اولین قربانی که در پرونده علیه گیسلین ماکسول شهادت داد، ادعا می کند که جفری اپستین او را در سن ۱۴ سالگی برای ملاقات با دونالد ترامپ به مارآلاگو برده است.

به گفته تام وینتر، خبرنگار ان‌بی‌سی نیوز، این زن که برای محافظت از هویت خود فقط به عنوان “جین” شناخته شد، رئیس جمهور سابق را به بدرفتاری متهم نکرد. با این حال، این احتمالاً توجه نامطلوب بیشتری را به ترامپ جلب می کند که توسط خلبان قدیمی او، لارنس ویسکوسکی جونیور، در جت شخصی اپستین قرار گرفت.

نیوزویک برای اظهار نظر به ترامپ مراجعه کرد.

به گزارش Law & Crime، جین گفت که اپستین او را با یک ماشین سبز تیره به مارآلاگو رساند. فیلم منتشر شده توسط NBC News در سال 2019، ترامپ و اپستین را با هم در مارآلاگو در سال 1992 نشان می دهد. ترامپ پس از دستگیری اپستین در سال 2019 سعی کرد از خود فاصله بگیرد و گفت که او “یک طرفدار نیست” و او فکر نمی کند که دارد صحبت می کند. به او در 15 سال.

این یک داستان در حال تکامل است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر به روز خواهد شد.

جین که در محاکمه گیسلین ماکسول شهادت داد، گفت که جفری اپستین او را در 14 سالگی برای ملاقات با دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به مارآلاگو برد. در بالا، ترامپ پس از ترک مارین وان در چمن جنوبی در 9 مارس 2020 به کاخ سفید می رود.
درو انگرر / گتی ایماژ