شیاف ماریانا در داروخانه – مطلب دقیق

دوره مصرف آن سهماهه است و برای دریافت نتیجه مناسب این کار را هرساله باید انجام داد. ماریانا در اصل گیاهی است که می توان آن را به عنوان تنگ کننده واژن مورد استفاده قرار داد. بعد از تکمیل فرم سفارش 2 الی 12 ساعت بعد فروشنده محصول با شما تماس خواهد گرفت و توضیحات رو نحوی ارسال و برای شما توضیح خواهند داد و اگر شما تایید کردید محصول برای شما ارسال میشه ممنون . یا اینکه محلول را در ظرفی قرار دهید بطوری که در آن ظرف به مدت ۱۵ دقیقه بنشینید تا واژن با این محلول کاملا در تماس باشد. نسخه اصلی شیاف ماریانا کاملا دارویی و گیاهی است و به همین دلیل عارضه خاصی را به دنبال ندارد. شیاف ماریانا برای تنگ کنندگی واژن و همچنین برطرف کردن مشکلات بانوان مانند بوی بد عفونت های واژینال از بین برنده ی باکتری ها و قارچ ها و درمان بی اختیاری های ادراری و همچنین ناراحتی های مقاربتی کاربرد دارد.همچنین شیاف ماریانا در درمان فیبروم و رفع کیست تخمدانی نیز موثر است. با گذشت زمان و بالا رفتن سن و سال ممکن است یکی از مواردی که بسیاری از خانم ها را درگیر خود کند، رفع گشادی و تنگ کردن واژن باشد.

همانطور که گفتیم به دلیل ماهیت گیاهی بودن این محصول هیچ گونه عوارضی در خصوص مصرف آن وجود ندارد .تمامی موارد گفته شده تنها در صورتی امکان پذیر است که شما از شیاف ماریانای اصل و کیفیت شیاف ماریانا خرید بالا استفاده کنید. همچنین خانم هایی که قرص و دارو مصرف می کنند، برای جلوگیری از ایجاد اختلالات دارویی و همچنین برای کسب اطمینان بیشتر، پیش از شروع مصرف شیاف ماریانا بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنند. از همین رو این موضوع به هنگام برقراری یک رابطه جنسی کمی برای زوجین آزار دهنده بوده و آنها نمی توانند همانند گذشته از رابطه جنسی خود نهایت لذت را ببرند. این داروی زنانه در بهبود روابط زناشویی نقش تاثیر گذاری داشته و از فروپاشی بنیان خانواده به دلیل عدم برقراری یک رابطه درست و لذت بخشی برای هر یک از زوجین جلوگیری خواهد کرد. شیفتگی بانوان به این گیاه به دلیل خواص بی نظیر شیاف ماریانا است که لذت جنسی را در بانوان بسیار زیاد افزایش میدهد. با توجه به اینکه ترکیبات به کار رفته در این محصول گیاهی هستند و برخی از این فرآورده ها دچار افزایش قیمت شدید شدند بدون شک استانداری آنها نیز دچار افزایش قیمت به دلیل افزایش هزینههای تولید می شود.

پس به خاطر داشته باشید که استفاده سرخود و بدون نظارت پزشک از شیاف ماریانا نه تنها برای بدن شما سودمند نیست، بلکه امکان بروز مشکلات جدی برای شما وجود خواهد داشت. 3- نکته سوم که مبحث نسبتا مهمی هم می باشد، بحث محرمانه بودن و مخفیانه بودن این محصول می باشد. شیاف ماریانا یک سری ترکیباتی را شامل می شود که در کنار هم باعث شده است تا انقباض بافت های واژن بیشتر و بهتر صورت بگیرد و به اصطلاح این ترکیبات قابض تنگی واژن را در پی داشته باشند. داشتن زایمان های طبیعی و هم چنین رابطه های جنسی برای مدت طولانی در بانوان باعث بزرگ شدن واژن آنها می شود که این موضوع برای زوجین بسیار ناپسند به نظر می آید. از جمله حکیمان متخصص و آشنا با علوم طب سنتی بوده که در کتاب و صحبت های خود از خواص منحصر به فرد این گیاه بارها یاد کرده اند و از همان گذشته تاکنون فراورده های مختلفی از این گیاه در قالب قرص، پودر، روغن و شیاف برای بهبود وضعیت افراد طراحی و تولید شده است. برای تنگ شدنواژن قبل از انجام رابطه جنسی شیاف گیاهی ماریانا را به دو قسمت تقسیم کرده و خیس نمایید و آنگاه در پنج سانتیمتری واژن قرار دهید.

شیاف گیاهی ماریانا تأییدشده در طب سنتی است و همیشه از مصرف این گیاهرضایت کامل حاصل شده است؛ و از گذشته تا به امروز وجود دارد . بنابراین مصرف بی رویه نداشته باشید. مصرف شیاف ماریانا کمک خواهد کرد که مجددا حالت و فرم اولیه واژن بانوان به حالت اولیه و ارتجاعی خود بازگشته و در مدت زمانی کوتاه و کمتر از 2 ساعت پس از استفاده حالت شل شدگی آن برطرف شود. هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید ، یک شیاف ماریانا را ۱ تا ۲ ساعت قبل ، با انگشت حدود 3-5 سانت داخل واژن بفرستید. شیاف ماریانا که اصطلاحا به آن قرص ماریانا نیز گفته می شود تاثیرات بی نظیری دارد و بلافاصله پس از استفاده (کمتر از ۲ ساعت) حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند. در طول دوره زندگی خود ممکن است که فرم اولیه و حالت ارتجاعی و طبیعی خود را از دست داده و دچار شل شدگی یا گشادی آن می شود. علت بروز عوارض و مشکلاتی که در جریان استفاده نادرست از شیاف ماریانا رخ داده است، بی اطلاعی و خود درمانی با استفاده از این دارو در میان بانوان است.

ایندکسر

آموزش سئو