ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من افتخار گیاه پدر و مادر, اما من یک راز کوچک: برخی از دوستان سبز در واقع faux. مطمئن شوید که هیچ چیز در مقایسه با رضایت خود monstera جدید توسعه fenestrations یا کشف است که خود را از درخت مرکبات در نهایت تولید یک لیمو. اما نیز وجود دارد چیزی است که به توان گفت برای اضافه کردن چند قطعه به مخلوط که نیازی به آبیاری repotting و تمام است که موسیقی جاز به خصوص اگر گیاهان در گیاهان است که زیبایی خود را.

پس چگونه دقیقا شما ترکیب faux گیاهان به فضا وجود دارد یک روش خاص شما باید به سبک آنها را در کنار آنهایی که واقعی? “با گیاهان زندگی می کنند وجود دارد هیچ قانون تنظیم زمانی که آن را می آید به تزئینات [با faux آنهایی که] تنها یک هزار فرصت می گوید:” ارین مارینو از طوفان یا گرداب شدید. بهتر است faux گیاهان بدیهی است که نمی نیاز به هر گونه نور خورشید پس از قرار دادن فرصت های سراسر خانه خود را واقعا بی پایان هستند—هر چند قرار دادن گیاه در پنجره اتاق می تواند به سادگی مرده از آن phoniness. که گفت: شما واقعا می تواند در هر جهت شما را انتخاب کنید, اما این نکات کمک خواهد کرد که شما ترکیب واقعی و جعلی گیاهان با اعتماد بنفس.

مخلوط Faux گیاهان با آنهایی که واقعی

آن را ممکن است به نظر می رسد counterintuitive اما کلید ساخت faux گیاهان نگاه واقعی است و مخلوط کردن آنها با گیاهان زندگی می کنند شما در حال حاضر. این را حفظ خواهد کرد “نگاه تازه و اهل تفریح و بازی” مارینو یادداشت ها. “این نیز کمک خواهد کرد که ایجاد این نقاط که در آن شما با استفاده از faux تنها می توان یک قفسه بالا یا گوشه ای تاریک—به نظر می رسد طبیعی و ارگانیک و کمتر در خارج از محل در درون خود بیشتر طرح تزئینات.”

نگران پتانسیل گیاه-whisperers شاهد حق خود را از طریق راه اندازی ؟ “اگر شما قادر به استفاده از faux گیاهان است که مشابه نور و مراقبت های مورد نیاز به گیاهان زنده آنها گروه بندی می شوند با حتی بهتر” مارینو نشان می دهد. یکی دیگر از نکته? نمی ارزان خود را روی سینه ی جعلی, گیاهان, اگر ممکن است—به ویژه هنگامی که می آید به بزرگتر و برجسته تر قطعات. قانع کننده تقلبی می تواند یک عمر گذشته, پس, آن را به ارزش سرمایه گذاری در چیزی است که ساخته شده از مواد با کیفیت. اگر شما گیر در یک معامله در بودجه گیاه نوزاد که به نظر می رسد کمی plasticky هر چند نگران نباشید. توان استراتژیک در مورد قرار دادن آن: آن کمتر از قانع کننده برگ قابل توجهی کمتر خواهد بود و در قفسه بالا بلند قفسه کتاب ،

چوب به یک سبک زمینی

پایه را faux گیاهان به فروش می رسد در همان کشاورزان به عنوان آنها زنده هستند. “این یک متفکر انتخاب به عنوان ما می خواست ما faux گیاهان برای تبدیل شدن به یک همیشه سبز ارائه و احساس نمی مانند” زشت اندر,'” می گوید مارینو. پس چرا انطباق با این فلسفه در خانه خود را بدون در نظر گرفتن که در آن شما نمره خود را تقلبی? “نه تنها نگه داشتن خود را زنده و مصنوعی گیاهان در ظروف مشابه کمک خود را faux گیاهان نگاه جلا تر اما این باعث افزایش احتمال آنها ظاهر می شود واقعی” می افزاید: Marino. “اگر شما خود را به گیاهان مصنوعی همان عشق شما واقعی خود را آنهایی که از نظر ارائه آنها را زیبا و هماهنگ در فضای خود را.”

اگر شما واقعا می خواهید برای رفتن مایل اضافی شما حتی می توانید اضافه کردن یک لایه از املاک و خاک و خزه یا گلدان پر به بالای خود را تقلبی’ کشاورزان. این زیبایی انتخاب ممکن است نیاز به کمی رسیدگی هر چند که در ذهن نگه دارید. نترس به آرامی نیشگون گرفتن و کشیدن و یا کمی خم قرار دادن چند برگ یا ساقه به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید بدون آسیب رساندن به آنها. این می تواند کمک به جعلی نگاه کمی کمتر.

وقتی که می آید به جعلی گیاهان وجود دارد بدون نیاز به شروع به کوچک! در واقع رفتن بزرگتر در واقع می تواند بهتر از توجهی faux قطعه می تواند لنگر فضایی خود را و خدمت به عنوان یک چارچوب برای اضافه کردن در و یادگیری به درستی برای مراقبت—کوچکتر گیاهان زندگی می کنند. “اگر شما می خواهم به تغییر همه چیز را در به طور منظم و یا یک نام تجاری جدید کارخانه پدر و مادر, شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در بزرگتر faux گیاهان” مارینو توصیه می کند. “سپس au طبیعی خود را با کوچکتر گیاهان گلدانی که کمتر گران تر و آسان تر برای تغییر و حرکت در اطراف.”

بله جعلی گیاهان نیست زندگی موجودات زنده, اما آنها هنوز هم نیاز به یک کمی از عشق به ماندن در شکل نوک بالا است. “فقط مانند گیاهان زنده faux گیاهان می تواند جمع آوری گرد و غبار می گوید:” مارینو. “پاک کردن faux برگ را در مورد یک بار در ماه به نگه داشتن آنها به دنبال خوب و سالم است.” اما همه در همه, مراقبت از این بچه ها نیست و شامل بسیاری از گریس آرنج!

انتخاب خوبی جعلی گیاه ممکن است کمی زمان بیشتری برای خرید یک واقعی. اما با این راهنمایی شما خواهید بود قادر به کار کردن گیاهان مصنوعی یکپارچه به راه اندازی خود را و هیچ کس خواهد بود عاقل تر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de