شهادت Ghislaine Maxwell تصویری مخرب از رفتار کوتاه کردن مو ترسیم می کند

[ad_1]

کارشناسان می گویند شهادت هر چهار زن در روند خشونت جنسی گیسلین ماکسول تصویر مخربی از رفتار سوسیالیستی ادعایی سوسیالیست بریتانیایی را ترسیم می کند.

دادستان های پرونده علیه ماکسول، که متهم به جذب و آماده سازی دختران زیر سن قانونی برای مجرم جنسی محکوم فقید جفری اپستین است، روز جمعه پس از ایستادن چهارمین و آخرین دادستان به نام آنی فارمر، پرونده خود را بسته اند.

پیش از این، سه زن دیگر علیه ماکسول 59 ساله، یکی از همکاران قدیمی اپشتین که با شش اتهام قاچاق جنسی مواجه است، شهادت دادند.

دادستان اول با استفاده از نام مستعار جین، هفته اول محاکمه را پایان داد، در حالی که زن دوم که با نام مستعار کیت شهادت داد، روز دوشنبه در جایگاه شاهد قرار گرفت. هیئت منصفه سومین دادستان ماکسول را که با نام کوچکش، کارولین، در روز سه شنبه شهادت داد، شنیدند.

ماکسول همچنان در این پرونده بیگناه است و در تمام اتهامات خود بیگناه است.

در حالی که ماکسول آماده دفاع از خود در محاکمه می شود، که قرار است در 16 دسامبر از سر گرفته شود، کارشناسان می گویند که هر چهار شهادت گزارشی ثابت از رفتار آراسته ارائه می دهند، چیزی که ادعاهای آنها را معتبر می کند.

جیل هانتلی تیلور، مدیر عامل شرکت Taylor Trial Consulting می‌گوید: «هیئت منصفه اغلب در جایی که دود وجود دارد، دیدگاهی نسبت به اتهامات سوء رفتار جنسی وجود دارد. نیوزویک.

قربانی 1: جین

جین از فلوریدا، اولین قربانی که ایستاده بود، در 30 نوامبر شهادت داد که خشونتی که در طی برخوردهای متعدد با اپستین از 14 سالگی شروع شد، باعث شد “قلبم در شکمم فرو برود.”

او گفت که با دوستانش در یک کمپ هنری تابستانی در میشیگان پشت میز پیک نیک نشسته بود که “زنی قد بلند و لاغر” با “یورکی های شیرین” از آنجا گذشت. او به دادگاه گفت که او از زمان ملاقات با ماکسول در سال 1994، سال ها از خشونت جنسی رنج برده است.

جین که اکنون در اوایل 40 سالگی خود قرار دارد شهادت می دهد که هم اپستین و هم ماکسول او را سر یک میز ماساژ خواهند برد و ماکسول به او دستور می دهد که اپستین را از نظر جنسی لمس کند.

صحبت کردن با نیوزویک، دکتر زیو کوهن، بنیانگذار و مدیر پزشکی Principium Psychiatry در نیویورک، گفت که جین “فرآیند کوتاهی مو را توصیف می کند که در آن گیسلین ماکسول نقش مهمی را ایفا می کند، به خصوص زمانی که ماکسول برای اولین بار به جین نزدیک شد.”

کوهن یک روانپزشک قانونی و بالینی دارای گواهی هیئت مدیره است که در مورد پرونده های جنایی برجسته مشاوره می کند و با وزارت دادگستری مشورت کرده است.

کوهن با اشاره به اینکه رفتار ادعایی ماکسول زمانی که جین را به خرید برده بود، گفت: «به عنوان زنی که می‌توانست مادر جین باشد، ماکسول مجبور می‌شد جین هوشیاری خود را رها کند و خود را در موقعیت‌های آسیب‌پذیر با یک پیرمرد عجیب قرار دهد.» . برای لباس و سینما

کوهن گفت: «جین توضیح می‌دهد که چگونه ماکسول مرزها را جابه‌جا کرد، نمونه‌ای کلاسیک از کوتاه کردن مو، و نه تنها لباس‌ها بلکه لباس‌های زیر زنانه ویکتوریا سیکرت را نیز خرید. سپس گفته می شود که ماکسول تشدید شد و شروع به صحبت با جین در مورد رابطه جنسی کرد.

