قیمت و خرید جی پی اس خودرو و ردیاب شخصی دست دوم و نو

استفاده از جی پی اس خودرو به شما کمک می کند تا آنها را زودتر پیدا کنید و اطمینان داشته باشید که سفر آنها ایمن است و از آن لذت می برند. چیزی قابل اطمینان تر از اینکه بدانید تمام اعضای خانواده دور از آسیب هستند نیست. این ردیاب بااینکه استفاده شخصی دارد، اما شاهد تمام قابلیت و توانایی ردیاب های پیشرفته در آن هستیم. با این کار شما آگاه خواهید بود که چه زمانی از مدرسه خارج شده و به خانه برمیگردد، و شما قادر خواهید بود بدون توجه به اینکه چه زمانی کودک شما به خانه می رسد برنامه ریزی کنید.

تنظیم این ویژگی بسیار راحت است، به شما این امکان را می دهد که اگر کودک شما مسیر غیر مناسبی را برای آمدن به خانه انتخاب کرد، شما هشدار از طریق پیامک یا ایمیل دریافت خواهید کرد. سپس ردیاب جی پی اس به شما یک پیام با تمام جزئیات را ارسال میکند، و شما می توانید به او زنگ بزنید یا تصمیم دیگری بگیرید. وقتی اعضای خانواده تان تصمیم می گیرد به سفر یا گردش برود، شاید دانستن موقعیت آن برای شما بسیار مهم باشد.

امروزه داشتن جی پی اس یا ردیاب در سفر مخصوصاً وقتی به شهر جدیدی وارد میشوید، میتواند از جمله لوازم ضروری محسوب شود. گاهی اوقات مردم وقتی به گردش می روند گم می شوند و یا آسیب می بینند. به عنوان مثال، هنگامی که کودک شما باید به خانه برگردد، اگر از محدوده تعیین شده خارج شود، به این معنی است که یا مسیر رفتن به خانه را اشتباه می رود یا اینکه قصد آمدن به خانه را ندارد.

پزشکان، پرستاران، وکلا و مدیران پروژههای بزرگ یا افرادی که محل کارشان با خانه فاصله زیادی دارند. علاوه بر داشتن ردیاب روی قلاده حیوان، شما می توانید محدودیت جغرافیایی نیز برای آن تعریف کنید تا هنگامی که حیوان از حیاط خانه خارج شود دستگاه برای شما هشدار ارسال کند و شما سریع برای پیدا کردن آن عمل کنید. در تولید این نوع ردیاب به استفاده از تکنولوژی های LBS و A-GPS نیز پرداختهشده است تا فرایند مکانیابی با دقتی بالا انجامشده و حتی در صورت نبود پوشش دهی مناسب شبکه ارتباطی امکان ردیابی برای شما فراهم باشد. این ردیابها نسل جدیدی از جی پی اسها هستند که میتوانید آنها را برای اطلاع پیداکردن از مکانها و مسیرهای پیموده شده بهوسیله کودکان و افراد سالمند خریداری نمایید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد جی پی اس شخصی پیام تهران، استان تهران بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر

آموزش سئو