بن روتلیسبرگر دوشنبه شب هیچ بازی نداشت تا به عنوان یکی از بزرگان تمام دوران برای کوارتربک NFL در تاریخ ثبت شود. اما برای طرفداران Roethlisberger و Pittsburgh Steelers، این یک بازی خواهد بود که احتمالا روزی آنها را فراموش خواهند کرد.

بیگ بن دوشنبه شب در آخرین بازی خانگی خود به عنوان پیتسبورگ استیلر تماس بعید دریافت کرد. در حالی که تیمش پیشتاز بود و شانسی برای دیدن دوباره زمین خود نداشت، یکی از هم تیمی ها در فاصله 10 ثانیه مانده به پایان توپ را زد تا به بازیکن قدیمی اجازه دهد تا دوباره وارد بازی شود و برای آخرین بار در ورزشگاه خانگی خود زانو بزند.

بن روتلیسبرگر اعلام کرد که پس از پایان این فصل، سرانجام دوران دفاعی او در تیم فولادی ها به پایان خواهد رسید. آخرین شب او در خانه بود و او برنده شد. مثل همیشه. این بیست و چهل و هشتمین بازی او در نقش استیلر بود.

استیلرز دوشنبه شب در هاینز فیلد کلیولند براونز را 26 بر 14 شکست داد.

بن روتلیسبرگر شماره 7 پیتسبورگ استیلرز در جریان اجرای پیش از بازی مقابل کلیولند براونز در زمین هاینز فیلد در 3 ژانویه 2022 در پیتسبورگ، PA در زمین دوید.
عکس جو سارجنت / گتی ایماژ

فولادی ها این فصل را به پایان نرسانده اند، زیرا هنوز یک بازی خارج از خانه دیگر مقابل بالتیمور ریونز این یکشنبه دارند. فولادی ها همچنان می توانند به عنوان یک وایلد کارت وارد مرحله پلی آف شوند اگر جنون در میان سایر تیم های AFC در این آخر هفته رخ دهد.

Roethlisberger برای 123 یاردی و یک تاچ داون و یک مهار در دوشنبه شب مقابل براونز پاس داد.

بیگ بن مطمئنا بعد از پنج سال برای اولین بار در تالار مشاهیر در تالار مشاهیر فوتبال حرفه ای انتخاب خواهد شد. روتلیسبرگر در 18 فصل خود، 417 پاس برای تاچ داون و بیش از 63000 یارد پرتاب کرده است. او در پنج رده برتر از دست رفته ترین دسته ها قرار دارد و با استیلرز قهرمان سوپربول شد.