بررسی مهم ترین کاربرد های استفاده از سرشیشه اونت

سرشیشه اونت – حال که شما در این صفحه و به دنبال اطلاعات کافی درباره ی سرشیشه های اونت هستید میتوانیم بگوییم که شما هم یکی از طرفداران این برند هستید و یا قصد این را دارید که برای اولین بار از این برند برای نوزاد عزیز خود استفاده کنید . به همین دلیل ما در این بخش به تعدادی از پرتکرار ترین سوالات درباره سرشیشه های اونت را پاسخ دادیم تا شما بتوانید بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشید. شیشه شیر اونت، سرشیشه و همچنین پستانک اونت از پرفروش ترین محصولات ابن برند هستند.

یک مزیت اقتصادی سر شیشه های اونت سازگاری تمام آن ها با شیشه شیر های نچرال اونت است. به این طریق شما می توانید یک شیشه شیرو سر شیشه های مختلف داشته باشید.

مزیت مفید سر شیشه های این برند فاقد هر گونه مواد مضر و BPA بودن آن ها است، چون این سر شیشه ها با تغذیه کودک سر و کار دارند نباید مواد مضر و BPA داشته باشند که سلامت کودک به خطر نیافتد.

مزیت دیگر سر شیشه های اونت شباهت زیادی است که به سینه مادر دارند. به این طریق نوزاد راحت تر می تواند آن را بپذیرد مخصوصا کودکانی که کمی حساس تر نیز هستند.

مورد مهم بعدی خاصیتی است که آنتی کولیک نامیده می شود. آنتی کولیک یعنی شیشه شیر طوری طراحی شود که اجازه ورود هوای اضافی به دهان و معده نوزاد را ندهد و به این طریق مانع از ایجاد کولیک معده و نفخ شکم گردد.

سوالات برخی کاربران در رابطه با سرشیشه اونت  كه از ما  پرسیده اند! البته این تنها به سرشیشه اونت ختم نمی شود، بلکه به تمامی سرشیشه شیر ها بر می گردد.

 

جدول سر شیشه و سن و قطره مورد نیاز به چه صورت است؟

شماره سر شیشه، سن نوزاد و قطره مورد نیاز برای او به ترتیب زیر دسته بندی می شود:

·       سر شیشه شماره ۱، از زمان تولد، یک قطره ای

·       سر شیشه شماره ۲، بالای یک ماهگی، دو قطره ای

·       سر شیشه شماره ۳، بالای سه ماهگی، جریان متغیر( قابل تنظیم جریان شیر)

·       سر شیشه شماره ۳ معمولی، بالای سه ماهگی، سه قطره ای

·       سر شیشه شماره ۴، بالای شش ماهگی، جریان غلیظ

·       سر شیشه شماره ۴ معمولی، بالای شش ماهگی، چهار قطره ای

شما فقط باید با توجه به سن نوزاد خود سر شیشه مورد نیاز او را انتخاب و تهیه کنید.

 

سر شیشه را چه زمانی عوض کنیم؟

اگر عواملی از جمله تغییر رنگ مثلا زرد شدن و یا پارگی هر چند کوچک مشاهده کردید باید سر شیشه را تعویض کنید. هر چقدر هم پارگی سر شیشه کوچک باشد باز هم ممکن است هنگام در نوبت بعدی پارگی بیشتر شده و موجب خفگی و صدمات جبران ناپذیری گردد.

بر اساس سنی که نوزاد دارد سر شیشه را عوض کنید، مثلا نگویید چون  خراب نشده پس با همان سر شیشه شماره یک به کودک سه ماهه خود شیر می دهم. این کار اشتباه است.

 

سر شیشه های نچرال اونت خاصیت ارتودنسی دارند؟

در گذشته سر شیشه های برند فیلیپس اونت هم به صورت کلاسیک تولید می شد که هیچ قابلیت کاربردی ای هم نداشت اما امروزه با پیشرفت جهان، شرکت فیلیپس اونت هم محصولات پیشرفته ای چون محصولات نچرال تولید می کند که دارای خاصیت آنتی کولیک و ارتودنسی هستند‌.

خاصیت ارتودنسی یعنی خاصیتی که اجازه تغییر شکل به لثه و فک را نمی دهد.

ایندکسر

آموزش سئو