ثبت لوگو در تهران

ثبت برند و لوگوی بین المللی

لوگو یک نشانه بصری است که برای ابلاغ یک عبارت , زمینه یا این که تحریک موضوعی به کارگیری می شود که نشان دهنده یک وبسایت یا این که وب لاگ , کمپانی , مال و غیره باشد . نظیر کارتون میمونی که ثبت لوگو برای معرفی تولیدها چی توز مستعمل شده‌است .

 

ثبت لوگو شرکت

ثبت لوگو نشانه ها معمولاً به طوری پیاده سازی می‌شوند که به آسانی دربردارنده داده ها و آرم های بصری باشند ( معمولاً برای هدف ها تبلیغاتی ) , بدین ترتیب فرآورده را ثبت لوگو در بازار معلوم می نمایند و مشتری را به خویش جلب می نمایند , هر چند خویش نشانه گوناگون است . اشکال نماد ها :

 

ثبت لوگوی تجاری

الف ) نشانه ویدیو :

ثبت لوگو همان طور که از نامش پیداست , این نماد ها تحت عنوان نمادی نمادین / نمادی پیاده سازی گردیده اند و تماشاچی چهره‌ای از آرم تجاری را می بیند . آرمهای چهره یی معمولاً ثبت لوگو برای شرکتها , سازمانها و سازمانها مورد استعمال قرار می‌گیرند . یکی‌از این نماد ها , نماد اپل است .

گونه های علامت های نوشته ( فونت سفارشی , نشانه , Wordmark )

ثبت لوگو نماد های درج شده به طوری است که اسم مارک / تارنما / کالا یا این که . . . برای پیشنهاد پیاده سازی شده‌است . مراد از سفارشی این است که از خودکار به کار گیری نشده و هر صحبت به زیبایی و منحصربه‌فرد پیاده سازی شده‌است یا این که با تغییر تحول یک ثبت لوگو  یا این که تعدادی کلام مفهومی را خلاقانه منتقل می نماید .

ثبت لوگو این گونه نماد ها بایستی متناسب با این کار پیاده سازی شوند . برای مثال , نوشتن به سبک فانتزی میتواند برای فست فودها فراوان مطلوب و مفید باشد , ثبت لوگو  البته برای یک بانک یا این که موسسه ناکارآمد است و ظواهر ناخوشایندی دارااست .

 

ب ) علامت طومار :

ثبت لوگو نماد های حروفی تصاویری می باشند که با به کار گیری از حروف اولیه اسم کمپانی / برند یا این که . . . پیاده سازی میگردند , برخی اوقات حروف یک اسم طولانی می باشند و تلاوت آنان طاقت فرسا است . در این صورت معمولاً برای پیاده سازی از این سبک نشانه به کار گیری می شود . ثبت لوگو  در عین هم اکنون , نمادهای واژه ای در موضوعات گرافیکی و تبلیغاتی گوناگون از تجهیزات بخش اعظمی برخوردار می باشند و به راحتی اولی حروف اسم تجاری را در ذهن مخاطب می نویسند .

 

ج ) علامت های ترکیبی :

ثبت لوگو همان طور که از نامش پیداست , به نماد هایی که تصویر و نوشته را با نیز ادغام می نمایند , نشانه مرکب میگویند . در نشانه , مخلوط بصری تحت عنوان نمادی از مارک پیاده سازی شده‌است ثبت لوگو و متنی منحصربه‌فرد و منحصربه‌فرد برای اسم تجاری ساخت می شود . اکثری از برند ها چه بسا نماد را به همراه تصویر نشانه و علامت پیاده سازی می نمایند که یک کدام از آن ها با دسته ثبت لوگو  شغل های تبلیغاتی و گرافیکی همخوانی داراست . به کارگیری نمایید .

 

مراحل ثبت لوگو برای شرکت

ثبت لوگو همان گونه که تمامی ما می‌دانیم , نشانه نوعی نماد تجاری است و بدین ترتیب فرایند نام نویسی مثل ثبت نشانه تجاری است . بدین ترتیب , فرآیند ثبت علامت عبارتند از :

 

ثبت لوگو در ایران

– ثبت لوگو با دفتر کار مالکیت معنوی تماس حاصل نمایید و اظهارنامه را ثبت فرمائید ( این فرآیند مشتمل بر : درج داده ها مرتبط با فرد حقیقی وواقعی یا این که حقوقی , داده ها مرتبط با نماینده قانونی , ثبت لوگو نوع کالاها و سرویس ها , بار گذاری ورقه ها , پرداخت هزینه نام نویسی آنلاین علامت و دریافت دو‌مین ) سر عبور )

– ارسال ورقه ها به محل کار ( در صورت تایید اعلامیه )

– ثبت لوگو در صورت تأیید ورقه ها , برای تکثیر اطلاع رسانی در مجله قانونی مبادرت فرمائید

– بعداز چاپ اطلاع رسانی به بازه زمانی یک ماه بعداز نام نویسی برای ثبت لوگو توشه دوم

– اخذ گواهینامه تجاری آبادی ساله فردی

 

مدارک موردنیاز :

افراد حقیقی وواقعی :

– ثبت لوگو  عکس در شناسنامه و وکالت طومار ملی

– عکس پروانه کسب یا این که پروانه کسب

– تصویر کارت ویزیت

– از مارکی که بعد ها آن حداکثر 10 در 10 سانتی متر است , نمونه بزنید .

 

افراد حقوقی :

– تصویر کارت بازرگانی و کارت ملی مدیریت اجرایی

– ثبت لوگو عکس کارت ویزیت با اسم کمپانی یا این که مدیرعامل کمپانی

– از مارکی که بعدها آن حداکثر 10 در 10 سانتی متر است , نمونه بزنید .

– ثبت لوگو نسخه برداری تفاهم طومار همیاری , هرگونه تغییر و تحول از جمله تغییر تحول اسم , نشانی و تغییر و تحول مدیریت ادله و همینطور خبر نامه تشکیل دهنده با بیشتر شدن تغییرات

 

– یک ورژن از پروانه های کمپانی , دربرگیرنده پروانه بهره‌برداری و پروانه تأسیس

ایندکسر

آموزش سئو