ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

دوره طولانی و تعطیلات تابستانی تقریباً در پایان است. والدینی که به صورت آزاد کار می کنند ترجمه مقاله به انگلیسی بدون شک منتظر برنامه منظم تری هستند که سپتامبر با حضور در مدرسه برای یک بار دیگر برگزار می کند. با این حال ، ماه سپتامبر دور از زمان استراحت فریلنسرها پس از ماه های تابستان است. در واقع ، زمان مناسبی است که آنها تلاش خود را برای یافتن مشتری جدید ترجمه دوچندان کنند. به همین دلیل است.

زمان تمرکز است
ماه سپتامبر زمان مناسب برای جمع شدن مجدد پس از اختلال در تابستان است. با پایان یافتن تعطیلات کارکنان ، شرکت ها می توانند بار دیگر به روال عادی خود برگردند. به همین ترتیب ، زمان مناسبی است که فریلنسرها می توانند خدمات خود را ارائه دهند.

با حضور کامل تیم های پرسنلی پس از تعطیلات تابستانی – و با احساس آرامش و شادابی همه پس از استراحت خوب ، سپتامبر اغلب زمانی است که شرکت ها می توانند پروژه های جدید را شروع کنند ، یا پروژه های موجود را انتخاب کنند و آنها را یک بار جلو ببرند. بیشتر. فریلنسرهایی که خدمات خود را پرچم گذاری می کنند و نشان می دهند که چگونه می توانند در این پروژه ها کمک کنند ، بنابراین شانس زیادی برای دوست من سلام جلب توجه دارند.

101 بازاریابی
از منظر ترجمه ، این به معنای نشان دادن سود شرکت ها از خدمات شما است. از طریق ایمیل یا خبرنامه ای که قصد دارید برای ارتقا services خدمات خود استفاده کنید ، مطالعه کنید. اگر پر از جملاتی باشد که شروع می شود به “من می توانم xxx انجام دهم” ، شاید زمان آن رسیده است که نسخه را دوباره انجام دهیم. تمرکز باید بر روی آنچه مشتری در نتیجه درگیر کردن خدمات شما به دست می آورد باشد و نه صرفاً لیستی از آنچه می توانید انجام دهید. اگر بتوانید در مدت 30-20 ثانیه با یک مشتری بالقوه ارتباط برقرار کنید این واقعیت که آنها با استفاده از خدمات ترجمه شما در هزینه ، وقت و تلاش صرفه جویی می کنند ، اگر سریعاً از خدمات شما استفاده نمی کنند ، حداقل باید اطلاعات شما را برای استفاده در آینده در پرونده نگه دارند!

مکاتبات اولیه شما همچنین باید موارد تخصصی کاری را که پوشش می دهید برجسته کند. به عنوان مثال ، اگر ترجمه مالی حوزه تخصص شماست ، حتماً با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنید که آنها تنها در تلاش برای تهیه اسناد مالی برای تماس های خارج از کشور خود نیستند!

با همین حساب ، اگر خدمات مرتبط با آن مانند محلی سازی را ارائه می دهید ، حتماً این موضوع را به مشتری اطلاع دهید و به او نشان دهید كه چگونه می تواند از آن بهره مند شود.

وقت چیز جدیدی است
همانطور که بسیاری از شرکت ها از انرژی تازه ای که سپتامبر برای شروع پروژه های جدید ترجمه تخصصی مقاله فارسی به انگلیسی به ارمغان می آورد استفاده می کنند ، فریلنسرها نیز می توانند استفاده کنند. چرا یک استراتژی جدید برای مشتری در طول ماه امتحان نکنید و نتیجه آن را ببینید؟

تماس با مردم به روشی جدید می تواند وسیله ای م ofثر در انتخاب مشتریان جدید باشد. به عنوان مثال اگر هرگز از LinkedIn استفاده نکرده اید ، ارزش راه اندازی یک نمایه و صرف چند هفته ایجاد ارتباطات را دارد. LinkedIn می تواند منبع خوبی برای تجارت جدید باشد ، از جلب نظر همکاران سابق برای دیدن اینکه در چه وضعیتی قرار دارند (و در صورت نیاز به پشتیبانی با کار ترجمه) تا هدف قرار دادن صنایع و بخشهای خاص که مناسب تخصص خاص شما باشد.

بازاریابی خدمات شما از طریق LinkedIn همچنین این مزیت را دارد که لازم نیست زیاد کار کند. پس از ایجاد سطح عالی ، می توانید تا حد زیادی آن را کپی و پیست کنید ، فقط برای هر مخاطب خاص شخصی سازی کنید – فقط مطمئن شوید که آن را شخصی سازی گوگل ترجمه می کنید ، تا بیشترین تأثیر را داشته باشید!

جعبه ابزار خود را تازه کنید
سپتامبر همچنین زمان مناسب برای تجدید نظر در ابزارهایی است که برای کارهای روزمره خود استفاده می کنید. آیا از آخرین فن آوری مطلع بوده اید؟ اگر ابزارهایی را که استفاده می کنید تغییر دهید ، آیا روش های کار موثرتری وجود دارد؟ آیا ابزارهای رایگانی وجود دارد که بتواند به شما در کار کارآمدتر کمک کند؟ (از نظر ما ، ابزار خلاصه Tomedes هر سه جعبه را انتخاب می کند ، بنابراین ارزش دیدن دارد!)

افکار نهایی
تابستان تقریباً در آینه دید عقب است ، وقت آن رسیده است که فریلنسرها سر خود را پایین بیاورند و به طور کامل برای کریسمس کار کنند سپتامبر فرصتی واقعی برای شروع آن کار است که برای سپر چند ماه آخر سال آماده است.

در ماه سپتامبر برای انتخاب مشتریان ترجمه جدید چه کاری انجام خواهید داد؟ برنامه های خود را در زیر به اشتراک بگذارید تا به فریلنسرهای دیگر خود روحیه دهید.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید