همه ما کم و بیش با رسمی به نام خرید سیسمونی آشنا هستیم که معمولا قبل از به دنیا آمدن نوزاد انجام می شود. سیسمونی شامل تمامی وسایل و اقلامی است که برای کودک و مادر لازم و ضروری می باشد. خرید بالش و تشک هم جزوی از این سیسمونی به حساب می آید.

ابتدا مزیت های تشک لبه دار را به طور خلاصه عنوان می کنیم و بعد هر کدام را توضیح خواهیم داد.

 

تشک لبه دار ۶ تکه تترون با پلی گیم - سیسمونی آرین

 

مزیت های استفاده از تشک لبه دار:

·       خواباندن نوزاد در کنار خود

·       حفظ سلامت و ایمنی کامل نوزاد

·       حمل و نقل آسان

 

خواباندن نوزاد در کنار خود:

همان طور که می دانید نوزاد وقتی که تازه به دنیا می آید نیاز به رسیدگی بیشتری دارد چرا که وارد دنیای جدیدی شده و همه چیز برای او تازه و غریبه است. به همین علت است که معمولا مادران تمایل دارند حتی زمان خواب هم نوزاد را در کنار خود بگذارند، اما این کار ممکن است سلامتی کودک را به خطر بیندازد و ایمنی او را تهدید کند چون هنگام خواب ممکن است فشاری را ناخواسته به نوزاد وارد کنند و یا حتی موجب خفگی او نیز بشوند. به همین جهت تشک های لبه دار طراحی و ساخته شدند که شما بتوانید با خاطری آسوده نوزاد را روی تخت کنار خود، یا روی زمین و یا حتی روی تخت خود نوزاد قرار دهید و دیگر نگران چیزی نباشید.

 

حفظ سلامت و ایمنی نوزاد:

بعضی از نوزادان ممکن است هنگامی که خواب هستند غلت بزنند و جا به جا شوند. این جا به جایی گاهی اوقات بسیار خطرناک است چون این امکان وجود دارد که نوزاد راه تنفس خود را ببندد و دچار سندروم خفگی نوزاد شود. اما تشک های لبه دار با طراحی خاصی که دارند اجازه جا به جایی زیادی به نوزاد نمی دهند که اتفاق بدی برای او بیافتد.

 

حمل و نقل آسان:

تشک های لبه دار دستگیره یا بندی دارند که شما می توانید به راحتی آن را در دست گرفته و نوزاد را حمل کنید. از این تشک ها برای کار های خارج از منزل و یا حتی مسافرت نیز می توان استفاده کرد.

 

آیا تشک های گارد دار قابل شستشو هستند؟

تشک های برند های مختلف متفاوت از هم شسته می شوند. برخی از آنان با دست برخی دیگر با ماشین لباسشویی قابل شستشو هستند. برخی دیگر هم یک رویه دارند که این رویه به راحتی جدا شده و شسته می شود.

 

تشک گارد دار همان تشک لبه دار است؟

بله این دو تشک فقط در اسم با هم تفاوت دارند ولی کارایی آن ها یکسان است و فقط در یک سری مسائل کوچک مثل: ابعاد، رده سنی، کیفیت و قیمت تفاوت های کوچکی با هم دارند.

 

قیمت تشک های لبه دار چگونه گذاشته می شود؟

قیمت خرید تشک نوزاد در مدل های گارد دار بر اساس برند تولید کننده، کیفیت، ابعاد و رده سنی گذاشته می شوند.

 

آموزش سئو