بی توجهی رسانه ای به سالمندان

برای انتخاب بهترین دکتر زیبایی برای انجام عمل اتوپلاستی خوب تحقیق کنید، همچنین میتوانید از کسانی که این عمل را انجام دادهاند راهنمایی بگیرید و در نهایت با چند جراح پلاستیک مشورت کنید و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید. در مورد داروهایی که مصرف میکنید با جراح پلاستیک تان مشورت کنید؛ زیرا ممکن است لازم باشد مصرف برخی از داروها را متوقف کنید. عدم تقارن گوشها. ممکن است به جراحی دیگری برای اصلاح مشکلات تقارن یا ناهنجاری در غضروف نیاز باشد. اگر یک گوش در موقعیت بالاتر از گوش دیگر قرار داشته باشد، جراحی برای تغییر موقعیت دادن گوش، می تواند گزینه فوق العاده ای برای خلق تقارن بین دو گوش باشد. البته نتیجه نهایی جراحی بستگی به جراح و تجربه ی وی در زمینه جراحی زیبایی گوش دارد ، از این جهت دقت در انتخاب جراح توصیه ای بسیار مهم است که به شما یادآوری می گردد. گریهاند علاقه زیادی به برنامه های روزانه و منظم دارد. مانند هر عمل زیبایی دیگری، در عمل زیبایی گوش هم انتخاب درست جراح پلاستیک تأثیر زیادی در نتیجه نهایی عمل شما خواهد داشت. تصمیم در مورد داروهای مصرفیتان را به عهده پزشک بگذارید و بههیچعنوان در این مورد خودسرانه عمل نکنید.

حتی گاهی باید مصرف برخی داروهای گیاهی یا مواد غذایی مانند سیر، گینکو، جینسینگ و سنت جونز ورت را هم خرگوش برجسته متوقف کنید. این مواد میتوانند روی روند لخته شدن خون و بیهوشی تأثیر بگذارند. گاهی جراح پلاستیک زیبایی و ترمیمی توصیه میکند تا بزرگتر شدن کودک صبر کنید و گاهی حتی با ابزارهای خاصی از شدت یافتن مشکل گوش در فرد پیشگیری میکنند. عمل زیبایی گوش تاثیر بسزایی بر افزایش زیبایی و اعتمادبهنفس فرد میگذارد. مهمترین عارضه ای که گوش های برجسته می تواند برای فرد ایجاد کند ، اثرات روحی و روانی و کاهش میزان اعتماد به نفس فرد ، برای حضور در فعالیت های اجتماعی ، به خاطر ترس از مورد تمسخر قرار گرفتن توسط دیگران ، به دلیل داشتن گوش هایی بزرگ و بدشکل می باشد. به طور معمول مدت زمان دوره نقاهت بسته به میزان بازسازی و نوع جراحی متفاوت است و در نهایت پس از اتمام جراحی پانسمان بر روی گوش قرار داده می شود که به جهت حفاظت از گوش و بخیه ها می باشد. کرم یا پماد موضعی برای شما تجویز می شود که برای برش ها و رد بخیه استفاده کنید. بیرون زدن مجدد یک یا هر دو گوش هم ممکن است رخ دهد که نیاز به جراحی دارد.

قسمتهای کوچکی از پوستی که روی غضروف گوش وجود دارد ممکن است از بین برود. این جراحی مدرن بهطورکلی بیخطر است اما احتمال بروز خطرات و عوارض جانبی همچنان وجود دارد. وجود کلوئیدها و اسکارهای هیپرتروفیک که برجسته هستند. بعد از گذشت یک روز الی ۱ هفته ، بانداژی که بر روی گوش های بیمار قرار داده شده توسط جراح برداشته و یک هد بند مخصوص ، جایگزین آن می گردد. کبودی و تغییر رنگ گوش در عرض 10 روز بعد از عمل از بین می رود و بیمار می تواند یک هفته پس از عمل به مدرسه یا محل کار خود برود. این عمل بسیار سبک بوده و همانطور که گفته شد به صورت سرپایی انجام می گیرد. در این موارد، معمولا پوست و غضروف اضافه را برای شنوایی بهتر حذف می کنند. اگر کودک شما سنی کمتر از 5 سال دارد و یا حتی تازه متولد شده و فکر میکنید نیاز به جراحی زیبایی گوش دارد، بهتر است متخصص گوش، حلق و بینی و جراح پلاستیک او را معاینه کند و در صورت نیاز اقدامات لازم انجام گیرد. این فوق تخصص جراحی پلاستیک وزیبایی عنوان کرد: در جراحی اتوپلاستی بعد از جدا شدن پوست از غضروف زیر، جراح به غضروفهای گوش دسترسی پیدا کرده و میتواند اقدامات لازم روی گوش را انجام دهد.

درصورت جواب ندادن این روش یا انجام ندادن به موقع آن تا سفت شدن غضروفهای گوش باید از راه حل جراحی برای رفع تاخوردگی گوش نوزاد استفاده شود. همانطور که ذکر شد کودکان با گوشهای برجسته مهمترین کاندیدهای این جراحی هستند.رشد لاله گوشدر سنّ ۵-۶ سالگی کامل میشود و اتفاقا این سنیست که کودک آماده رفتن به مدرسه میشود، بنابرین این زمان بهترین موقع جراحیست. این باعث ایجاد زخمی میشود که بهبود آن چند هفته طول میکشد. روند بهبود آهسته که اغلب با سیگارکشیدن یا دیابت در ارتباط است. اسکارهای (جای زخم) قرمز و ضخیمی که ممکن است روی برشی که در حال بهبود است ایجاد شوند. عمل جراحی زیبایی گوش هم مانند هر عمل جراحی دیگری ممکن است منجر به عوارضی شود که نیاز به مراقبت پزشکی فوری دارد. گوش شکسته نیز با استفاده از عمل جراحی اتوپلاستی ترمیم میشود. با استفاده از المنت میتوانند زمستان را نیز در خارج از خانه سپری کنند. بیماران میتوانند در عرض یک هفته به مدرسه یا محل کار خود برگردند و در عرض سه هفته میتوانند ورزش و تمرینات عادی خود را شروع کنند. دقت کنید که در جلسات مشاوره قبل از عمل زیبایی گوش تمام سؤالات و نگرانیهای خود را با دکتر زیبایی مطرح کنید.

ایندکسر

آموزش سئو