اگر شما از چرم گاومیش تاریخ یا یک میراث فن شما ممکن است در حال حاضر می دانیم که ما در حال حاضر در وسط ملی حفظ ماه (با نام مستعار حفظ تاریخی ماه). گذشته سال 47 تاریخی جوامع و سازمان ها در سراسر ایالات متحده به میزبانی یک سری از سرگرم کننده و فعالیت های خانوادگی و دوستانه در سایت های تاریخی در طول ماه مارس. آنها این کار را برای ترویج منافع هر دو اجتماعی و اقتصادی—حفظ و درک میراث.

متاسفانه با COVID-19, تاریخی ترین سایت ها بسته درهای خود را به عموم مردم برای هم بودن. در حالی که بازدید از سایت های تاریخی از لحاظ فیزیکی امکان پذیر نیست در حال حاضر شما هنوز هم می توانید تور برخی از محبوب ترین جاذبه های تاریخی از راه دور—با تشکر از اعتماد ملی برای حفظ تاریخی. به بهترین استفاده را از این وضعیت و حفظ میراث ارتقاء زنده ملی حفظ ماه در حال حاضر تبدیل به مجازی حفظ ماه.

اعتماد ملی نیز تصمیم به انتشار نسخه جدید و دیجیتال میراث ماجراجویی روزانه در طول این ماه است. هر روز در در حال حاضر ممکن است به معنی, جدید آنلاین تجربه تاریخی.

مجازی حفظ ماه لگد کردن در مارس 1 با یک تور از فرانک لوید رایت Usonian صفحه اصلی. روز بعد طرفداران موسیقی بودند به یک درمان کوتاه ونسا فرگوسن کنسرت در نینا سیمون را به خانه دوران کودکی. در روز سه ما رو برای رفتن بر روی یک virtual Route 66 سفر جاده حسن نیت ارائه میدهد از Google Earth در روز چهار ما می تواند مشاهده راکفلر مدرن و مجسمه سازی مجموعه در حالی که در روز پنج ما این شانس را به تور لیندهورست خیره کننده احیای گوتیک عمارت (به طور جدی از دست ندهید این یکی).

بیشتر حوادث اضافه شده است از آن جمله, در بازی شب (این رویداد است که در واقع مجموعه ای از به رخ می دهد در اولین چهارشنبه هر ماه از هم اکنون) یک عمل بازی به نام “سفری جانسون—از سایه: یک بلوز شعر” و یک درس در مورد تاریخچه ترشی در نیویورک پایین سمت شرق است. اگر در این ماه ثابت می کند هر چیزی را که میراث چیزی است اما خسته کننده است.

نگران نباشید اگر شما تا به حال هیچ ایده که مجازی حفظ ماه یک چیزی که قبل از در حال حاضر, اما هنوز هم می خواهید برای بررسی اتفاقاتی که در حال حاضر اتفاق افتاده است. شما می توانید بسیاری از تجارب گذشته هر زمان که شما می خواهید. نگران گم شده جدید حوادث ؟ شما می توانید با ثبت نام به صورت روزانه در ایمیل هشدار که به شما یادآوری به شما برای سر به سایت و باز کردن یک تجربه جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im