کوهن گفت، الگوی رفتاری که جین توصیف می کند نشان می دهد که ماکسول در کوتاه کردن مو ماهر و با تجربه بوده است.

کوهن افزود، گفته می‌شود که ماکسول در فعالیت جنسی که آغاز شده بود، حضور داشته یا حتی درگیر بوده است، اپستین، همراه با سن کم قربانی، همه اینها تصویری «معتبر و مضر» از ماکسول ایجاد می‌کند.

قربانی 2: کیت

زن دوم، کیت، در 6 دسامبر شهادت داد و گفت که او 17 سال داشت و یک موسیقیدان جاه طلب بود که برای اولین بار با ماکسول ملاقات کرد، که به او گفت دوست پسرش می تواند به پیشرفت حرفه او کمک کند.

کیت که اکنون 44 سال دارد، با یادآوری ملاقاتی که با ماکسول در سال 1994 در خانه‌اش در لندن داشت، می‌گوید: «من آنجا را با احساس هیجان ترک کردم و انگار کسی می‌خواهد دوست من باشد.

کیت به دادگاه گفت وقتی او هفته‌ها بعد برگشت، اپستین حضور داشت و ماکسول به او دستور داد تا او را ماساژ دهد. کیت شهادت داد، هفته‌ها بعد، اپستین عبایی به تن داشت و زمانی که ماکسول در را بست، رابطه جنسی رخ داد.

کوهن گفت نیوزویک که اگرچه کیت به اعمال جنسی بین او و اپستین در زمانی که او خردسال بود شهادت نمی دهد، او الگوی مشابهی از استخدام توسط ماکسول در حلقه اپستین را توصیف می کند که منجر به برخوردهای جنسی با اپستین می شود.

جزئیاتی که می تواند بسیار آسیب زا باشد شامل ماکسول است که برای او یک لباس “دختر مدرسه ای” برای سرو غذا به اپشتین فراهم کرد، که ظاهراً منجر به آمیزش جنسی شد.

کوهن می گوید: «این نشان می دهد که ماکسول در خدمت امیال جنسی اپستین است، خیالات او را از نزدیک می شناسد و دخترانی را برای ارضای آن ها خریداری می کند.

کوهن به یک نقص در استدلال وکلای ماکسول اشاره کرد که موکل آنها فقط به این دلیل تحت تعقیب قرار گرفته است که اپشتین دیگر زنده نیست.

او توضیح داد: «ضعف این استدلال این است که اگر اپستین مرتکب جنایاتی شده و به گفته قربانیان، ماکسول در آن حضور داشته یا درگیر بوده است، او نیز پاسخگو خواهد بود»..

نقطه قوت شهادت جین و کیت این است که آنها از این ادعای اصلی حمایت می کنند که اگرچه اپستین عمدتاً آنها را مورد حمله جنسی قرار داده است، اما ماکسول در این رفتار شریک و فعال است.

قربانی 3: کارولین

کارولین، سومین زن از چهار زن مورد اشاره در کیفرخواست سال 2021 علیه ماکسول، در 7 دسامبر این موضع را گرفت و مدعی شد که شیر زن سکولار بریتانیایی او را زمانی که او خردسال بوده تحت تعقیب قرار داده است.

به گفته دادگاه، کارولین با یک مادر الکلی و قربانی تجاوز و آزار توسط پدربزرگ 4 ساله خود، آسیب پذیر است. او ادعا می کند که ماکسول ماساژ را شروع کرد، که از نظر جنسی از زمانی که او تنها 14 سال داشت شروع شد. ماکسول در یک لحظه سینه های او را لمس کرد و بدن برهنه او را معاینه کرد.

