آیا جراحی عوارض جانبی خاصی دارد؟

برخی از مردان نابارور دارای توده یا تورم در نزدیکی بیضهها، رشد پستان، اختلال در نعوظ و مشکلات تنفسی هستند. ممکن است به طور موقت پس از عمل در محل بخیهها دچار درد خفیف، تورم و کبودی شوید. اگر چه معمولا ژنیکوماستی وابسته به بلوغ خودش از بین میرود، در موارد نادر ممکن است همچنان ادامه یابد و نیاز به درمان داشته باشد. قبل از انجام عمل چه کارهایی باید انجام دهید؟ حداقل شش هفته قبل از جرحی مصرف سیگار را قطع کنید تا بهبودی بهتری حاصل شود. این عمل عوارضی جانبی نخواهد داشت و به طور معمول جای زخم در اطراف لبه و نوک پستان مدتی کوتاه باقی می ماند اما بهبودی فرد به طور کامل و دائمی حاصل می گردد. با این حال، علائم هشدار دهنده نادری وجود دارد. نظریههای بحثبرانگیزی در خصوص افزایش احتمال سرطان پروستات در اثر مصرف تستوسترون وجود دارد که البته توسط تحقیقات علمی هنوز به اثبات نرسیده است. همچنین شما باید احتمال وجود بیماریهای زمینهای- در خصوص پایین بودن هورمون تستوسترون- را بررسی نمایید. اضافه وزن و چاقی، دیابت (بیماری قند بالا)، بیماریهای تیروئید، پوکی استخوان در سنین پایین تر، پوسیدگی دندانها و افزایش خطر برخی تومورها (مانند پستان).

در صورت یافتن اسپرم میتوان آن را منجمد نمود و برای لقاح خارج رحمی یا ICSI به کار برد. برای این کار بهتر است نمونه در دست نگه داری شود یا به بدن متصل باشد که دمای نمونه بالا یا پایین نیاید. جواب: به محض اتمام عمل جراحی خواهید دید که سینه ی شما تقریبا صاف شده و دیگر بزرگ نیست و پوست خالی و شل است.دکتر جهانگیر تقی پور توصیه می کند که به محض اتمام عمل جراحی گن مناسبی پوشیده شود که این گن مناسب باید برای دو هفته بعد از عمل جراحی در صورت امکان به طور شبانه روز پوشیده باشد و حتی بعد از این مدت دو هفته در کسانی که پوست نازک و شل دارند و افراد ساخورده بپوشیدن گن حداقل در شب ها برای چهار هفته ی دیگر ادامه دهند قابل ذکر است که کارخانه ی شرکت سازنده دستگاه ویزر (سوند سرجیکال) در امریکا توصیه می کند که بعد از استفاده از ویزر برای عمل کوچک کردن سینه مردان از گن فقط برای دو هفته استفاده شود. در اغلب موارد 2 یا 3 نمونه اسپرموگرام طی مدت زمان چند هفته ارزیابی کافی از اسپرماتووژنز پایه را به دست می دهد. استروئیدهای آنابولیک که در ورزشکاران بهمنظور افزایش عملکرد ورزشی استفاده میشود.

صحبت کردن با مردان مبتلا به ژنیکوماستی که تحت درمان قرارگرفتهاند، میتواند کمک مفیدی برای شما باشد، شما با شرایط درمان و نحوه آن آشنا خواهید شد. صحبت کردن با پزشک در مورد گزینههای درمان، میتواند سطح سلامت بدن شما را ارتقاء دهد. بهطورمعمول، تولید هورمونهای مردانه در مردان بسیار بیشتر از تولید هورمونهای زنانه است. برای جلوگیری از رشد سینه مردانه چه باید کرد؟ جراحی کوچک کردن پستان مردانه در مراکز جراحی معتبر و با استفاده از بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی انجام میشود. به همین دلیل بسیاری از مردان مسن سعی میکنند، با جایگزین کردن هورمون تستوسترون به درمان خود بپردازند. توصیه ی اکید طب سنتی به منظور کنترل وزن و کاهش چربی سینه ، در جهت کاهش اندازه ی آن، این است که در روز حتماً 3وعده غذای اصلی را میل کنید و برای کاهش پرخوری حتما 2 میان وعده در برنامه روزانه خود بگنجانید. به نظر میرسد بهترین شیوه درمانی در میان گزینههای دیگر درمان ژنیکوماستی، جایگزین کردن طبیعی هورمونها باشد.

همچنین با صحبت کردن با پزشک خود، نگرانیهای شما در این مورد میتواند کاهش یابد. با این حال، فرد باید برای گزینههای کامل درمانی و تأیید هر دارویی به پزشک خود مراجعه کنید. • اگر احساس درد یا سنگینی در کشاله ران خود دارید، باید به پزشک مراجعه کنید. آن را به آرامی بپیچید و ببینید آیا احساس درد و ناراحتی میکنید یا خیر. آیا عکس های قبل و بعد از عمل مرتبط با روش من موجود است؟ برای اینکه بفهمید آیا ناباروری در همسرتان یا خودتان دارید، باید عوامل خطر خود را بررسی کنید، وضعیت جسمی خود را بررسی کنید و در مورد گزینههای آزمایش باروری از پزشک خود بپرسید. تشخیص ناباروری مردان پس از آزمایش هر دو شریک زندگی و یافتن مشکل باروری در مردان اتفاق میافتد. حرکت پیشرونده اسپرم : اسپرم هایی که در حلقه های بزرگ و راست شنا می کنند. اسپرم ها باید با یک حرکت سریع و به صورت پیشرونده حرکت کنند اگر به هر علتی این سرعت کند شود و اسپرم فاقد حرکت باشد به عنوان اسپرم غیر نرمال شناسایی می شوند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از حجامت ژنیکوماستی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

آموزش سئو