Wuhan Lab Had 3 Live Bat Coronaviruses, None Matched COVID-19: Report

ووهان موسسه ویروس شناسی بوده است, تحقیق در مورد خفاش coronaviruses از سال 2004. (فایل)

پکن:

چینی ویروس شناسی موسسه در شهرستان که در آن COVID-19 اول پدید آمده است سه گونه از خفاش coronavirus در سایت اما هیچ یک مسابقه جدید سرایت wreaking هرج و مرج در سراسر جهان را به خود مدیر گفته است.

دانشمندان فکر می کنم COVID-19 — که برای اولین بار پدید آمده در ووهان و کشته شدن برخی از 340,000 نفر در سراسر جهان — سرچشمه در خفاش و می تواند منتقل شده است به مردم از طریق یکی دیگر از پستانداران.

اما مدیر ووهان موسسه ویروس شناسی گفت: شبکه دولتی CGTN که ادعا می کند ساخته شده توسط ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران که این ویروس می تواند به بیرون درز کرده اند از این تسهیلات شدند “خالص ساخت”.

در این مصاحبه فیلم برداری در مارس 13 اما پخش شنبه شب وانگ Yanyi گفت: مرکز “جدا شده و به دست آمده برخی از coronaviruses از خفاش ها.”

“در حال حاضر ما سه گونه از ویروس زنده… اما خود کمترین شباهت به SARS-CoV-2 تنها می رسد 79.8 درصد,” او گفت: با اشاره به کروناویروس فشار است که باعث COVID-19.

یکی از تیم های تحقیقاتی به رهبری پروفسور شیعه Zhengli شده است تحقیق در مورد خفاش coronaviruses از سال 2004 و با تمرکز بر “منبع ردیابی سارس” فشار پشت یکی دیگر از ویروس شیوع نزدیک به دو دهه پیش است.

“ما می دانیم که کل ژنوم SARS-CoV-2 تنها 80 درصد شبیه به سارس. این یک تفاوت آشکار” او گفت:.

“پس در استاد شیعه گذشته تحقیقات آنها نمی توجه به این ویروس ها هستند که کمتر شبیه به ویروس سارس.”

توطئه شایعاتی است که ایمنی زیستی آزمایشگاه بود که در شیوع swirled آنلاین برای ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo آورده نظریه به جریان اصلی با این ادعا که وجود دارد این است که شواهد پاتوژن آمد از موسسه.

آزمایشگاه داد و گفت: دریافت نمونه آن ویروس ناشناخته در دسامبر 30, مشخص, ویروسی در ژنوم توالی در ژانویه 2 و اطلاعات ارائه شده در این پاتوژن به این که در ژانویه 11.

وانگ گفت: در مصاحبه ای که قبل از آن دریافت نمونه در ماه دسامبر تیم خود را به حال هرگز “مواجه می شوند تحقیق و یا نگه داشته است. virus.”

“در واقع مثل هر کس دیگری ما حتی نمی دانند این ویروس وجود داشته است,” او گفت:. “چگونه می تواند از آن به بیرون درز کرده اند از آزمایشگاه ما هنگامی که ما تا به حال هرگز آن را؟”

سازمان بهداشت جهانی گفت: واشنگتن در حال ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از این “نظری” ادعا می کند.

در مصاحبه با علمی آمریکا, شیعه گفت: SARS-CoV-2 ژنوم توالی مطابقت ندارد هر گونه از خفاش coronaviruses او آزمایشگاهی قبلا جمع آوری شده و مورد بررسی قرار گرفت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de