برچسب چاپ استیکر فوری

من یاد گرفتم که چگونه این کار را سه شنبه انجام دهم وقتی معلم هنر من (که الهه مطلق است) تصمیم گرفت که آن صبح خاص به هیچ وجه برای او جذابیتی ندارد. به جای انجام کارهای واقعی ، برای کل دوره برچسب درست کردیم. بعد از یادگیری روشهای جادویی او ، من و دوستانم نوت بوک ها و پوشه های خود را با برچسب های خانگی انواع مختلفی گچ زدیم. برای این کار واقعاً راه اشتباهی وجود ندارد و این فقط جالب است که اضافه کردن به لیست کارهایی که باید انجام شود در حین تعویض است.

شما نیاز دارید:

نوار بسته بندی پاک کنید
عکس هایی با جوهر ضد آب. هر چیزی از یک مجله یا کتاب باید کار کند ، اما اگر از رایانه خود چاپ می کنید ، می توانید ابتدا با کمی مرطوب تر انجام آزمایش را انجام دهید تا مطمئن شوید که به راحتی لکه دار نمی شود.
قیچی
آب گرم

چاپ استیکر فوری

1. تصاویری را که می خواهید برچسب بزنید جمع کنید – اینها می توانند از مواد غذایی ، گربه ها ، سفینه های فضایی ، دوست دخترتان ، هر چیز دیگری باشند – و آنها را برش دهید. من فقط از برخی تصاویر زیبا که در مجلات قدیمی جمع آوری گرد و غبار شده بود ، استفاده کردم.

2. با استفاده از نوار نوار بسته بندی بسته ، سمت چسبنده را به قسمت جلوی تصویر موردنظر فشار دهید. ممکن است به بیش از یک نوار نواری نیاز داشته باشید ، و این کاملاً خوب است – فقط مطمئن شوید که نوارها فقط کمی از هر طرف همپوشانی دارند ، بنابراین بعداً پاره نمی شود.

3. شروع به سوختن کنید – این به معنای “با مالیدن براق یا براق است.” برای مالیدن نوار از ناخن یا انتهای قلم یا چیزی استفاده کنید ، جوهر را روی آن فشار دهید تا آنها دوست شوند.

4- برچسب خود را به مدت دو دقیقه یا بیشتر در زیر آب گرم اجرا کنید (یا اگر آسان تر است در یک کاسه غوطه ور شوید). هر چه برچسب شما بزرگتر باشد ، دیگر لازم است که خیس شوید. نکته این است که مقاله را منحل کنیم. چسبندگی از بین خواهد رفت ، اما فقط به طور موقت. یک بار خشک می شود.

5- این مقاله باید تا الان لایه برداری شود. سعی کنید آن را بکشید و مالش دهید تا اینکه تنها اثر جوهر باقی مانده باشد. اگر کاغذ مضر است ، آن را تا زمانی که راحت تر خاموش شود ، آن را در زیر آب گرمتر اجرا کنید.

6. بگذارید نوار کاملاً خشک شود تا چسبندگی برگردد. نوار اضافی یا ناخواسته را از اطراف لبه ها برش دهید ، و در آنجا آن را دارید! هیچ کس نگفت که فقط به این دلیل که دیگر در کلاس دوم نیستیم ، نمی توانیم از برچسب لذت ببریم.

Alaina Sermersheim یک دانشکده دبیرستانی است که دوست دارد وانمود کند که می داند چگونه یک شاهزاده خانم و یک هنرمند باشد ، اما بیشتر وقت خود را صرف عکس گرفتن از گربه ها و چهره کریستن استوارت می کند.