آموزش سئو ⭐️ آموزش رایگان سئو ⭐️ آموزش ویدئویی سئو ⭐️سئو شو

هم چنین این دوره باعث میشود تا دانش پژوهان بتوانند سوالات و ابهامات خود را با جناب آقای شیرازی در میان گذاشته و دوره به صورت کاملا یک طرفه برگزار نشود. در واقع فیچر اسنیپت یک پاسخ کوتاه و مستقیم برای سوالات کاربران است. این خزندهی هوشمند قادر است محتواهای جدید را در سایت شما پیدا کند. زیرا مدیران گوگل اعلام کرده بودند که گوگل برای جلب رضایت کاربران قصد دارد سایتهایی که از طریق فیچر اسنیپت رتبهی بالایی را کسب کردهاند، حذف کند. زیرا ممکن است کاربران اصطلاحات مترادف کلمه کلیدی شما را استفاده کنند. البته در کنار تولید محتوا تحقیقات کلمات کلیدی هم اهمیت زیادی دارد. پست مهمان به پستی گفته می شود که اورجینال باشد (از جایی کپی نشده باشد) ما این را در سایت مقصد قرار می دهیم و در آن لینک به سایت خودمان می گذاریم. ما در این بخش تصمیم داریم شما را با برخی از نکاتی که میتوانید با استفاده از آنها محتوای مناسبی را در جهت انتشار در سایت خود منتشر کنید؛ آشنا کنیم؛ بنابراین اگر به دنبال راه و شیوهای هستید که با استفاده از آن بتوانید یک محتوای مناسب و ایده ال را داشته باشید، در ادامه ما را همراهی کنید.

با استفاده از دو ابزار GTMetrix و Google’s PageSpeed Insights، شما می توانید سرعت سایت خود را بررسی کنید و ایرادات آن را پیدا کرده و برطرف کنید. اگر میخواهید سایت شما جزء پیشنهادهای اول گوگل به کاربرها باشد خوب است این مطلب را تا انتها بخوانید تا با شناخت ویژگیهای شخصیتی الگوریتمها به شناخت غول گوگل، نزدیکتر شوید. در انتهای دوره سئو سایت دو کارگاه ۶ ساعته بصورت عملی و پروژه محور تعریف شده که به هر دانشجو یک سایت برای بهینه سازی سایت تحویل داده می شود که باید تمامی نکاتی که در کلاس اموزش سئو به آن پرداخته شده را روی آن پیاده کنند و به مانندیک پروژه سئو واقعی با آن رفتار می شود که ممکن است با آن در بازار کار برخورد داشته باشند تا یک رزومه مناسب برای ورود به بازار سیو شود . معنی که این عبارت دارد را میتوان اینگونه بیان کرد که سئو در واقع نقش بسزایی در بهینه سازی موتور جست و جو دارد و این موضوع باعث میشود محتواهایی که سئو هستند در موتورهای جست و جو به عنوان انتخاب اول به نمایش گذاشته شوند. شما از طریق این کدها، اطلاعات مفیدی در مورد صفحات سایت خود را به موتورهای جستجو میدهید.

پس تا حد ممکن URL خود را کوتاه انتخاب کنید در عین حالی که URL معنادار نیز باشد. در ایران بسیاری از سایتها بدون حساب، لینک سایتهای رقیب را در سایت خود قرار نمیدهند. به این موضوع توجه نمایید که یک محتوای غنی فقط متن و نوشته نیست، بلکه حتما سعی کنید تصاویر مربوطه را نیز به تعداد مورد نیاز در محتوای خود بگنجانید. سئو معنایی یعنی زمانی که شما گزینه خرید ساندویچ را جستجو میکنید گوگل متوجه گرسنگی شما میشود، این موضوع باعث شد تا تولید کنندگان محتوا نیز محتوای خود را تغییر دهند و به جای استفاده زیاد از کلمات کلیدی در متن یا اصلاحا همان کیوورد استافینگ از کلمات مفهومی و مرتبط با کلمه هدفشون استفاده کنند. کلمه کلیدی به 1 کلمه یا چند کلمه به هم پیوسته گفته میشود که کاربران برای رسیدن به سایت های مورد نظرشان آن را تایپ مینمایند. سپس از آنها میخواهید تا آن مقاله را به وب سایت شما لینک دهند. در گذشته بسیاری از سئوکارها هر کلمهی مرتبطی که در محتوا مشاهده میکردند، آن را به سایر صفحات پیوند میدادند. در حقیقت با نصب کردن SSL بر روی سرور در آدرس وب سایت خود تغییراتی را مشاهده مینمایید.به این معنا که پروتکل HTTP تبدیل به پروتکل HTTPs خواهد شد.

کافیست آدرس سایت را وارد کرده و بر روی ANALYZE کلیک کنید و نتیجه را ببینید. به خاطر داشته باشید، عوامل زیادی بر رتبه سئوی شما تاثیرگذار هستند، اما مهمترین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که آیا محتوای شما برای مخاطب هدفتان ارزشمند و و از نظر آنها مرتبط هست یا خیر. فراموش نکنید که برای کار کردن بر روی سئو سایت و آموزش سئو، به یکی از این ابزارها نیاز پیدا خواهید کرد. یکی دیگر از تکنیکهای مهم در دوره آموزش سئو مربوط به اسکیما (schema) و کدهای نشانهگذاری است. در واقع یکی از تکنیکهای مهم در اموزش کامل سئو (Complete SEO training) دریافت لینک خارجی است. کیفیت محتواهای تولید شده تاثیر زیادی در افزایش تعداد بازدیدهای سایت و قرار گرفتن صفحات در SERP دارد. کدهای اسکیما بین صفحات سایت و محتواها قرار میگیرند. از سوی دیگر، تازگی محتواها نیز اهمیت زیادی دارد. این روش باعث قرار گرفتن مجموعهای از محتواها در یک صفحهی کتگوری میشود.

ایندکسر

آموزش سئو