کارولین گفت که در سنین 14 تا 18 سالگی “بیش از 100 بار” به خانه اپستین رفته است، در حالی که اپستین به او گفته که “بیش از حد پیر” است.

صحبت از نیوزویکتیلور، که هزاران هیئت منصفه را در دادگاه و در محاکمه های دروغین ارزیابی کرده است، گفت که کارولین شهادتی “قدرتمند و احساسی” داد که از الگوی رفتاری مشابهی که جین و کیت توصیف کرده بودند پشتیبانی می کند.

قربانیان توصیف کردند که ماکسول به دختران نشان می دهد که اپستین چه چیزهایی را دوست دارد، ترتیبی می دهد که او در اتاق است و حتی بدن آنها را لمس می کند و نظر می دهد و اشاره می کند که مدل این اتهامات را اعتبار می دهد.

او گفت: «داستان کارولین کمتر درباره فرصت ها و بیشتر درباره ناامیدی بود.

با این حال، تیلور خاطرنشان کرد که در حالی که شهادت او مبنی بر بازگشت او به اپستین در 18 سالگی و “بیش از حد پیر” برای اپستین قابل سرزنش است، هیئت منصفه ممکن است تعجب کنند که تا چه حد کارولین قربانی ماکسول تلقی می شود.

این موضوع با این واقعیت پیچیده تر می شود که کارولین یک دعوی مدنی علیه اپستین و [Sarah] کلان، اما نام ماکسول را در دادخواست ذکر نکرد. “غفلت از ذکر ماکسول ممکن است برای ماکسول خوب باشد، و این منطقه ای بود که وکلای او قصد داشتند از آن در کمر کارولین استفاده کنند.”

قربانی 4: آنی فارمر

آنی فارمر، چهارمین و آخرین دادستان ماکسول، در 10 دسامبر با استفاده از نام واقعی خود شهادت داد. او شهادت داد که مرد 59 ساله در سن 16 سالگی با اپستین رابطه جنسی ترتیب داده بود.

در طی بازدید از مزرعه ی اپستین در نیومکزیکو در سال 1996، فارمر به دادگاه گفت که ماکسول هنگام ماساژ دادن سینه های او را لمس کرده است.

تیلور گفت: «آنی فارمر در ابتدا با گیسلین راحت‌تر بود.»

او گفت که کلید ادعاهای ماکسول در مورد رفتار دستکاری این واقعیت است که همه قربانیان در قسمت جلوی “ماساژ” بحث کردند و گیسلین آنها را با “ماساژ” آشنا کرد و آنچه را که اپشتین دوست داشت به آنها آموخت.

“او [Maxwell] آنها را با اعتماد به نفس جذب می کند و ماهیت واقعی کاری را که انجام می دهند به حداقل می رساند یا تغییر می دهد. تیلور گفت: «ماساژها به سرعت به رابطه جنسی، تجاوز جنسی و عیاشی تبدیل شدند.

قربانیان همچنین در مورد ماکسول به عنوان فردی که قرار ملاقات می گذارد، آنها را به اپستین معرفی می کند، برای آنها هدایا می خرید، به آنها می گوید که چه کار کنند و کجا بروند، صحبت کردند.

تیلور افزود: «هیئت منصفه معمولاً چنین سازگاری بین حساب‌های قربانیان متعدد را بررسی می‌کنند و به ادعاها اعتبار می‌دهند.

انتظار می رود این روند تا ژانویه ادامه یابد.

این طرح دادگاه، خوان السی (راست)، معتمد اپستین، قاضی آلیسون ناتان و گیسلین ماکسول (سمت چپ) را در جریان محاکمه قاچاق جنسی در نیویورک در 1 دسامبر 2021 نشان می دهد. دختر 59 ساله روزنامه نگار فقید بارون رابرت ماکسول با روبه رو می شود. 35 سال زندان.
جین روزنبرگ / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

آموزش سئو