Trump Hits Back At Twitter After It Calls His Tweets ''Unsubstantiated'

توییتر به طور کامل خفقان رایگان سخنرانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: (فایل)

سان فرانسیسکو:

توییتر با برچسب دو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی “بی اساس” و او را متهم کرد از ادعاهای دروغین سه شنبه برای اولین بار در این شبکه اجتماعی که به مدت طولانی در برابر تماس به سرزنش رئیس جمهور ایالات متحده بیش از حقیقت هجوم پست.

این حرکت جلب خشمگین پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن است که با استفاده از پلت فرم به متهم توییتر از “دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.”

“توییتر به طور کامل سرکوب آزادی بیان و من به عنوان رئیس جمهور نمی خواهد اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد!” او در توئیتر خود نوشت.

رسانه های اجتماعی غول هدفمند دو توییتهایی رئیس جمهور ارسال شده در روز سه شنبه که در آن او ادعا بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به تقلب و “تقلب در انتخابات”.

در زیر توییت, توییتر ارسال شده یک لینک که به عنوان خوانده شده “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” و که در زمان کاربران را به اطلاع تماس با ادعای “بی اساس” با استناد به گزارش ایسنا واشنگتن پست و دیگر رسانه ها.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به “تقلب در انتخابات” ، ” توجه به مخالفت.

“اما واقعیت-چکرز می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در برگه مرتبط به تقلب انتخابات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف گمراه کننده توییتهایی در کالیفرنیا رقیب دروغ است که هر کسی در زندگی دولت خواهد بود ارسال برگه های رای که در واقع آنها تنها به ثبت نام رای دهندگان با توجه به اطلاع قبلی.

رئیس جمهور به مدت طولانی با استفاده از توییتر به عنوان یک پلت فرم به گسترش سوء استفاده از تئوری های توطئه اطلاعات نادرست و توهین به 80 میلیون پیروان.

برای سال ها قبل از انتخاب شدن در سال 2016 او ساخته شده سیاسی خود را با نام تجاری با حمایت از “birther” دروغ است که باراک اوباما در آمریکا و اولین رئیس جمهور سیاه بود نه متولد شده در ایالات متحده بود و بنابراین واجد شرایط به رئیس جمهور بود.

و در روز سه شنبه او مشتعل طوفان با اقدام به ترور شخصیت از MSNBC میزبان جو Scarborough با انتشار شایعه بی اساس او به قتل یک مشاور.

توییتر شاید از ترس برخورد با یکی از تاثیر گذار ترین کاربران قبلا برگزار شد در برابر تماس به عمل است.

توییت در سوال نقض اخیرا گسترش توییتر سیاست با توجه به سن فرانسیسکو-بر اساس شرکت است.

“در خدمت گفتگو عمومی هدف ما این است به آن را آسان برای پیدا کردن اطلاعات معتبر در توییتر و برای محدود کردن گسترش مضر و گمراه کننده محتوا” سر از سایت یکپارچگی Yoel راث و جهانی سیاست عمومی مدیر نیک ترشی گفت: زمانی که این تغییر اعلام شد.

“باطل دروغ”

توییتر تصمیم می آید را به عنوان برگ برنده در حال حاضر رو به ما فاجعه اقتصادی و 100000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و همچنین غرق گشتند سنجی دریافت طوفان از واکنش بیش از هل دادن او از اسکاربورو تئوری توطئه.

این شواهد کاملا رایگان داستان ادعا می کند که Scarborough کشته شدن یک زن او داشتن رابطه با در سال 2001 زمانی که او یک جمهوری خواه کنگره و او یکی از کارکنان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند بیش از آخر هفته. روز سه شنبه او در آن دوباره به tweeting: “افتتاح یک مورد سرد در برابر جو روانی اسکاربورو”.

“بسیاری پاسخ داده نشده & آشکار سوالات, اما من نمی خواهد آنها را در حال حاضر! اجرای قانون در نهایت خواهد شد؟,” او نوشت.

مرحوم زن لری Klausutis داشت توسط محققان به اند و پس از هدف قرار دادن سر خود را در یک سقوط در سکربروق را موجب شده توسط یک ریتم غیر طبیعی قلب.

Scarborough رفت و تبدیل به یک رسانه برجسته شخصیت به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن است و شرکت میزبان از صبح جو نشان می دهد در MSNBC با همسر خود میکا برژینسکی که تهمت تماس “کم I. Q. دیوانه میکا.”

Klausutis’, مرد زن مرده, تیموتی Klausutis نوشت: به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی شفاعت با او به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن “باطل دروغ است.”

“من از شما درخواست برای دخالت در این مثال به این دلیل که رئیس جمهور ایالات متحده گرفته شده است چیزی که به او تعلق ندارد — حافظه من مرده و انحرافی در آن برای درک سیاسی به دست آوردن” او در نامه ای نوشت: منتشر شده توسط نیویورک تایمز.

وقتی پرسیده شد که در مورد این نامه مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران کاخ سفید: “من مطمئن هستم که در نهایت آنها می خواهند برای رسیدن به پایین از آن و آن را بسیار جدی وضعیت است.”

وی افزود: “همانطور که می دانید هیچ اساسنامه محدودیت ها.”

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت: در طول سی ان ان مصاحبه در روز سه شنبه که توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید گفت این درست نیست” هنگامی که اظهارات گمراه کننده در حال پخش.

در مورد خرید اینترنتی از Scarborough, توییت, توییتر گفت: “ما عمیقا متاسفم در مورد درد این اظهارات و توجه آنها در حال طراحی هستند و باعث خانواده است.”

“ما در حال کار برای گسترش محصول موجود امکانات و سیاست های, بنابراین ما می تواند به طور موثر تر آدرس چیزهایی مانند این رفتن به جلو و ما امیدواریم که این تغییرات در محل زودی.”

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de