خرید عمده لوازم الکتریکی

خرید عمده لوازم الکتریکی این مجموعه ای از علوم است که یکی از آنها مربوط به علوم فیزیکی است و در ارتباط با عبور جریان الکتریکی شامل مواردی مانند مقاومت ها ، نیمه هادی ها ، سلف ها و خازن ها است. دانش الکترونیکی از علم و فناوری الکترونیکی و الکترومکانیکی جدا شده است. الکترونیک با ژنراتور ، توزیع و انتقال ، ذخیره سازی و تبدیل الکتریکی به مدل های مختلف انرژی یا بالعکس خرید عمده لوازم الکتریکی با استفاده از ابزارهایی مانند سیم ، موتورهای الکتریکی ، باتری ها ، کلیدها ، رله ها ، ترانسفورماتورها ، مقاومت ها و سایر اجزای غیرفعال باشد.

مهندس الکترونیک کیست؟

شخصی است که مشکلات فنی تجهیزات الکترونیکی را در زمینه طراحی و ساخت مدارهای الکترونیکی برطرف می کند.

هر دستگاه یا ماشینی که با برق کار کند تجهیزات الکتریکی نامیده می شود خرید عمده لوازم الکتریکی و معمولاً از یک محفظه ، چندین جز components الکتریکی و یک سوئیچ تشکیل شده است. که شامل:

لوازم اساسی خانگی
میکروکنترلرها (مانند ترانزیستورها ، مدارهای مجتمع ، خازن ها ، دیودها و مقاومت های مورد استفاده در مدارهای الکتریکی).
ابزار قدرت ولتاژ بالا
لوازم کوچک
اصطلاح تجهیزات الکتریکی معمولاً برای اشاره به بخشی از سیستم توزیع برق که خرید عمده لوازم الکتریکی شامل موارد زیر است:

سوئیچ های توزیع برق
تابلو برق
قطع کننده مدار
مبدل ها
کنتورهای برق
23
مدارهای الکترونیکی:

در قرون گذشته ، برق فقط خرید عمده لوازم الکتریکی برای تلگراف و تلفن استفاده می شد و با پیشرفت دانش الکترونیکی ، رادیو اول طراحی و ساخته شد. می توان گفت که مدار الکتریکی از سه قسمت تشکیل شده است:

ورودی: حسگرهای الکتریکی و مکانیکی (یا مبدل های انرژی) که اطلاعات را از فضای خارج دریافت کرده و به جریان و ولتاژ (سیگنال الکتریکی) تبدیل می کنند.

پردازشگر سیگنال: این تجهیزات در مدار مسئول پردازش خرید عمده لوازم الکتریکی، تفسیر و تبدیل سیگنالهای ورودی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. معمولاً پردازنده سیگنال مسئول سیگنال دیجیتال است.

خروجی: این بخش شامل یک درایو یا مبدل انرژی است که جریان ها یا سیگنال های کهکشانی مناسب خرید عمده لوازم الکتریکی خروجی را تبدیل می کند. (استفاده از موتور برای پخش صدا با بلندگو)

در این زمینه می توانیم تلویزیون را به عنوان نمونه ذکر کنیم. ورودی تلویزیون سیگنال های مختلفی را از طریق آنتن دریافت کرده و آنها را به ولتاژ خاصی تبدیل می کند. پردازنده سیگنال را پس از دریافت بررسی می کند ، به عنوان مثال میزان روشنایی ، رنگ و تصویر یا صدا را از جریان استخراج می کند و به خروجی دستگاه می رود که شامل یک نمایشگر LCD برای نمایش تصویر و پخش صدا از طریق خرید عمده لوازم الکتریکی بلندگو است .

کاربرد مدارهای الکترونیکی:

کنترل و پردازش داده ها
تبدیل و توزیع نیروی الکتریکی
برای انجام عملیات ویژه
اساسی ترین اجزای الکتریکی:

اولین اجزای الکتریکی شامل لوله های خلاuum بود که در اواسط قرن نوزدهم مورد استفاده قرار گرفت. سپس اجزای نیمه هادی در دنیای الکترونیک ظاهر شدند. البته هنوز هم از لامپهای خلاuum در برخی از دستگاههای مدرن مانند تقویت کننده های رادیویی ، لامپ های کاتدی ، تجهیزات صوتی ویژه ، تقویت کننده های گیتار و مایکروویو استفاده می شود. امروزه ، گسترش دانش خرید عمده لوازم الکتریکی در مورد ریز الکترونیک منجر به طراحی قطعات بسیار کوچکتر از هر زمان دیگری شده است. امروزه م componentsلفه ها بیشتر از میکروکنترلرها یا تراشه ها (FPGA) به شکل نرم افزار هستند.

امروزه مدارهای الکترونیکی به دو دسته آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شوند. مدار الکترونیکی ممکن است از یک یا هر دو گروه تشکیل شده باشد.

مدارهای آنالوگ: دستگاه های الکترونیکی مانند رادیوها از ترکیبی از مدارهای آنالوگ تشکیل شده اند. مدارهای آنالوگ به طور مداوم به مقادیر مختلف ولتاژ متصل می شوند ، اما مدارهای دیجیتال از دو سطح ولتاژ تشکیل شده اند که در اطراف اجزای دیگر طراحی شده اند. مدارهای آنالوگ فقط از اجزای غیر دیجیتالی مانند خازن ها ، مقاومت ها و سلف ها ساخته می شوند و فقط روی سیگنال های آنالوگ کار می کنند. منبع تغذیه توسط یک بمب با تقویت مدار یا باتری کنترل می شود ، که باعث می شود جریان از پتانسیل ایجاد شده خرید عمده لوازم الکتریکی در مدار عبور کند و به پتانسیل پایین تر ، از طریق اجزا عبور کند. هر دستگاه الکترونیکی فقط از یک جز digital دیجیتالی ساخته می شود. به طور معمول خرید عمده لوازم بهداشتی و آرایشی، هسته مدار یک ریزپردازنده یا میکروکنترلر یا مدار مجتمع است و به طور همزمان یا جداگانه به سیگنال های دیجیتال (گسسته) و آنالوگ (پیوسته) متصل است.

با بسته شدن مدار ، جریان برقرار می شود و در صورت وجود شکاف یا شکاف در مدار ، جریان قطع می شود. این مدار را مدار باز می نامند.

وقتی در مدار و بدون مدار بسته می شود ، هر دو انتهای منبع ولتاژ توسط یک سیم متصل می شوند ، مطابق قانون اهم و مقاومت صفر ، جریان زیادی از سیم عبور می کند و در نتیجه سیم را می سوزاند و می سوزاند. این نوع خرید عمده لوازم الکتریکی مدار را اتصال کوتاه می نامند.

ایندکسر

آموزش سئو