'Uniform Policy Needed' On Migrants' Travel: Supreme Court To Centre

Coronavirus: این مرکز گفت: 91 لاخ مهاجران منتقل شده اند به کشورهای خود را

دهلی نو:

وضعیت اسفبار مهاجران سفر در قطار ویژه واضح تر شدن روز به روز با تکرار گزارش از گرسنگی و خستگی و مرگ و میر دیوان عالی کشور امروز صورت گرفت تا این موضوع و خواسته برخی از سوالات سخت در مورد آنچه در مرکز و ایالات متحده انجام داده اند برای کمک به مردم است. وکیل عمومی Tushar مهتا بود که به نمایندگی از مرکز رو حداقل 50 سوال از سه قاضی نیمکت که درگیر مواد غذایی, بودجه پناهگاه و کل تدارکات حمل و نقل است.

پس از شرح یک سری از اعداد — قطار اجرا مهاجران منتقل می شود و وعده های غذایی ارائه شده — این مرکز گفت: “تعداد زیادی از مراحل گرفته شده توسط دولت و دیوان عالی کشور به طور کامل راضی در مورد آن قبلا”.

دادگاه بالا که در اوایل شنوایی حال سوال چگونه می تواند “متوقف کردن مردم از خواب در قطار آهنگ” گرفته بود تا این موضوع را زیر سوال بیش از آن امتناع به عمل در بحران و قوی دیدگاه توسط دادگاههای عالی مدرس و آندرا پرادش است.

امروز این مرکز نیز گفت: دادگاه اجازه نمی دهد “پیامبران رستاخیز” آن را یک “پلت فرم سیاسی سخنرانی… کسانی که می خواهند به شنیده می شود اجازه دهید آنها را در فایل گواهی حسن چه سهم خود را به مهاجران”.

بیش از روز گذشته یک سری از موارد گزارش شده از گرسنه و ناامید مهاجران غارت foodcarts مختلف در ایستگاه های راه آهن. چندین مهاجران کشته شده اند و حال در قطار بدون آب و غذا در حرارت بسیار گرم. دیروز, تصویری دلخراش از یک کودک تلاش خود را از خواب بیدار مادر مرده ویروسی رفته بود.

دادگاه امروز گفت: مشکل عمده این است که “حمل و نقل مهاجران و ارائه آنها را مواد غذایی”.

“اولین مشکل این است که حمل و نقل است. آنها در حال انتظار برای هفته ها و حتی پس از ثبت نام. هستند این افراد خواسته شده به پرداختن به هر گونه پول در هر مرحله ؟ چگونه است که دولت با پرداخت” قضات مورد سوال است. “قبول کنیم که آن را نمی ممکن است برای حمل و نقل همه در همان زمان. اما مواد غذایی و سرپناه باید داده شود تا آنها می توانید حمل و نقل” دادگاه گفت.

تماس با وضعیت “بی سابقه” دولت گفت: حدود 91 لاخ مهاجران منتقل شده اند به کشورهای خود را از قطار ویژه خدمات آغاز شده بود در تاریخ 1 مه.

بیش از روز گذشته راه آهن فراهم کرده است 84 لاخ وعده های غذایی به آنها گفت:, و اضافه کرد که آن را نمی خواهد متوقف کردن تلاش های خود و یا قطار خدمات “تا حتی یک مهاجر باقی می ماند”.

روز دوشنبه دادگاه گفت: وجود داشته است کاستی و لغزش در بخشی از هر دو مرکزی و دولت های ایالتی.

کارگردانی تمام متحده و مرکز به ارائه امداد بلافاصله به رشته مهاجران دادگاه گفت که آنها باید فایل خود گواهی حسن در اقدام به ارائه کمک به آنها.

یک میزبان از دادخواست واصل شده است, در این موضوع تا کنون که شامل درخواست از کنگره و فعال Medha Patkar که برای خانههای امن برای مهاجران. مواد غذایی و یکنواخت فروش بلیط پلت فرم.

در طول چند هفته گذشته مهاجر قطار را تبدیل به یک منطقه بزرگ از تمرکز سیاسی به عنوان جمعیت ریخت و خارج از ایستگاه قطار در بمبئی اما قادر به گرفتن یک قطار. مرکز و ماهاراشترا دولت را سرزنش یکدیگر برای این وضعیت است.

در ضمن با ثبت نام و فروش بلیط سیستمی که احسان با اشکالات و مدارک هزاران نفر از مهاجران را گرفتند به این جاده توسط حمل و نقل غیر قانونی و یا با پا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de