عکس بالا، نمونه ای از باسکول تمام فلز صادراتی می باشد. بنابراین در خرید باسکول های جاده ای به نوع نصب آن ها دقت بیشتری داشته باشید. این دستگاه قابلیت انتخاب نوع سکه توسط کاربر را دارا می باشد . این نوع باسکول در انواع مختلفی ساخته می شوند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. کوپلر موقعیت : این نوع آرماتورها به صورت نر و ماده برای حالتی که هیچ یک از دو آرماتور قادر به حرکت نباشند، به کار میرود. کوپلر انتهایی: برای مواردی که امکان تامین طول مهاری در بتن از طریق ایجاد خم انتهایی وجود ندارد. بهتر است پیش از انجام جوش آرماتورهای اصلی، چند نمونه تهیه شده و تست خمش توسط خم هیدرولیک انجام گیرد. نمونهها توسط جک از محل جوش تا ۹۰ درجه خم میشوند، در صورتی که شکست یا ترکی در محل جوش فورجینگ به وجود نیاید، اتصال به خوبی انجام شده است. فقط برای میلگردهای گرم نورد شده با قطر ۶ تا ۳۶ میلیمتر مجاز است. اورلپ تنها برای میلگردهای با قطر کمتر از ۳۴ میلیمتر مجاز است. به کمک روی هم قرار دادن دو انتهای آرماتورهای فشاری (با قطر ۲۵ میلیمتر و بیشتر) قابل انجام و مجاز است. در سایر اعضا این مقدار به ۵ برابر قطر آرماتور کوچکتر محدود میشود.

باسکول محک ۱۵۰ کیلویی
طول نوار جوش دو رو نباید از ۵ برابر قطر میلگرد کوچکتر کمتر انتخاب شود. این فاصله در اعضای خمشی نباید بیشتر از یک پنجم طول پوشش لازم یا بیشتر از ۱۵ سانتیمتر باشد. در صورتی که از روشهای دیگر استفاده شود، در مصرف میلگرد ۱۵ درصد صرفه جویی میگردد. حکم b eak برای خروج از نزدیکترین حلقه استفاده میشود. برای روشن شدن باسکول و خروج از حالت آماده به کار مجددا کلید Ф را فشار دهید . کوپلر استاندارد : جهت اتصال آرماتورهایی با قطرهای برابر به کار میرود. باسکول های جاده ای با این که نوعی جدا از باسکول های سبک تر می باشند و کار برد مشخصی برای وسیله های سنگین تر دارند ، اما خود نیز به چند دسته تقسیم خواهند شد . گیوه دوز واحدهای حرفه ای در زمینه طراحی، تولید و آموزش صنایع دستی دارا می باشد. شرکت باسکول کسری نیز تمام انواع باسکول های جاده ای مانند باسکول 30 تنی، 20 تن و 10 تنی ذکر شده در بالا، تولید و به بازار ارائه می کند. باسکول آویز در صنعت باسکول سازی در سالهای اخیر رشد زیادی داشته و به صورت مداوم در حال پیشرفت و به روز رسانی می باشد ، در کارخانه ها این باسکول را بر روی جرثقیل نصب می نمایند از این رو به باسکول جرثقیل نیز معروف می باشد .

باسکول دیجیتال بی نظیر جالب است بدانید که انواع باسکول های صنعتی دیجیتال مخصوص جاده از نیسان کش یا وانت کش ۴ متری تا کامیون کش ۸ متری و تریلی کش ۱۶ متری، در مدت ۱ روز به همراه ارسال باسکول در سراسر ایران نصب می شوند. برای مثال کافیست لودسلهای ما دارای مقر ایده آل نباشند یا ممکن است لودسل ما به صورت قائم نصب نشده باشد و مقداری کج باسکول لودر نصب شده باشد. مجری ساخت باسکول توزین واگن باری و مسافری تولید کننده ی انواع باسکول با کیفیت بالا می باشد که با قیمت بسیار مناسب توسط سایت به فروش می رسد. از جمله تولید کنندگان باسکول دیجیتال هستند که انواع و اقسام باسکول ها را تولید و به بازار عرضه می نمایند. شاهنظری با اشاره به اینکه این پروژه در نوع خود پروژهای منحصر به فرد خواهد بود که میتواند الگویی برای مابقی افراد باشد، بیان کرد: میدان بار همدان در مساحتی به میزان 100 هزار مترمربع طراحی شده که 65 هزار مترمربع غرفههای عرضه کننده میوهوترهبار و مابقی فضاهای جنبی است.

کوپلر جوشی : با توجه به این که میلگردهای A3 جوشپذیر نیستند، برای وصله این میلگردها به یک صفحه فلزی از این نوع کوپلر استفاده میشود. کوپلر تبدیل : جهت اتصال دو آرماتور با قطرهای مختلف استفاده میشود. کوپلر پیچی : اگر امکان ایجاد رزوه وجود نداشته باشد، مانند کوتاه شدن ریشه آرماتورها در ستونها و دیوارهای برشی از این نوع کوپلر استفاده میکنند. معمولا در کنار شرح ویژگیهای یک باسکول در فروشگاه اینترنتی اسکیل قیمت باسکول هم نوشته شده است، اما در صورت موجود نبودن آن نوع از باسکول یا ثابت نبودن قیمتها و ثبت نشدن قیمت باسکول با ما تماس بگیرید تا از آخرین قیمت باسکول مورد نظرتان باخبر شوید. سطوح انتهای آرماتورها باید کاملاً گونیا بریده شوند و تماس دو انتها تا حد امکان کامل باشد. از بخش جوش شده که قطورترین قسمت است تا قطر اصلی آرماتور باید شیب ملایم و یکنواختی وجود داشته باشد. همچنین قطر دو آرماتوری که قرار است با جوش فورجینگ به هم وصله شوند، باید با یکدیگر متناسب باشد و نسبت سطح مقطع دو آرماتور وصلهشونده از یک و نیم بیشتر نشود.