هند و چین ایستاده در شرق لاداخ در حداقل پنج حوزه کلیدی

دهلی نو:

ایستاده در شرق لاداخ در حداقل پنج حوزه کلیدی که در آن هند و چین تا به حال سنتی تفاوت در درک از خط کنترل واقعی یا لاک در منطقه است. در حال حاضر تنش میان دو طرف به تمرکز شدید زمانی که گزارش ها از درگیری میان سربازان هر دو طرف گزارش شده در Pangong دریاچه منطقه در مارس 5 و 6 مه. این درگیری را دیدم افسران و مردان از ارتش هند کشته شدند بنا به گزارش احاطه شده توسط سربازان چینی که به طرز وحشیانه ای مورد ضرب و شتم آنها را با باطوم. چینی و هندی گشت غالبا عبور از مسیر در این منطقه اختلاف است, اما در بسیاری از موارد سربازان هر دو طرف عقب نشینی پس از انجام یک بنر مته’ که در آن هر طرف ادعا میکند ادعای خود را به منطقه مورد مناقشه.

vch1nm6s

پس از این درگیری در Pangong دریاچه شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از رسوخ توسط چینی سربازان پیاده نظام در مناطق که شامل Demchok به جنوب انگشتان منطقه در شرق بانک ها از ارتفاع بالا Pangong دریاچه Galwan حوضه رودخانه و اخیرا Gogra پست. هم وجود دارد برخی از گزارش ها از افزایش چینی فعالیت به شمال به سمت Daulat التماس Oldie منطقه است.

Daulat التماس Oldie امکانات هوایی زمین فرود (ALG) از نیروی هوایی هند خشن فرود نوار که در آن C-130 هرکولس حمل و نقل شده اند فیلم برداری عامل در حمایت از نیروهای مستقر در این منطقه است. نوار بسیار مهم است برای حفظ هند عملیات در منطقه به خصوص در فصل زمستان که دسترسی به جاده قطع می شود به دلیل بارش برف سنگین, به خصوص در طول عبور می کند. این Daulat التماس Oldie فرودگاه همچنین قادر می سازد هندی نیروهای مسلح به سرعت حرکت می کند در تقویت و سلاح از جمله توپخانه و اسلحه به این منطقه است.

q442vf5o

مرکزی استخوان مشاجره به نظر می رسد ساخت یک جاده که لینک Dubruk در جنوب با Daulat التماس Oldie به شمال. این جاده تکمیل شده در سال گذشته است قابل توجه زیرساخت های پروژه در یک رقابت منطقه ای که در آن هند تلاش کرده است برای مطابقت با چینی جاده-ساختمان فعالیت است.

od8clpak

عکس های اعتباری: فشار اداره اطلاعات هند

8garh3ik

عکس های اعتباری: فشار اداره اطلاعات هند

در ماه اکتبر سال گذشته وزیر دفاع Rajnath Singh افتتاح Col Chewang Rinchen Setu. در ارتفاع نزدیک به 15,000 پا این است که هند بالاترین ارتفاع و آب و هوا پل های توسعه است که به وضوح نمی تواند دور بماند توسط نیروهای چینی. دستگاه های زیادی از این جاده به صورت موازی به Shyok رودخانه نه چندان دور از خط کنترل در زیر بخش شمالی منطقه لاداخ.

یک چنین منطقه ای که در آن جاده ها اجرا می شود نزدیک به لاک است Galwan حوضه رودخانه. این رودخانه جریان به Shyok و اعتقاد بر این بود که سایت از تاخت و تاز هر چند تعداد دقیق PLA سربازان که وارد مناطق سنتی برگزار شد که توسط نیروهای هند و ناشناخته باقی مانده است. تصاویر ماهواره ای منتشر شده توسط منبع باز ماهواره کارشناسان نشان می دهد حضور چینی چادر در نزدیکی جاده نزدیک به Galwan حوضه رودخانه.

em5926ls

به جنوب شرقی گزارش شده رو کردن سایت همراه Galwan رودخانه است در خط مقدم هندی, پست Gogra واقع در نزدیکی خط کنترل واقعی. منابع نشان می دهد که چینی ساخت تا از نیروهای صورت گرفته نزدیک به این پست هر چند این احتمال وجود دارد که ساخت در حال حاضر واقع در طرف چینی به لاک زدن. ارتش هند که انتخاب کرده است به صحبت می کنند در ثبت چینی تهاجم را نشان داد ماهیت چینی ساخت تا اینجا و اینکه آیا توپخانه یا آرمور (مخازن) منتقل شده است به این منطقه است.

83jji6ik

جنوبی ترین منطقه از اختلاف در حال حاضر در Ladakh Demchok منطقه است. گزارش پیشنهاد کرده اند این جنبش از تجهیزات سنگین در منطقه هر چند جزئیات این حال روشن نیست.

l9fedkec

روز پنج شنبه وزارت امور خارجی در یک بیانیه گفت: “دو طرف باید با ایجاد ساز و هم در حوزه نظامی و دیپلماتیک سطح به حل و فصل موقعیت هایی که ممکن است بوجود می آیند در مناطق مرزی مسالمت آمیز از طریق گفت و گو و همچنان درگیر از طریق این کانال.” در همان زمان دولت اظهار داشت که “ما در شرکت باقی می ماند در عزم ما برای حصول اطمینان از هند حاکمیت و امنیت ملی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im