ریمل چند کارایی دارد؟

ریمل یک ماده آرایشی است که روی مژه ها استفاده می شود تا مژه ها را ضخیم تر ، بلندتر و تیره تر و حالت داده و فر کند. این یکی از قدیمی ترین لوازم آرایشی شناخته شده است ، که احتمالاً در 4000 قبل از میلاد در مصر مورد استفاده قرار گرفته است. مصری ها از ماده ای به نام سرمه برای تیره شدن مژه ها ، ابروها و پلک های خود استفاده کردند. سرمه مصری احتمالاً از گالن یا سولفیت سرب ، مالاکیت و ذغال سنگ یا دوده ساخته شده بود. بابلی ها و یونانیان باستان نیز مانند رومیان بعدی از لوازم آرایشی چشم سیاه استفاده می کردند. لوازم آرایشی از همه نوع در اروپا پس از سقوط رم منسوخ شد ، اگرچه لوازم آرایشی چشم همچنان در جهان عرب اهمیت داشت. استفاده از لوازم آرایشی در اروپا در دوران رنسانس احیا شد.

 

ریمل حالت دهنده اولیه دوران مدرن معمولاً به شکل کیک فشرده در می آمد. با یک برس مرطوب روی مژه ها زده شد. مواد تشکیل دهنده معمولاً 50٪ صابون و 50٪ رنگدانه سیاه بودند. رنگدانه الک شده و با چیپس صابون ترکیب شده ، چندین بار از طریق آسیاب عبور داده می شود و سپس در کیک ها فشرده می شود. یک تنوع در این مورد ریمل مایع کرم بود ، ماده ای لوسیون مانند که در یک لوله بسته بندی شده بود. برای استفاده از آن ، کاربر مقدار کمی ریمل فر کننده مژه و ابرو را از لوله روی یک برس کوچک فشار می دهد. این یک فرآیند آشفته بود که با اختراع در دهه 1960 استفاده از ریمل ، بسیار بهبود یافت. این دستگاه ثبت شده یک میله کاربردی شیاردار بود که هنگام بیرون کشیدن از بطری مقدار ثابتی از ریمل فرکننده مژه و ابرو را جمع می کرد. میله شیاردار به زودی با یک برس جایگزین شد. این سهولت کاربرد جدید ممکن است به افزایش محبوبیت ریمل در اواخر دهه 1960 کمک کرده باشد.

 

برخی در بلند کردن ، برخی دیگر در حجم دهی ، برخی دیگر در جدا کردن و پیچ خوردن ، و برخی دیگر در رنگ آمیزی مژه ها تا عمق نامعلوم سیاهی – که این همه بخشی از سرگرمی انتخاب ریمل جالت دهنده این روزها است. و چالش. برای کمک به محدود کردن گزینه ها ، ما با 18 آرایشگر در مورد ریمل های مورد علاقه خود صحبت کردیم ، آیا آنها ضد آب ، ضد چروک ، ضد پوسته یا گیاهی هستند. مهم نیست کدام را انتخاب می کنید ، در اینجا یک راهنمایی از هنرمند گریم ، Lauren Aiello ، در مورد بهترین تکنیک برای افزایش ضخامت و لیفت بیشتر به شما ارائه می دهد: “پس از استفاده از یک کت در قسمت زیر مژه ها ، به پایین نگاه کنید و یکی را به بالا بمالید. از ریشه شروع کنید و شانه کنید ، در انتها به سمت بالا حرکت دهید. ” و البته ، برای بزرگنمایی نتایج ، همیشه به سراغ لایه دوم بروید.

 

اشکال مختلف چوب دستی ریمل فر کننده چه کار می کند – و کدام برای شما بهتر است

ما انواع مختلفی از چوب های ریمل مژه و ابرو و آنچه آنها انجام می دهند را تجزیه می کنیم ، بنابراین شما می توانید بهترین مژه های خود را انتخاب کنید. نحوه ظاهر مژه های شما می تواند تفاوت زیادی در ظاهر کلی شما ایجاد کند ، از این رو افزایش محبوبیت لیفت و اکستنشن مژه. اما اگر زمانی برای درمان مژه های خود پیدا نکردید

 

نحوه ظاهر مژه های شما می تواند تفاوت زیادی در ظاهر کلی شما ایجاد کند ، از این رو افزایش محبوبیت لیفت و اکستنشن مژه. اما اگر زمان مناسبی برای درمان مژه های خود در سالن پیدا نکردید یا مانند برخی از ما (که در واقع شامل موارد زیر است) عادت بدی دارید که چشم های خود را به شدت مالش دهید ، یک ریمل خوب بهترین گزینه است.

 

با این اوصاف ، یافتن ریمل مناسب به سادگی خواندن برچسب ها نیست. مانند مو ، آنچه ممکن است برای شخص دیگر مفید باشد لزوماً برای شما کار نمی کند – حتی اگر ریمل مدعی شود “بلند” یا “حجم دهنده” است.

 

بهترین راه برای یافتن ریمل مناسب برای مژه ها ، تعیین شکل و جنس چوب قلم مو است. در اینجا ، انواع مختلفی از چوب های ریمل مژه و ابرو و آنچه آنها انجام می دهند را تجزیه می کنیم ، بنابراین می توانید بهترین مژه ها را انتخاب کنید. (Protip: حتی می توانید لایه های ریمل مژه و ابرو را با استفاده از انواع مختلف عصا لایه بندی کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید!)

ایندکسر

آموزش سئو