آموزش دریافت شماره شبا بانک ملت

تمامي اين داده ها در شبا وجود دارد . از این رو در تمام بانک های کشور تا دی ماه سال جاری تمام رمزهای دوم حذف و غیر فعال خواهند شد و مشتریان بانک های مختلف کشور نیز طبق گفته ها و شنیده ها تا دی ماه سال جاری از این خدمات استفاده خواهند کرد که در راستای این خدمات، جرائم سایبری به بیشترین میزان ممکن کاهش پیدا خواهد کرد و احتمال خالی شدن حساب بانکی توسط این دسته از افراد تک رقمی و یا کاملا محال می باشد. کلاهبرداری اینترنتی یکی از مسائل مهم در سطح کشور می باشد که در سال های اخیر با گزارش های متفاوتی در این زمینه روبرو شدیم که برخی جرائم واقعا هولناک و شوکه کننده بودند و فرد سودجو تنها و تنها با ساخت یک درگاه عادی اما در عین حال جعلی و تقلبی می توانند تمام اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی را در دستان خود بگیرند!

شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار «شبا» نامیده میشود، شمارهای است 24 رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص میکند.آشنایان و طرفهای تجاری شما با استفاده از «شبا» میتوانند بدون نیاز به ذکر نام بانک، نام یا کد شعبه، نوع حساب و اطلاعات نظیر آن، بصورت الکترونیکی وجه برایتان حواله کنند. 12- همچنین شما می توانید محدوده تراکنش را نیز مشخص کنید و یک رمز پویا یا یکبار مصرف را نسبت به سقف تراکنش مشخص شده توسط خودتان را دریافت کنید. شما همچنین میتوانید با وارد کردن شماره حساب در همین سایت، نسبت به گرفتن شماره شبا بانک ملی اقدام کنید. این گونه است که مشتریان بانک ملت دیگر از مراجعه به خودپرداز، سایت، شعبه، پیامک کردن و … برای دریافت شماره شبا بانک ملت نیز درست به همین ترتیبی که در بالا ذکر شد، عمل خواهیم نمود. اما شماره شبا چیست؟

در حال حاضر دریافت شماره حساب بانک صادرات از وبسایت این بانک امکانپذیر نیست، اما اگر قبلاً شماره حساب خود را از بانک دریافت کردهاید، قادر خواهید بود تا شماره شبا 26 رقمی حساب خود را نیز از وبسایت رسمی بانک دریافت کنید. آخرین گزینه که اولین گزینه از سمت چپ می باشد، مربوط به خروج از همراه بانک ملت می باشد که اگر تصمیم به خروج داشته باشید باید بر روی این گزینه کلیک کنید و در صورت اطمینان گزینه بلی را انتخاب و در غیر اینصورت گزینه خیر را انتخاب کنید. برای استفاده از این امکان و همچنین اطمینان از نام صاحب حساب و فعال بودن حساب، عضو «رده» شوید و در پروفایلتان به سادگی شماره شبا بگیرید. این سامانه گواهی نامه”امنیت بین المللی”(SSL) دریافت کرده است که به مراجعه کنندگان اطمینان خاطر می بخشد تا در محیطی امن کارهای بانکی خود را بدون صرف زمان و هزینه مالی با آرامش و آسانی به انجام برسانند.

5- پیغامی را در یافت خواهید کرد که در آن نوشته شده است یک پیامک برای شما ارسال خواهد شد. در مرحله آخر نیز، ابتدا نوع حساب خود را انتخاب، سپس شماره حساب را در محل مربوطه وارد کرده و در آخرین قسمت کد امنیتی که به شکل یک تصویر در همانجا نمایش داده شده را تایپ می کنیم. در صفحه بعد، گزینه دریافت شماره شبا را انتخاب می کنیم. برای بدست آوردن شماره حساب ملت خود میتوانید از خودپرداز موجودی بگیرید. ابتدا به نزدیک ترین شعبه بانک ملت مراجعه کنید و کارت خود را وارد دستگاه خودپرداز کنید. اما اصلی ترین قابلیت های همراه بانک ملت، موارد ذیل است که ما تصمیم گرفتیم از راست به چپ به شما این قابلیت ها را آموزش دهیم. آیا می توان از سایر بانک ها به حساب های بانک ملت از طریق ساتنا انتقال وجه داد؟ برای انتقال وجه به شماره حساب یا شماره کارت، می توانید گزینه حواله بانکی را انتخاب کنید که می توانید شرح مبدا و شرح مقصد و مبلغ را وارد کنید.

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید