سرشیشه اونت – حال که شما در این صفحه و به دنبال اطلاعات کافی درباره ی سرشیشه های اونت هستید میتوانیم بگوییم که شما هم یکی از طرفداران این برند هستید و یا قصد این را دارید که برای اولین بار از این برند برای نوزاد عزیز خود استفاده کنید . به همین دلیل ما در این بخش به تعدادی از پرتکرار ترین سوالات درباره سرشیشه های اونت را پاسخ دادیم تا شما بتوانید بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشید. شیشه شیر اونت، سرشیشه و همچنین پستانک اونت از پرفروش ترین محصولات ابن برند هستند.

سر شیشه های اونت دارای مزایای ویژه ای هستند که یکی از آن ها شباهت به سینه مادر است. این سر شیشه ها طوری طراحی شده اند که بسیار شبیه به سینه مادر باشند که نوزاد متوجه تفاوت زیادی نشود.

یک مزیت دیگر این محصولات برخورداری از قابلیت آنتی کولیک و ضد نفخ است یعنی طراحی محصول به گونه ای بوده که هوا فقط به مقدار بسیار ناچیز در حد صفر وارد دهان نوزاد می شود و در نتیجه دیگر شاهد دل درد و نفخ شکم نخواهید بود.

یک مورد مهم دیگر از مزایای این سر شیشه ها این است که فاقد مواد مضر و BPA هستند که همین عامل سبب حفظ کامل مواد مغذی و ویتامین های شیر می شود.

مزیت پر کاربرد دیگر ایت سر شیشه ها این است که با تمام شیشه شیر های اونت سازگاری دارند و به آن متصل می شوند.

برخی از سوال های پر تکرار در رابطه به سر شیشه اونت به شرح زیر پاسخ داده می شود:

 

چه سر شیشه ای برای چه سنی استفاده شود؟

سر شیشه های برند فیلیپس اونت طوری طراحی شده اند که شما باید بر اساس سن کودک و تعداد قطره مورد نیازش آن را تهیه کنید مثلا:

1.      سر شیشه شماره ۱، به صورت یک قطره ای، از بدو تولد

2.      سر شیشه شماره ۲، به صورت دو قطره ای، +۱ماه

3.      سر شیشه شماره ۳، به صورت جریان متغیر، +۳ ماه (قابل تنظیم جریان شیر)

4.      سر شیشه شماره ۳ معمولی، به صورت سه قطره ای، +۳ماه

5.      سر شیشه شماره ۴، به صورت جریان غلیظ، +۶ماه

6.      سر شیشه شماره ۴ معمولی، به صورت چهار قطره ای، +۶ماه

شما بر اساس سن نوزاد و اطلاعات بالا می توانید به راحتی شیشه شیر مناسب را انتخاب کنید.

 

زمان تعویض سر شیشه به چه صورت است؟

دو صورت وجود دو عامل زیر حتما باید سر شیشه تعویض شود.

1.      هنگامی که سر شیشه دچار تغییر رنگ و یا پارگی شود، سر شیشه ها به طور مستقیم در تغذیه نوزاد نقش دارند مثلا اگر سر شیشه ای حتی اگر به مقدار کم پاره شده باشد باز هم خطرناک است چرا که این امکان وجود دارد که در نوبت شیر بعدی پارگی بیشتر شده و موجب خفگی گردد.

2.      شما باید با توجه به سن نوزاد سر شیشه مناسب را برای او تهیه کنید.

 

آیا سر شیشه های اونت نچرال و ارتودنسی هستند؟

در قدیم شیشه شیر ها و سر شیشه های کلاسیک در شرکت فیلیپس اونت تولید می شدند که هیچ یک از قابلیت های کاربردی را نداشتند اما در حال حاضر این برند محصولات نچرال تولید می کند که ویژگی های آنتی کولیک و ارتودنسی دارند.

این سرشیشه ها خاصیت ارتودنسی دارند یعنی مانع از تغییر شکل لثه و فک نوزاد می شوند.

آموزش سئو