگیری اصولی به کمک پویانمایی مطالب در حرف آخر

در بالا به متفاوت بودن تدریس در این موسسه اشاره کردیم که در هیچ منبع دیگری مشابه آن را نمی‌توانید پیدا کنید. یکی از دروس پر طرفدار این موسسه درس دینی با تدریس استاد علیرضا یوسفیان پور است. درس دینی را اکثرا با ماهیت حفظی می‌شناسم و اکثر افراد نیز رابطه خوبی با حفظ کردن ندارند اما در این موسسه دیگر خبری از حفظ کردن حتی برای دینی نیست. زیرا این درس به صورت شهودی آموزش داده می‌شود مثلا در مبحث گسترده معاد شناسی در دینی سال دهم داوطلب به جای خواندن متن حفظی کتاب فقط در یک انیمیشن 4 دقیقه ای کل معاد و وقایعی که در آن اتفاق می‌افتد به صورت فیلم و داستانی خواهد دید و محال است چنین تدریسی را حفظ یا فراموش کند.

در ادامه می توانید حرف اخر نهم، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

کامل بودن تدریس در حرف آخر هم به نوبه خود جذاب است و این طور نیست که در تدریس یک درس مطالعه بخشی را به عهده داوطلب بگذارند.مثلا در درس زبان اکثر موسسات آموزشی و منابع مطالعه لغات را به عهده دانش آموز می‌گذارند. اما در زبان این مجموعه با تدریس استاد مجتبی محمودی تمامی لغات در قالب داستان های انیمیشنی به داوطلب آموزش داده می‌شود. هر داستان ممکن است کل لغات چند درس را در بر گیرد و داوطلب علاوه بر یادگیری آسان از این سبک آموزش لذت هم خواهد برد و دیگر با مشکل کسل شدن هنگام مطالعه مواجه نخواهد بود. حتی در بخش ریدینگ و کلوز تست با الگو های این استاد یاد خواهد گرفت بدون خواندن متن به سوالات پاسخ دهد و چنین سبکی از آموزش تنها در زبان حرف آخر قابل مشاهده است.

کوتاه ترین و کامل ترین تدریس ها را از حرف آخر بخواهید

بزرگترین برتری این مجموعه در برابر سایر رقیبان، زمان کوتاه آموزش است به طوری که داوطلب در یک پروژه 4 ماهه می‌تواند آموزش کل دروس خود را دریافت کند و در مدت زمان چهار ماه این آموزش را همراه با 10 دوره مرور و جمع بندی و حل 10 آزمون شبیه ساز کنکور به اتمام برساند و در این بین می‌توان به زمان تدریس بعضی از دروس هم اشاره کرد. در درس دینی صفر تا صد این درس به همراه حل یک بانک تست فقط در 40 ساعت انجام شده است، در درس زبان نیز آموزش لغات، گرامر و درک مطلب به همراه جمع بندی سریع کل این موارد در 28 ساعت انجام شده است یا در درس عربی آموزش و حل تست فقط 20 ساعت طول کشیده است. حال این زمان در دروس عمومی هم به شدت به چشم می‌خورد.

در ادامه می توانید مقاله مربوط به رتبه لازم برای پزشکی را هم مطالعه کنید.

تمامی داوطلبان با سختی مبحث مسائل شیمی کنکور که حدود نصف بودجه بندی شیمی کنکور را نیز به خود اختصاص می‌دهد آشناییی دارند. برای آموزش این مبحث در منابع آموزشی اکثرا از فرمول های متعدد استفاده می‌شود اما در این مجموعه و با تدریس استاد غلامحسین شیروانی کل مسائل شیمی فقط با 3 الگو که آموزش آن ها سه ساعت طول می‌کشد تدریس شه است و در حدود 25 ساعت دیگر هم تقریبا 2000 تست سراسری و تالیفی برای داوطلب حل خواهد شد. این ویژگی فقط در موسسه حرف آخر به چشم می‌خورد. برای مشاهده منابع این مجموعه و قیمت محصولات و بررسی ویژگی آن ها می‌توانید از طریق صفحه دی وی دی های حرف آخر اقدام کنید.

حرف آخر برای اطمینان دادن به مخاطبان 20 درصد پروژه 6040 را به صورت کاملا رایگان (شامل 40 تست قطعی کنکور و 30 ساعت آموزش همه دروس) در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد که می‌توانید از طریق تماس با مشاورین مجموعه آقای شایان مامندی، خانم حدیث قمری  و خانم مریم فرزی یا ارسال عدد 5 به سامانه پیامکی موسسه 10002907 دریافت نمایید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>