حرفه ای طراحی خانه دارای استخوان است که تاریخ را به سال 1939 اما آن بیرون معاصر استعداد. خانه سینه توسط سخاوتمندانه به اندازه ایوان جلو. گام در داخل به استقبال بزرگ فضاهای زندگی—در یک طرف یک روح در اتاق نشیمن باز می شود به منطقه ناهار خوری و از طرف دیگر یک شیک اطاق نشیمن با شومینه و فضا برای پیانو منجر به فک انداختن آشپزخانه.

در علاوه بر این به یک ملاحظه جزیره و فراوانی از کابینت آشپزخانه ارائه می دهد یک یخچال شراب و نوشیدنی, نوار, مترو, کاشی, احتیاج نورپردازی و دو درب به حیاط خلوت. این حصار-در حیاط خلوت در ضمن به نظر می رسد می تواند محل مناسبی برای گذراندن یک تابستان در خانه—وجود یک استخر و وان آب داغ یک طبقه با اتاق ناهار خوری مجموعه و ایوان تحت پوشش برای خواندن در سایه.

وقتی که می آید زمان برای باز کردن از پیچ در داخل خانه نیز ارائه می دهد دو اتاق خواب استاد با آبگرم مانند حمام ensuite. به پایان رسید زیرزمین است گیلاس در بالا با امکانات بی پایان برای تبدیل به یک خانه, جای بدنسازی, اتاق بازی, اتاق, و بیشتر.

آیا شما در خانه شکار و یا فقط نوع از کسی که دوست دارد مرور لیست املاک و مستغلات حتی زمانی که شما در بازار برای یک خانه جدید ؟ ملک له یک ستون که در آن ما از ویژگی های واقعی لیست املاک و مستغلات است که می توانید آپارتمان درمانی مهر و موم از تصویب در رابطه با سبک (ما انجام نداده بازرسی خانه و یا هر چیزی پس ما را شکایت نیست). می دانم یک خانه بزرگ در بازار ؟ ایمیل لیست به repitches@apartmenttherapy.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im